Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zawsze powtarzam ze dubbing to profanacja i kastracja filmu.
Aktor tez gra swoim glosem, jakakolwiek ingerencja i podmiana jest zwyczajnie nieludzka :)
Co innego bajka, ale tam mamy doczynienia z animacja.
Dobrze ze nikt nie wpadl na pomysl dubbingowania piosenkarzy, bo dla mnie to w zasadzie to samo.
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
Jakoś nie tak dawno tu pisałem o profanacji filmów dubbingiem, i proszę, kolejny przykład :)

W ToP liście schrzanionych polonizacji filmów króluje u mnie StarWars I-III :D
 

maderos

Member
Bez reklam
Własnie wczoraj obejrzałem. Klimat, że nożem ciąć. Jak dla mnie rewelacja. Faktycznie, odskocznia po tych sajensfikszyn odgniotkach :D.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Labirynt? Jeden z najlepszych filmow tego roku.

Btw.
Pamietacie taki film? Jeziorko, las, para przyjezdza na piknik, malaty na plazy ich zaczepiaja, nastepnie cala akcja to ucieczka po lesie.
To tak w telegraficznym skrocie.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokladnie tak, przy okazji jestem ciekawy ktory z filmow odcisnal na was "pietno", oczywiscie w cudzyslowiu, bo jakby nie patrzec to tylko film.
Eden Lake, to jeden z tych filmow przy ktorym sie gotowalem, nie jest to zadna wybitna produkcja, ale niewatpliwie ten film mnie poruszyl, do dzis pamietam jak mna "trzepalo" po seansie. Koncowka to mistrzostwo. Jakbym mial wybierac taka pozycje o ktorej sie pamieta, to wlasnie w czolowce bylby to "Eden Lake".
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sporo by było trzeba wymieniać,o horrorach jakoś szybko zapominam....
Z obejrzanych w ciągu ostatnich paru miesięcy najlepsze to :

Ip Man (2008) - Filmweb

Co to za film? 8.1 na filmwebie i 8/10 na IMDB.

Też to ogladałem. No i co o tym sądzisz? Czytając różne komentarze, ludzie pisali że to naturalnie wykonany popis, ale mnie się nie chce wierzyć. Nie sądzę żeby aktor tak ryzykował do byle reklamy, a druga kwestia to samo utrzymanie równowagi.

Van Damme ponoc stwierdzil ze to real, ma zabezpieczenie ktorego nie widac na filmie, a sama reklama nakrecona z jednego ujecia, bez zadnych ciec itp.
 
Ostatnia edycja:

jurass

Banned
Też to ogladałem. No i co o tym sądzisz? Czytając różne komentarze, ludzie pisali że to naturalnie wykonany popis, ale mnie się nie chce wierzyć. Nie sądzę żeby aktor tak ryzykował do byle reklamy, a druga kwestia to samo utrzymanie równowagi.

Van Damme pomimo wieku ma dalej niezłą parę w nogach. Tak rozepchnąć te ciężarówy...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
BArdzo lubię takie reklamy; gustowne, eleganckie i ze smakiem, w przeciwieństwie do takich typu Wonga czy Nju Mobile. Z punktu widzenia konsumenta po takiej reklamie kupiłbym taka butelczynę, ale Wongę i NjuMobile omijalbym szerokim łukiem. Może kierowana jest do innej grupy wiekowej, na Nju jestem za stary, do Wongi jeszcze mi daleko, ale dobrym alkoholem nie pogardzę ;)
 
Do góry