Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

eedviking

Banned
Z baku dobrych komedii, dzisiaj zaliczona ( kolejny raz) świetna komedia Mela Brooksa z 1974r. Blazing Saddles ( Płonące Siodła). Kto nie widział, musi zobaczyć tę świetną rasistowską komedię. :mrgreen:;)

[youtube]iLNQv19YpG4[/youtube]
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja oglądałem Kingsmana... Niewiem dla kogo są takie filmy ale takich durnot dawno nie oglądałem. Zmęczył mnie masakrycznie... A wybuchające głowy ?! .... Żal.pl

:D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam

Savron

Well-known member
Bez reklam
Armanig tę wersję kupujesz Mad maxa ?

Mad Max: Na drodze gniewu - Futurepak [Blu-ray 3D + Blu-ray] - Filmy Blu-Ray i Blu-ray 3D - Sklep BlueDvd.pl
Będzie w atmosie więc jak do tej pory te filmy są świetnie nagrane... nawet odtwarzając je na amplitunerach bez atmosa...






Avengers 2 też jest wersja "stalowa" ale ten już jest nagrany w dts HD MA


Avengers: Czas Ultrona - Steelbook [Blu-ray 3D + Blu-ray] - Filmy Blu-Ray i Blu-ray 3D - Sklep BlueDvd.pl
:cry::cry::cry: Oni ku...w wszędzie muszą ten 3D wsadzić?! Kiedy w końcu skończyć się ta badziewna technologia. :(
Wczoraj w końcu położyłem łapska na "BIRDMAN". Czy któż może mi powiedzieć i wytłumaczyć , za co ten "film" dostał Oskara???! Ładuję na ostatnie miejsce w szafie. Paranoja w opakowaniu dla "konesera kina". Na swoje szczęście aż takim "koneserem" nie jestem. Mroczne czasy nastali.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na szczęście nie wsadzają w każdym filmie w tym też jest wydanie 2d/3d i samo 2d, tylko wersja "metalowa" jak ja to mówię jest w wersji 2d/3d i tak było zawsze jeśli chodzi o ten typ wydania filmów... a dużej mierze teraz już jest wybór aczkolwiek zdarza się że na siłę komuś wkładają wyłącznie wydanie 2d/3d - niestety.
A czy to badziewna technologia czy też nie to kwestia gustu ...
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Birdmana musze koniecznie dodać do swojej biblioteki, rewelacyjny. Wczoraj zamowilem chappie, gone Girl. I większe zamówienie z zagranicy. American Beauty, The Fountain,
A Beautiful Mind, Deep Impact, Highlander,
Starship Troopers, Crimson Tide, U571, Tron,
Dark City, Sphere. Do tego dwa koncerty kylie Minogue dwa shakiry i Prodigy.
😆

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja zaliczylem Foxcatcher (dobry, aczkolwiek na jeden raz i momentami traci tempo; poza tym reżyser podryfowal daleko od faktów), Whiplash (KAŻDY MUSI ZALICZYC) i Tajemnice Lasu (bardzo słaby film z... ZAJEBISTYM BASSEM!!! ale to i tak filmu nie ratuje). Do tego w tv Internship. Nawet miłe. Do tego Rose Byrne :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nowy zwiastun filmu pt. ”The 33”. Film został stworzony w oparciu o prawdziwe wydarzenia jakie miały miejsce w Chile. W wyniku tąpnięcia, 33 górników w kopalni San Jose zostało uwięzionych pod ziemią. Wszyscy górnicy cudem przeżyli, przebywali pod ziemią około 69/70 dni.


https://www.youtube.com/watch?v=lGGAcEpjsD4
 
Do góry