Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

eedviking

Banned
Dramat o bezgranicznej miłości matki do dziecka.
[youtube]MBkci3ujIus[/youtube]

Kolejna odsłona dramatu kriminalnego, opartego na faktach.
[youtube]po_KRn1uEQE[/youtube]
I horrorek.
[youtube]BlPwRWuSeaM[/youtube]

Jak nie widzieliście horrorowatego filmu rodem z Hiszpanii, to warto zobaczyć. :D
[youtube]j23AVI7KQlI[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Heh. Zdecydowanie..
Ciagle jest szansa na to, ze dozyjesz konca swych dni jako przedstawiciel dominujacego gatunku.
 

eedviking

Banned
Jak dla mnie film ciekawy i do tego prawie cały kręcony niedaleko Drogi Trolli w Norwegii w Hotelu Juvet Landscape, na żywo wygląda obłędnie.. :D;)
Dla smaczku dodam, że będą całe wdzięki Alicii Vikander. :mrgreen:
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja też jestem wybredny ale ExMacina dotego The Signal są podobne do siebie i spokojne kino i daje do myślenia :)
 

eedviking

Banned
Nie bądź taki poważny, fakt to fakt, na 100% facetów 90% się onanizuje, a 10% wstydzi się do tego przyznać, do której grupy się zaliczasz? :mrgreen::D;)
Ile razy można pisać, że film ciekawy, interesujący, wnoszący coś do bani???
Oj Bubcio, bubcio. :D;)

75
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja sobie wczoraj zapodalem dwa starocie: 2012 (audio wymiata) i Predator 3d (od razu sprzedałem). Ogólnie średnia rozrywka.

Dziś już było lepiej ale... najpierw poszedł John Wick i też do sprzedaży. Głupi i głupio zagrany. Jedyna zaleta to niesamowita praca suba. Nie wiem czemu oceniany jest wyżej niż Equalizer.

Następnie Gone Girl. Film dla mnie zajebisty. Bardzo :)

Na koniec odpalilem Maze Runnera ale zdążyłem obejrzeć tylko 45 minut. Nie jest źle. Ot, lekkostrawna rozrywka :)

Poza tym wczoraj do tych 12 filmów z MM dokupilem steelbook Ex Machina i trójkę: Foxcatcher, Teoria Wszystkiego i Niezlomnego :)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
O tych dupach to plotek nie ma, to prawda. :mrgreen::D;)
Gimbaza to gimbusy, a podstawówka to co innego :D;)
Nie wiem, nie znam sie.
Ale slinienie sie do zdjec dupencji ktorych nie mozesz miec, ewentualnie do zolnierzykow, to cos, co pamietam wylacznie z czasow podstawowki.
No ale kto dziecku zabroni ;)
 

eedviking

Banned
No tak, tylko że ja się ani nie ślinię, ani nie podniecam, baaaaa nawet nie pomyślałem o "chęci posiadania". Mnie zawsze interesowały tylko tematy organoleptyczne, a plakaty miałem tylko z rajdów samochodowych( z pisma SPORT AUTO[fr]). Moje sugestie zawsze były tylko co do wyglądu jaki mi się podoba. :p
Zamiast pieprzyć jak profesor, powiedz co widziałeś z filmów ciekawego( ostatnio). :)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Generalnie starocie. Mialem tydzien z Kevinem Macdonaldem -Moje dziecko nie widzialo 3 pozycji. BTW odkrylem piekno zdjec i lolacji, The Eagle (polecam ciekawe dodatki). Poza tym nowy dokument i nowy blockbuster. A teraz ogladam i nie moge pisac.
 
Do góry