Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pewnie, że tak :) Lolek zażartował na temat uśmiechu Leosia, a ja zażartowałem, że to może być niepokojące. Ale jak twierdzisz, że ok to i ja spokojniejszy jestem.

Ja myślę, że Lolkowi nie chodziło o uśmiech Leosia, a o Alby ;)
Spokojnie, my akurat zdrowe chłopy jesteśmy ;)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Innosc powiadasz?
Jest innosc.
Henry - drugi (sposrod 5 planowanych przez Story Studio) filmik na VR Ocullus Rifta ujrzal swiatlo dzienne. Niestety to sa urodziny Henrego a nie Jessici Alby. Sorry boys.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Masz i nie płacz już ;)

image.jpg
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja bym przytulil wiele aktorek :) hyhy swoją drogą siedzę właśnie w restauracji Secado w Wawie i na przeciwko siedzi laska z taaaaaakimi nogami, że ciężko się nie gapic ;-)
 

eedviking

Banned
A tam Salma Hayek..ona już jest stara i jakoś tak w sumie mi się nie podoba. Wolę bardziej Penelope Cruz. W Filmie kto widział Blow na pewno ją doceni, za to jak zagrała. Jakie super produkcje miała Salma Hayek ? Jakoś sobie nie przypominam aby czymś pozytywnym zabłysnęła -.-
Stara, to była fabryka w Starachowicach, widzę że rozeznanie w filmach masz takie jak ja w baseballu, wiesz , że istnieje, ale nic po za tym :p


Masz i nie płacz już ;)

Giorgio, to zdjęcie mam wydziergane na brzuchu ( wiesz po co), na majtach i na pościeli, w aucie mam wyklejoną czołową szybę i do jazdy tylko wizjer, jak w czołgu. :mrgreen::p;)
 

eedviking

Banned
Jeżeli lubicie filmy szpiegowskie i do tego lata 80-te, to musicie oblookać serial Deutschland 83. Dopiero zaczyna się siódmy odcinek, a 1 sezon, będzie miał osiem odcinków.
Ze swojej strony mogę polecić. :D;)
[youtube]m6IsCl6yc4k[/youtube]
 
Do góry