Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wyobrażasz sobie Armanig, że wchodzi Chuck Norris do baru, robi zamach z półobrotu a dopiero w drugiej częsci gość dostaje w potylicę?:) Ile mozna czekać?....Chociaż nieoficjalnie z forum doszły mnie słuchy, że tylko Ty jesteś w stanie powiesić większy TV, niż wynosi przekątna Twojej ściany:p Chuck wymięka.

Jestem sklonny sie pod tym podpisac i nie bede polezmizowal :D
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dobre :D
Ja dla odmiany po latach i z nieco innym spojrzeniem dzis nie obejrzalbym tego filmu drugi raz. Czas trwania skutecznie zniechęca. MOze te 15 lat temu, kiedy siedzialo sie w kinie na Walentynkach z dziewczyną wsrod innych zakochanych par... i nic poza tym. Pomijam, ze polowa pozasypiala i nie tylko tej męskiej częsci. Obejrzane, zaliczone, ale nic więcej no i Kate Winslet okrzyknięta symboem seksu chyba jeszcze przed premiera totalnie nie w moim guscie. Wg mnie to rezyser mial pomysl na watek milosny posrod historii Titanica. A ze wtedy efekty filmowe byly na innym poziomie to inna sprawa.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
3 godziny to rzeczywiście sporo.
Moimi ostatnimi filmami które tyle trwały były wersje reżyserskie Watchmen, Tańczący z wilkami,King Kong oraz trylogia Władca Pierścieni.
Polecam tą stronkę Klub Miłośników Filmu | DIRECTOR'S CUT - WERSJE REŻYSERSKIE (ROZSZERZONE)
Jednak to i tak króciutkie filmy.Zobaczcie tutaj List of longest films by running time - Wikipedia, the free encyclopedia

Co do basu - lubię sobie czasami puścić te 2 kawałki (tylko w lepszej jakości)
Beat Dominator - Bass...Can You Hear Me - HD & HQ - YouTube
Bass Outlaws - Slow down the Bass - YouTube

:twisted::twisted::twisted:
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
O rany, to ja się boję przyznać że za młodu byłem w kinie na Titanicu :D to fakt że pierwsze co pamiętam to dłuuuugość filmu. Ale w tamtym czasie robił film spore wrażenie.
Ostatnio też widziałem Titanic'a, z tej okazji co to wersję remastered wydali. Już nie robi wrażenia. Mało tego, dłuży się nie miłosiernie. A Kate Winslet jak Krzysztof napisał, niegdyś okrzyknięta boginią seksu, kompletnie nie robi wrażenia, ani urodą, ani grą aktorską ;)
armanig - aż dziwne że nie widziałeś tego filmu w tamtych czasach :) obawiam się że możesz teraz nie dotrwać do końca filmu, a już na pewno nie zrobi on na Tobie wrażenia ;)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
armanig: obejrzyj, tym bardziej, że dużo jest jak widzę zdań typu "za długi, nie robi już wrażenia" :) wtedy często filmy jak te czarne konie :) po prostu się podobają :)
 

WiTT

New member
Bez reklam
A tam zaraz czarne konie :p Są filmy które starzeją się z klasą, choćby StarWars IV-VI. A są filmy które starzeją się... i fermentują, i to będzie Titanic ;)
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Titanic po prostu trzeba zobaczyć i samemu ocenić, wg mnie jest dużo lepszym filmem od tych gniotów typu, wszystkie filmy o superbohaterach, władcach pierścieni, hobbitach,piratach, pacific rimach, wampirach, zombi, wilkołakach, szybkich i wściekłych, nowych szklanych pułapek itd, itd
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja staram się zawsze obejrzeć film do końca mimo ze już w połowie mi się nie podoba, aby moje własne odczucia i wrażenia na temat filmu były obiektywne jak i własna opinia:):p
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mialem takiego znajomego, zawsze filmy ogladal na przewijaniu (jeszcze w czasach jak krolowaly magnetowidy). Od czasu do czasu zatrzymal na lepsza akcje, w zasadzie tak z wiekszoscia filmow ;)
Gerus, zgadzam sie. Nie to ze nie lubie od czasu do czasu ogladnac, ale czuc w ostatnich latach przesyt tego gatunku.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jak mi film mnie podchodzi to przewijam tak czasem też, w nadzii, ze moze coś akcja się rozkręci ;)

A tak ze zapytam; podobał Wam sie Black Swan z 2010 r z Natalie Portman? Bo mnie wcale. Wielka oskarowa produkcja, ale chyba jej niezrozumiałem. Spotykam sie z wieloma takimi opiniami, ale mam tez znajomych, ktorzy byli nim zachwyceni.
 

venom200

Member
Właśnie obejrzałem Sinister z 2012 roku i muszę przyznać że naprawdę poważny przedstawiciel swojego gatunku. Z dźwiękiem Dts i oglądając po ciemku głośno kilka razy ciarki mnie przeszły, muzyka w horrorach robi swoje. Generalnie nastał powrót do horrorów gdzie widz ma zostać ma sie przestraszyć a nie zniesmaczyc jak np Hostel

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Właśnie obejrzałem Sinister z 2012 roku i muszę przyznać że naprawdę poważny przedstawiciel swojego gatunku. Z dźwiękiem Dts i oglądając po ciemku głośno kilka razy ciarki mnie przeszły, muzyka w horrorach robi swoje. Generalnie nastał powrót do horrorów gdzie widz ma zostać ma sie przestraszyć a nie zniesmaczyc jak np Hostel

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

dość ciekawy film:) potrafi nocą trochę nastraszyć
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem sobie film Labirynt Labirynt (2013) - Filmweb
Był dobry ale niestety w wielu momentach strasznie nudny,ciągnął się w nieskończoność nie wywołując jakiś szczególnych emocji.
Hugh Jackman zagrał na wysokim poziomie.

Co do filmu Sinister - jak dla mnie średniak.
O wiele bardziej podobał mi się inny,w końcu poczułem powrót klimatu ze starych horrorów The Conjuring - Official Teaser Trailer [HD] - YouTube
Najlepiej oglądać wieczorem,dźwięki wymiatają,kozak film....
 
Ostatnia edycja:
Do góry