Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Koneser bardzo dobry...
Ja wczoraj obejrzalem film "Agenci" z Denzelem Washingtonem i Markiem Wahlbergiem Agenci (2013) - Filmweb
Pierwsze co rzucilo mi sie w oczy to bardzo dobra jakosc video z dominacja cieplego odcienia,ktory mi bardzo pasuje.Jest juz wesja 1080p someimage.com/PzFykYi
Fabula troche oklepana jednak malo ostatnio filmow o duetach w komediach sensacyjnych.Ogolnie mozna obejrzec,taki sredniak z plusem...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
@moles ja oglądałem The Raid - kozak film,bardzo dobre i troche brutalne sceny walki..
Dredd 3D byl o wiele gorszy.
Ciekawe jak wypadnie dwojeczka ?
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
A my z lubą obejrzeliśmy.... melodramat ;P ale okazał się zjadliwy :) taki troszkę gorszy Titanic :) ale tylko troszkę ;P
Film pt. Australia :) I polski aktor Jacek Koman gra tam małą rólkę, ale też nie tak znów małą jak myślicie :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Australia to bardzo dobry film. Ogolnie tez nie przepadam z tym gatunkiem, ale mi się podobał. Tylko przydługawy trochę. Wersję jaka kiedyś miałem mkv to bylo ok. 3h.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jezeli chodzi o Titanica, to ja jeszcze nie widzialem, ale swiadomie nie chcialem ogladac, z czasem mam wrazenie ze jednak cos stracilem, warto... mimo wszystko? ;)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Myślę że warto. Pomimo tego że ja nie przepadam za łzawymi filmikami, to ten mi się podobał za efekty, wykonanie, ciekawie przekazaną historię i ludzki dramat. Uważam że obowiązkowa pozycja dla każdego kinomaniaka:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja tylko podziwiam tych co byli na Titanicu w kinie, 3.15min to w zasadzie tak jak dwa filmy pod rzad, ale to jeszcze nic, bo z tego co pamietam, puszczali chyba kiedys Titanica na Polsacie, a to w polaczeniu z reklamami klasyfikuje sie juz pod perwersje ;)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Właśnie przed chwilą obejrzałem sobie koncert "Evanescence - Anywhere But Home". Kurcze, to co się stało ze subem to mała bania. W pewnym momencie to wstałem zobaczyć czy mi dzieciak suba nie podkręcił. Wcześniej oglądałem rózne koncerty o bardziej lub mniej zaakcentowanym basie, ale tutaj dosłownie wyrywał z butów. Jednak matariał gra bardzo istotną rolę w odsłuchu, a miałem bezpośrednie porównanie z innym koncertem ostatnio oglądanym " Whitin Temptation - The silent force tour", i tutaj bas był powiedzmy na normalnym poziomie.
 

venom200

Member
Ja tylko podziwiam tych co byli na Titanicu w kinie, 3.15min to w zasadzie tak jak dwa filmy pod rzad, ale to jeszcze nic, bo z tego co pamietam, puszczali chyba kiedys Titanica na Polsacie, a to w polaczeniu z reklamami klasyfikuje sie juz pod perwersje ;)

Nie nie było chyba perwery bo z tego co pamiętam to na 2 części porozbijali + jak zawsze w tv wycinka z 20 min filmu

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie nie było chyba perwery bo z tego co pamiętam to na 2 części porozbijali + jak zawsze w tv wycinka z 20 min filmu

No masz racje, perwera bym tego nie nazwal, jak rozbili jeden film na dwa dni, to juz tylko jedno okreslenie mi pozostaje: maximum perversum ;)
To tak, jakby wokalista przerwal spiewac w polowie utworu i zaprosil na dokonczenie w dniu nastepnym.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Wyobrażasz sobie Armanig, że wchodzi Chuck Norris do baru, robi zamach z półobrotu a dopiero w drugiej częsci gość dostaje w potylicę?:) Ile mozna czekać?....Chociaż nieoficjalnie z forum doszły mnie słuchy, że tylko Ty jesteś w stanie powiesić większy TV, niż wynosi przekątna Twojej ściany:p Chuck wymięka.
 

tdx

New member
Bez reklam
Hej jak wasze wrażenie po oglądnięciu Rush?
Bo ja odpaliłem po filmie GT5 i w końcu zrobiłem quest Nürburgring :) Nissanem
 
Do góry