Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
krupa za czasów swietnosci wygląda znacznie lepiej niż teraz, bo obecnie botox i inne zabiegi jak i czas zrobiły z jej twarzy coś brzydkiego. Ogólnie nie jest w moim typie a rubik to już w ogóle. No ale modelka nie musi być mega ładna ma być fotogeniczna:)
 

Ivanez

New member

Widziałem wczoraj Rush! Dawno nie oglądałem tak dobrego filmu. Świetny scenariusz. Trochę nagieli fakty ale to bez znaczenia, zajebisty humor i postać Nikiego Laudy!
 

WiTT

New member
Bez reklam
A ja wczoraj małą (nie miłą) niespodziankę zaliczyłem. Mając wolny wieczór, pomyślałem że obejrzę mało zobowiązująco zapowiadający się film ze znaną obsadą - White House Down. Oglądam...20min... i bah! Cisza, komunikat - Cinavia. WTF?! Szybki rekonesans i okazuje się że to protection, którego nie bardzo da się obejść na stacjonarnych odtwarzaczach Blu-Ray (plik mkv z NAS'a).
Oczywiście przypomniałem sobie iż nie dawno zrobiłem upgrade software'u sprzętu. Niestety tutaj czegoś takiego jak backup poprzedniej wersji nie ma. Napisałem do NAD'a z prośbą o poprzedni soft, ale coś słabo to widzę. :|

Tyle filmów, i to o wiele bardziej kasowych i znanych nie miało, a tu taki filmiczek ma takie coś.. nie dobrze się zaczyna dziać :|
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Z filmow wymienionych przez Piramide chyba wszystkie warte obejrzenia, Capitan Philips na pierwszy ogień ;) Hunger Games wg mnie już trochę dla młodszych, no i Hobbit oczywiście - dla wszystkich
 

gerus6

Active member
Bez reklam
26.11.2013 Black Sabbath "Live...Gathered In Their Masses" Blu-Ray, pozycja obowiązkowa, a nie jakieś tam pierdoły typu Hobbit :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gerus, masz to wydanie fizycznie w rece? Napisz cos wiecej.
Piramida, tego nie widzialem. Zapowiada sie swietnie.
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
kogo nie trawie z zenskiego towarzystwa, jest to dama ktora zwie sie Scarlett Johansson. Nie wiem dlaczego, ale ma tak glupkowaty wyraz twarzy, ze juz na sam jej widok mnie mdli. Pewnie sie naraze, ale co tam. Kazdy chyba ma taka czarna owce wrod celebrytow ;)

Fakt, ją można kochać albo nienawidzić. Ma strasznie dziwny wyraz twarzy, delikatnie to ujmując. Już kilka razy została uznana za najseksowniejsza aktorkę (WTF?). Wg mnie jedynie przyzwoicie, jak nie ona, wygladala w filmie Wyspa. Zagrała z resztą tam całkiem inaczej. Lepiej się sprawdza chyba w takich rolach, niż np., Dziewczyna z perłą. Ale co tam, by być aktorem nie trzeba być pięknym, tylko oryginalnym, wezmy np. takiego Marty Feldmana czy Danego Trejo :) Urodziwi nie są, ze zapisali się już na kartach historii kinematografii również dzięki swojemu oryginalnemu wyglądowi.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z Scarlet to ja sie jeszcze przeprosze przy okazji "Don Jon"
(juz na tym trailerze drazni mnie jej obecnosc):
DON JON ZWIASTUN PL - YouTube
Mam wrazenie ze Ty tez nie odpuscisz tej pozycji ;)
Mimo wszystko, ja chyba stawialbym na Jessice Albe, jezeli mamy mowic o czolowce. Nie chodzi juz tutaj o kunszt aktorski, bardziej mam tu na mysli ogolne, pozytywne odczucia i to przy kazdej pozycji w jakiej uczestniczy.
Jeszcze w temacie naszej J.Krupy, pamietacie ta kobitke z Transow 3? No wlasnie, to jest ten sam typ urody i zachowania, przynajmniej w tych samych kategoriach je klasyfikuje. Jednym slowem, do Megan Fox to im dluga droga ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Armanig, w Transach 3 grała Rosie Hungtington-Whiteley - czołówka Victoria's Secret, obok, Candice Swanepoel, Alessandry Ambrosio, Mirandy Kerr i Adriany Limy. Kto jak kto, ale takie rzczy powinienes wiedziec :D

Scarlet zdecydowanie nie w moim guscie, Krupa kiedys ladnie wychodzila na fotkach, lecz wlasnie ona zawze byla bardziej fotomodleką, niz modelką z wybiegu. Teraz mnie drazni ta jej cała amerykańska dżołanowatosć. JEsli o to chodziło Ci z Rosie to masz 100% racje. Z tego też względu zazwyczaj wolę brunetki ;)

Co do Alby - tu mam mieszane uczucia. Alba jest ładniutka z twarzy, ale jako całość mnie nie porywa, lecz vs Johannson zdecydowanie wygrywa.
Jako aktorka OK.
 

WiTT

New member
Bez reklam
Gdzie Ty się chłopie chowałeś, że nie słyszałeś o Cinavii? To żadna nowość.
Zdaje się, że w błogiej nie wiedzy ;) To pierwszy film który mi takiego psikusa zrobił. Pliki mkv są u mnie dodatkiem do płyt DVD/Bluray, więc byłem w stanie to przeoczyć :)

Panowie, ja dodam od siebie króciutko: Charlize Theron :D
 

Attachments

  • rsz_charlize-charlize-theron-1693653-1024-768.jpg
    rsz_charlize-charlize-theron-1693653-1024-768.jpg
    49,2 KB · Wyś: 203
Do góry