Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida zapomniałem Ci napisać obejrzałem w końcu Mroczne cienie - udało mi się kupić za śmieszne pieniądze film i powiem Ci że w kilku momentach nawet się uśmiałem... i oczywiście jedna z moich misiek Ewa G. jak zwykle zachwycająca kobieta, każdej złotóweczki warta :)





upload image free
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lolek,ja się zastanawiam,czemu Ty od jakiegoś czasu wrzucasz zdjęcia fajnych (często skąpo ubranych) aktorek.
Wcześniej byłeś bardziej spokojny... :mrgreen::D;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Sam kiedyś chyba napisałeś że mało wrzucam zdjęć :) a do tego wiesz to nie są aż takie zdjęcia .... :) Tu np. E.G jest w pięknej sukni :)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Hyhy a jednak wypomnieli ;-)

Od razu miałem wtedy odpisać armanigowi ale brak czasu... to trochę kwestia doboru tytułów do zakupu, a potem kolejność oglądania :) jakoś tak łatwiej sięgać po te ładne :) a o tych słabych (brzydkich) po prostu nie piszę, chyba że fabuła była super (Jack Strong, Rush, Niemożliwe, Furia, Atlas Chmur, Romeo i Julia, Obcy, Star Wars - to tylko kilka przykładów z ostatnich tygodni). Poza tym takie czasy, że full hd jest w szczytowej formie i tych dobrych masterów jest dużo. Zresztą zawsze można moje "referencje" porównać z blu-ray.com lub hidefdigest :) pamiętajcie też o jednym: dużo łatwiej zrobić referencyjne audio lub video, niż nakręcić film z oceną 10/10 :)

Reasumujac, nie jestem - mimo Waszych sugestii - widzem dla którego prawie każdy materiał to referencja. Oczekiwania mam wosokie (AV) :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Hyhy a jednak wypomnieli ;-)

Od razu miałem wtedy odpisać armanigowi ale brak czasu... to trochę kwestia doboru tytułów do zakupu, a potem kolejność oglądania :) jakoś tak łatwiej sięgać po te ładne :) a o tych słabych (brzydkich) po prostu nie piszę, chyba że fabuła była super (Jack Strong, Rush, Niemożliwe, Furia, Atlas Chmur, Romeo i Julia, Obcy, Star Wars - to tylko kilka przykładów z ostatnich tygodni). Poza tym takie czasy, że full hd jest w szczytowej formie i tych dobrych masterów jest dużo. Zresztą zawsze można moje "referencje" porównać z blu-ray.com lub hidefdigest :) pamiętajcie też o jednym: dużo łatwiej zrobić referencyjne audio lub video, niż nakręcić film z oceną 10/10 :)

Reasumujac, nie jestem - mimo Waszych sugestii - widzem dla którego prawie każdy materiał to referencja. Oczekiwania mam wosokie (AV) :)

Fajnie,tylko skąd się wzięły u Ciebie oglądane przez mnie DivX-y na laptopie ? :wink:
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Witam szanownych Panów:) Co za bujdę Wy tu oglądacie??:p Jestem po seansie "Faraon" , ten prawdziwy:D To dopiero KINO , a nie jakiś tam kołorówki z pajacami przebranymi za bochaterów:D. "EDI", jednak AV rządzi , IPS beeeeeee.:D
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Witam szanownych Panów:) Co za bujdę Wy tu oglądacie??:p Jestem po seansie "Faraon" , ten prawdziwy:D To dopiero KINO , a nie jakiś tam kołorówki z pajacami przebranymi za bochaterów:D. "EDI", jednak AV rządzi , IPS beeeeeee.:D
Czyzby cycuszki Basi Brylskiej zrobily na Tobie, dżygicie wrazenie? ;)
Te wspomnienia sa piekniejsze niz Zlota Palma, czy Oscar.

BTW. Obejrzalem Return to Sender i polecam omijac szeroko. Kicha wiekeza niz moznaby podejrzewac. Zero jakichkolwiek wartosci, zero funu.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Czyzby cycuszki Basi Brylskiej zrobily na Tobie, dżygicie wrazenie? ;)
Te wspomnienia sa piekniejsze niz Zlota Palma, czy Oscar.

BTW. Obejrzalem Return to Sender i polecam omijac szeroko. Kicha wiekeza niz moznaby podejrzewac. Zero jakichkolwiek wartosci, zero funu.

:D Na mnie każde cycuszki robią wrażenie :D Nakupiłem kupę starości , teraz oglądam kino, a nie jakiś tam SF i td. :D
 
Do góry