Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Ale rozumiem że jakość tych części to marna .... ale żeby to się zmieniło to prawo musi się zmienić...
Widziałem pierwszy odcinek, czyli to, co było w TV. Ale pozostałe są w jakości divx z napisami. Więc słabo. Ale dla tych, co oglądają aby oglądać, z pewnością wystarczy. Będą pierwsi! A to najważniejsze. ;)
Ile ma być w sumie tych sezonów "Gry o tron" ?
Na tą chwilę coś wiadomo ? :wink:
Jak kiedyś czytałem, to: 6-7 zapowiedziany, 8-9, są teraz pisane.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Hay maniaki , chcę spytać odnośnie "Intercóztam". Też tak macie w tym filmie? Żenująco-popiepszonę zagrywki Nolana, połowa filmu na cały ekran a połowa z pasami??! Zawszę ten Nolan musi tę zagrywki zastosować? W "Batman" było to samo. Patalogia niewybaczalna.:x
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Hay maniaki , chcę spytać odnośnie "Intercóztam". Też tak macie w tym filmie? Żenująco-popiepszonę zagrywki Nolana, połowa filmu na cały ekran a połowa z pasami??! Zawszę ten Nolan musi tę zagrywki zastosować? W "Batman" było to samo. Patalogia niewybaczalna.:x

Obraz jest na całym ekranie ponieważ kręcili kamerami pod IMAXA, a tam gdzie są kawałki z pasami są kręcone normalnymi kamerami pod standardowe kina. Ja wolę jak jest obraz na całym ekranie w tedy jest super i nie muszę sofy przysuwać....;-):grin:
 
Do góry