Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Savron

Well-known member
Bez reklam
Otóż to :) ale tu chyba takich filmów się nie ogląda ;-) a szkoda. Na mnie zrobił wrażenie. Książka pewnie jeszcze lepsza. Zapewbe pogłębia temat.

:( Jak to "nikt nie ogląda"??! Pomyłka , proszę Pana:) Oglądają , jeszcze jak , oglądają. Dla mnie 9/10. Tylko że to już "kotłet", jak powiedział nasz "północny Wilk" , vel VIKING:grin::grin:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A chyba sobie je..e taki plakacik na ścianę. 14 lat czekałem z niecierpliwością na kolejną część Parku, to i te dwa miesiące jeszcze wytrzymam :grin: Pierwsza znajduje się w moim top 10. Ta z kolei mam nadzieje, że mnie nie zawiedzie jak część 3 i jednocześnie pozwoli złagodzić oczekiwanie na Force Awakens :wink:


Zobaczymy jak im to wyjdzie w tv wychwalają, a jak to będzie to się okaże... w sumie to już bliziutko do premiery..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Obejrzymy z sentymentu. Pamiętam ten szał w kinach, to było duże wydarzenie. Coś na wzór dzisiejszych Hobbitofanów.
Bardzo jestem ciekawy jak wypadnie audio.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Audio i efekty bo jednak już w dzisiejszych czasach chciałoby się żeby dinozaury już wyglądały w miarę realne :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Efekty zwalały z nóg, pamiętam jeszcze jak dziś te Mesie ML, ależ mi się te auta podobały. To było marzenie w tamtych czasach.
 

Bonaventura

New member
Ja się własnie jedynie obawiam o jakość tych efektów specjalnych, kiedyś gdy robili to na modelach to było co innego, teraz idą na łatwiznę i wszystko ładują komputerowo i na ogół byle jak. Śmiem stwierdzić, że w pierwszej części były lepsze jak w trzeciej :twisted: Fabuły raczej bardziej jak w poprzedniej, trzeciej części nie da się skaszanić, a jedyne co w tym przypadku może martwić to wzmianki o "współpracy ludzi i dinozaurów" :hmm:
Ale ogólnie trzymam kciuki i jestem bardzo dobrej myśli.
Muszę tylko stanąć na rzęsach i kupić sobie w porę nowy projektor aby nie psuć sobie efektu podczas tego seansu :wink:

Efekty zwalały z nóg, pamiętam jeszcze jak dziś te Mesie ML, ależ mi się te auta podobały. To było marzenie w tamtych czasach.

Ja i dzisiaj bym takim nie pogardził, ba, tamten model byłby i tak dużo młodszą furmanką niż mój obecny :grin:

Zbaczając z tematu na najważniejszy trailer ostatnich dwóch dni, widać, że za oceanem nie próżnują, szybko reagują i już odcinają kupony:

display.jpg
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja się własnie jedynie obawiam o jakość tych efektów specjalnych,

W dzisiejszych czasach efekty specjalne nie są jeszcze doskonałe.Pisałem już przy pierwszym zwiastunie,że bieg dinozaurów wygląda jakoś sztucznie.To samo tyczy się innych nowych filmów,gdzie widać niedoskonałości CGI...
Myślę że jeszcze z 15 lat i będzie git :wink:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zaliczyłem Gamblera z Marky Markiem, no i cóż.
Treść przemowy Franka (John Goodman) to chyba kwintesencja całego filmu.
Polecam film, chociażby dla tej krótkiej scenki.
Całą reszta typowa dla tego gatunku.
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Jako, że jestem fanem serialu „Gra o Tron” i dopiero co zakupiłem 4 sezon na Blu-rayu, z niecierpliwością oczekuję na pojawienie się kolejnych sezonów. Ale to, co stało się teraz, przeszło wszelkie oczekiwania. Dopiero co miał premierę 1 epizod, zaczynający 5 sezon „Gry o Tron”, a już w sieci mamy 4 części nowego sezonu, które dopiero będą miały premiery! To już przegięcie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jako, że jestem fanem serialu „Gra o Tron” i dopiero co zakupiłem 4 sezon na Blu-rayu, z niecierpliwością oczekuję na pojawienie się kolejnych sezonów. Ale to, co stało się teraz, przeszło wszelkie oczekiwania. Dopiero co miał premierę 1 epizod, zaczynający 5 sezon „Gry o Tron”, a już w sieci mamy 4 części nowego sezonu, które dopiero będą miały premiery! To już przegięcie.

Ale rozumiem że jakość tych części to marna .... ale żeby to się zmieniło to prawo musi się zmienić...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ile ma być w sumie tych sezonów "Gry o tron" ?
Na tą chwilę coś wiadomo ?
Pewnie z jakieś 7-8...
Wziąłbym się za to jak już skończą...:wink:
 
Do góry