Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

eedviking

Banned
Pewnego dnia Pinokio przychodzi do swojego ojca i mówi
- Tato miałbym do ciebie prośbę..
- No, o co chodzi synku..
- Bo, wiesz tato, zakochałem się i miałbym do ciebie prośbę..

- No wiesz, co synku.. to ja ci już nie wystarczam, wystrugałem cię, dałem ci życie a ty..
- Tatku proszę, naprawdę się zakochałem..
- No dobrze, o co chodzi?
- Zrób mi dziurę w dupie...

:mrgreen:;)

Eddie:l. Od pewnego czasu staram sie nie kupowac plyt. Mialem na mysli "wypozyczalnie"

Aaaaaaaaaaaa... to w "wypożyczalniach" jest . :D;)

92667760993871101500_thumb.png
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
To miałem na myśli :)


Tak na poważnie,jak śledzisz ten wątek,chyba widzisz że my z Edim oglądamy różne filmy.Nie ograniczamy się tylko do "wspaniałego" Hollywood ;)

Przecież żartuje sobie a wy już tak na poważnie. Co za naród ;)

Na marginesie, mój avatar to zdjęcie Wielkiego Zderzacza Hadronów pany. Skojarzenia z anusem są wielce podejrzane :-D
 

eedviking

Banned
Tak na marginesie , to wiemy co masz w avatarze, po za tym się nie obrażamy, tylko strzelamy fochy, gdybyś żartował, to by był niemiły zapach. :mrgreen::D;)
I tak masz dziurę Pinokia w avatarze. :p:D;)

post-38185-dont-drive-angry-gif-Bill-Murr-du2W.gif
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Aaaaaaaaaaaa... to w "wypożyczalniach" jest . :D;)

Nooo! W "wypozyczalniach" dzisiaj znajdziesz wszystko, a juz zwlaszcza to, co "nie wydane".
Przeciez nie bede kupowal DVD czy BD, zeby sobie film obejrzec , w cenie nowosci, na przednowku 4k, w czasach kiedy nawet starocie skanowane sa w 4k, Tylko czekac na nowe wydania.
Inna sprawa, ze tak juz drugi rok czekam i sie doczekac nie moge.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Normalnie przypomniał mi się mój chomik z dzieciństwa,który wchodził po klatce na samą górę.Spadał zaliczając glebę...Znowu wchodził....i tak w kółko...:mrgreen::-D
 
Do góry