Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Caparzo

New member
Bez reklam
to będzie na takiej samej zasadzie jak mecze na wp...
będą pisać, że ten i ten idzie dywanem ,właśnie wygłasza przemowę, wyciąga kopertę, chwila cierpliwości oo właśnie dojechała pizza, itd ;P
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niestety też tak myślę, ale chciałbym się mylić.. tak jak i zapewne Snajper będzie miał przynajmniej 1 oskar..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Canal+ od 1.55, transmisja ma być odkodowana, dla abonentów nc+ na pewno, a czy w innych platformach pewności nie mam

To pięknie, zaraz sprawdzę jak będzie w UPC.
Chociaż teraz to już nie to samo, kiedyś się siedziało po nocach z wywalonym jęzorem i przeżywało, dziś jakoś mnie to nie specjalnie wzrusza, no ale co by miał człowiek nie obejrzeć ;)
Btw. Pamiętacie programy filmowe z Kałużńskim, to było coś. Gimbaza pewnie nie pamięta, a szkoda.
Dziś wszystko ma zaniżony poziom, pokolenie youtuberów, jakieś Wardęgi i inne cudaki, a TVP zamiast trzymać poziom, to walą seriale dla sflaczałych lemmingów.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja dziś Idę sobie zapodalem wieczorkiem i... 20 minut przed końcem syn zaczął płakać bo chory jest. Co chwila się od tej pory budzi i muszę do niego biegać. I filmu nie skończyłem. Jutro dopiero wieczorem te ostatnie 20 minut pocisnę.

Póki co film mnie nie porwał. Zdjęcia rzeczywiście zajebiste. Ale historia jakaś nijaka. Tematyka podobna do Poklosia. Chyba że końcówka coś jeszcze namiesza.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Przyznaję się do błędu ws. Oscara dla IDY, ale nie jest mi wcale przykro z tego powodu :)
Gratulacje dla polskich twórców.
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
Brawo dla IDY.
Wczoraj obejrzałem film John Wick.
Cieszyłem się na wreszcie dobrze zrobioną sensację i niestety kicha. Rewelacyjne były tylko sceny walki i zdjęcia. No i dźwięk Dolby True HD w 7.1 to poezja.
Ale film niestety to kolejne zabili go i uciekł.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Cieszę się również z wygranej "Birdmana" oraz Julianne Moore :)
"Interstellar" zdobył Oskara za najlepsze efekty specjalne.

HQ150 - jak chcesz film z bardziej skomplikowaną i mniej przewidywalną fabułą,to unikaj gatunku "akcja" ,a oglądaj gatunek "sensacyjny" :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ja żałuję, że Reese Whiterspoon nie dostała za Dziką Drogę, świetna rola i bardzo dobry film.
Piramida, dopisz do listy i obejrzyj ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Właśnie z tych 5 nominowanych pań,nie widziałem tylko filmu w którym grała Reese... "Still Alice" widziałeś ? :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jeszcze niestety nie, więc nie oceniam, ale Moore jakoś mi nie podchodzi jako aktorka, a Reese przeszła niezłą metamorfozę, z perspektywy czasu to nawet za role Blondynki zaczynam ją doceniać.
No i ma milszą dla oka powierzchowność jak mawiał jeden mój znajomy ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Henry ale powiem Ci że ja też obstawiałem jak Ty i jestem szczęśliwy że stało się inaczej i w końcu polityka na drugi plan poszła... tak powinno być... Gratulację dla całej ekipy IDY
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Niektóre aktorki z wiekiem zaczynają się wyrabiać aktorsko.To fakt,powierzchowność ma milszą dla oka niż Jullianne,ale ja w tych kategoriach tego nie oceniam,jak np. w przypadku Meryl Streep :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Henry ale powiem Ci że ja też obstawiałem jak Ty i jestem szczęśliwy że stało się inaczej i w końcu polityka na drugi plan poszła... tak powinno być... Gratulację dla całej ekipy IDY
Czasem dobrze jest się mylić :)

Niektóre aktorki z wiekiem zaczynają się wyrabiać aktorsko.To fakt,powierzchowność ma milszą dla oka niż Jullianne,ale ja w tych kategoriach tego nie oceniam,jak np. w przypadku Meryl Streep :)

Oczywiście to moja subiektywna ocena, ale Streep to klasa sama w sobie i ma to coś czego u Moore nie dostrzegam, może kiedyś mi się odmieni :)
 
Do góry