Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

eedviking

Banned
Tak w ogóle,jakieś 3 tygodnie temu padło na serial,którego nie widziałem - "The Wire". Obejrzałem jednak za mało (2 odcinki) i nie zdążyłem się wkręcić w klimat,gdyż pojawiło się "Dying Light" :)
Teraz stwierdziłem że jednak najpierw odświeżę sobie Sopranosów :) a potem wrócę do tamtego serialu...Tylko że jak wyjdzie "GTA 5" to znowu mogę zaniedbać serial....ahhh,jak tu żyć...:)

Po Soprano, konieczne zobacz Lilyhammer ,później SoA .:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Może się okazać że Ant Man to lipa będzie - chyba że specjalnie te trailery są takie a nie inne :) diabli ich tam wiedzą, ale Avengersi w ciemno daje że będzie to fajniejszy film...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na HaBeO jest? Joe Pesci by się ktoś zainteresował, taki talent i żadnych produkcji. Do serialu gangsterskiego jak znalazł.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Bliadz..... Oni w gry grają, seriale oglądają, filmy hurtem zaliczają , na forum teksty długością autostrady piszą.. Wy co sami szefowie korporacji? Nauczcie mi , skąd brać tyle wolnego czasu?:smile:
Piramida, dla czego Warszawę bez mostu zostawiłeś :D:D
Jedyny serial , który mogę oglądać to Soprano. Nu może do tego "Gra o Tron". Usio, konec;-)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bliadz..... Oni w gry grają, seriale oglądają, filmy hurtem zaliczają , na forum teksty długością autostrady piszą.. Wy co sami szefowie korporacji? Nauczcie mi , skąd brać tyle wolnego czasu?:smile:


Savron,ja na Bora-bora mieszkam nad wodą w skromnym domku.Łowię sobie rybki (białko :grin: ) ,gadam z dziewczynami z tamtych okolic :D i jest na razie git :D;-)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Z Żywiołów to fajny dźwięk jest w Niemożliwe. Tsunami. W ogóle dobry film :)

A San Andreas chcę w 3d!
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bliadz..... Oni w gry grają, seriale oglądają, filmy hurtem zaliczają , na forum teksty długością autostrady piszą.. Wy co sami szefowie korporacji? Nauczcie mi , skąd brać tyle wolnego czasu?:smile:
Piramida, dla czego Warszawę bez mostu zostawiłeś :D:D
Jedyny serial , który mogę oglądać to Soprano. Nu może do tego "Gra o Tron". Usio, konec;-)
Wiesz chyba nie jest tak do końca bo z tych co ja znam ludzi na bardzo wysokich stanowiskach to też za dużo czasu nie mają, a na oglądanie filmów tym bardziej.. może to kwestia organizacji :)
Osobiście jak 2-3 filmy w tygodniu obejrzę to jest już ok :)
Co do seriali to zgadzam się z Tobą Soprano i Gra o tron można obejrzeć - przyzwoite seriale i warte obejrzenia.


Z Żywiołów to fajny dźwięk jest w Niemożliwe. Tsunami. W ogóle dobry film :)

A San Andreas chcę w 3d!


Dla mnie Niemożliwe chyba był najsłabszym filmem z tego gatunku...
A San Andreas jest szansa że będzie w 3d choć nasi "specjaliści" różnie mogą wydać ten film :)
 
Do góry