Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

D

Deleted member 121090

Guest
Wolny strzelec.
Fajne kino. Może nie jest to wybitne dzieło, ale na pewno film wyróżniający się spośród wszechobecnego chłamu. Fajnie zagrany, ciekawy temat. Warto obejrzeć.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja bardzo lubię tego Dżentelmena jego głos, jego aktorstwo dla mnie aktor górna półka - niestety lata lecą ale szanuje go bardzo.. A film mi również odpowiada dlatego pomimo dvd to kupiłem i na bluray... i jest kilka scen co warto przetestować w swoim tv płynność ruchu :) Kilka filmów z nim lubię ale jeszcze mam sentyment do filmu Twierdza - ale tam z kolei kilku innych jest jeszcze aktorów których lubię np. Ed Harris. Nie wspominając o całkiem fajnej misi :) Vanessie Marcil
Dla tych którzy nie pamiętają Pani :



20mb image hosting



 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
;)

bondcollageblacktiegambingcrop.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jakoś na dniach zabieram się za odświeżanie "Rodziny Soprano",gdyż niektóre odcinki widziałem z 15 lat temu.Tym razem jadę z wersją Blu-ray.
Widziałem już trochę materiałów i jakość a/v mogła by być lepsza (nawet tych nowszych odcinków), jednak i tak jest sporo lepiej niż na DVD... ;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zabieraj się zabieraj, Soprano to mistrzostwo. Dla mnie na równi z każdą jedną klasyką gangsterską która ukazała się w kinach.
Sam jakiś czas temu odświeżałem całą serie i to był najlepszy "czas antenowy" jaki spędziłem przed tv.
Btw. Zabójcza Broń 4 na TVN. Klasyka, do tego Joe Pesci ;)
 

pantomima

Banned
A ja nagrałem wszystkie odcinki ktore emitowane były przez ost miesiące na HBO2 i nie musze inwestować w najlepszy serial gangsterski . Haa
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tak w ogóle,jakieś 3 tygodnie temu padło na serial,którego nie widziałem - "The Wire". Obejrzałem jednak za mało (2 odcinki) i nie zdążyłem się wkręcić w klimat,gdyż pojawiło się "Dying Light" :)
Teraz stwierdziłem że jednak najpierw odświeżę sobie Sopranosów :) a potem wrócę do tamtego serialu...Tylko że jak wyjdzie "GTA 5" to znowu mogę zaniedbać serial....ahhh,jak tu żyć...:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Już Ci kiedyś pisałem, GTA5 to wypisz wymaluj Soprano. Gra czerpie garściami, będziesz miał idealny duet... i przynajmniej miesiąc z głowy ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Będę musiał wziąć sobie przynajmniej miesiąc wolego i kupić duży worek zioła :)
Żartuję :)

P.S.
Czy Wy też tak dzisiaj macie,że jak chcecie wejść w opcje zaawansowane,to wywala Wam duży ekran,bez możliwości odpisywania ? (Firefox i Chrome to samo).
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida obejrzałem film Epicentrum i miałeś rację, że po 30 minutach jest znacznie lepiej.. generalnie sam film to uważam żejest średni natomiast efekty tornada naprawdę nieźle są pokazane i bardzo przekonywująco to wygląda. Jeśli chodzi o techniczne strony to obraz jest na wysokim poziomie, a dźwięk to powiem że jest to jeden z najlepiej nagranychfilmów pod tym względem, mam na myśli dynamikę dźwięku – szał człowiek ma takie odczucie jakby tornado przez salon przeleciało, tylko na szczęście salon w którym się ogląda nie ucierpiał na tym… naprawdę jest dużo różnych dźwięków, odgłosów wiatru latających samochodów, szczątków domów, itp. efektów dźwiękowych, a dynamika dźwięku zabija, i ten sub pracujący podczas filmu - rewelka… J
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Epicentrum to chyba nr.1 obecnie do "kina domowego".
Audio powala, a film jak film. W swoim gatunku nie był zły, audio i tak pozamiatało wszystko, dosłownie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na pewno pierwsza trójka :) na chwilę obecną bez dwóch zdań - jakby wszystkie filmy tak były nagrane - naprawdę świadomie piszę, że nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba pod względem dźwięku w kinie...byłem w naprawdę w szoku już po pierwszej akcji ukazującej tornado, a kolejne jeszcze mocniejsze i jeszcze lepsze..


Teraz czekam na San Andreas - podobna tematyka...
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To prawda, można narobić w gacie.
Dźwięki żywiołów robią chyba największe wrażenie, przynajmniej na mnie.
Roboty i te wszystkie sztuczne twory mimo, że również świetnie udźwiękowione, to jednak nie to samo co natura.
Dla mnie bomba, a myślałem, że już nic mnie nie zaskoczy.
Już sam początek zrywa beret.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ten z Rockiem to mi wygląda na "2012" bis.
Oby nie wyszła z tego następna ckliwa historyjka, jednak do zaliczenia obowiązkowo (bez względu na fabułe).
To nie Soprano które już wciąga na ekranie laptopa.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie i im więcej tragedii, a tym samym im więcej przerażenia - emocji taki film wywołuje we mnie tym lepiej... mam nadzieję, że San Adreas będzie pod względem dźwiękowym nagrany chociaż w 80 % jak Epicentrum to już będzie ok :)


A propo Marvela 2 trailer Ant - Man ale też dużo nie pokazuje... chyba że już był tutaj ten trailer...


https://www.youtube.com/watch?v=mORcA9K7e-4
 
Ostatnia edycja:
Do góry