Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Caparzo

New member
Bez reklam
filmweb powinien mieć ogranieczenia wiekowe



EDIT
albo ja mam internet z mongolii albo laptopa z chin bo to co piszecie pomiędzy [youtube] to nie wychodzi :/
adres strony nie trybi
Edit
kopiuje nie cały link tylko te kilka znaków z adresu , bo cały adres mi nie trybi :/

[youtube]QY_IOn0fsc0[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Ziarno prawdy obejrzane.Dziwaczne morderstwo i historia, która wydarzyła się przeszło sześćdziesiąt lat wcześniej. Kolejny dobry polski film. Świetny klimat i aktorstwo :)
[youtube]rCAzipdiY6c[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
"Ziarno prawdy" będę musiał zobaczyć...

Braciak,oglądasz dalej tą "Gomorrę" ? Końcówka ostatniego odcinka jest zayebista :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem :
Lewiatan (2014) - IMDb

Film zdobył Złotego Globa,wygrywając z polską "Idą".
Powiem Wam że dawno się tak nie wynudziłem.Bardzo lubię dramaty ale tutaj oglądałem na 3 razy,bo inaczej nie wiem czy dałbym radę.Nie rozumiem skąd taka wysoka ocena.Podobnych rosyjskich produkcji,pokazujących realia korupcji jest masa a dodatkowo nie są tak nudne.No masakra :)
 

eedviking

Banned
Może być ciekawy ten "Puk,puk" :D;)
Zastanawiam się , czy to będzie dostępne w Polsce?
Film o przygodach dwóch młodych braci, którzy muszą podjąć dorosłe decyzje w poszukiwaniu zaginionego ojca, i jak konsekwencje wojny mogą mieć wpływ na rodzinę.
[youtube]3tHVU1iSFrI[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Na dniach biorę się za serial "Prawo ulicy".Przez krytyków został okrzyknięty najbardziej realistycznym,jeżeli chodzi o klimaty policja-gangsterzy.Ciekawe czy amerykańce dali radę i zastanawiam się jak klimat wypadnie w porównaniu do "Gomorry".
"Breaking Bad" musi poczekać :wink:
 

Henry

Active member
Bez reklam
Obejrzałem film Obrońcy skarbów - można obejrzeć aczkolwiek na bluray nie kupiłbym tego filmu...


Pewnie na C+ ;) , tez wczoraj obejrzałem, po obsadzie spodziewałem się czegoś lepszego. Kolejny film na jeden raz.

Obejrzałem :
Lewiatan (2014) - IMDb

Film zdobył Złotego Globa,wygrywając z polską "Idą".
Powiem Wam że dawno się tak nie wynudziłem.Bardzo lubię dramaty ale tutaj oglądałem na 3 razy,bo inaczej nie wiem czy dałbym radę.Nie rozumiem skąd taka wysoka ocena.Podobnych rosyjskich produkcji,pokazujących realia korupcji jest masa a dodatkowo nie są tak nudne.No masakra :)


Polityka i jeszcze raz polityka, niestety...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lolek, jak wypadają u Ciebie pakiety C+ czy HBO? Mam tu na myśli tylko filmy, tak się zastanawiam nad pakietem (jednym), ale nie jestem do końca przekonany. Coś się zmieniło na plus? Lata temu nie do końca byłem zadowolony i nie wiem czy jest sens się ładować.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Osobiście zrezygnowałem z HBO , zostawiłem Canal+ sporo kina francuskiego i europejskiego. (Mam nc+)

A ja zrezygnowałem z NC+, najgorszej z platform, która długoletnich klientów ma w d...pie.
Szczerze powiedziawszy, jeśli ktoś chce oglądać filmy, to taniej wychodzi przy jakimkolwiek VOD ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Do góry