Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

boromirep

New member
o nie ! , ja jestem fanem Tolkiena ( nie ortodoksyjnym nie przeszkadzają mi zmiany jakie zrobili ) lubie fantasy i SF a to co zrobił Peter Jackson to czapki z głów , można by polemizować co by było gdyby ktoś inny nakręcił / wyprodukował władcę pierścieni ale film był zachwycający nawet moja żona która nie lubi takich "bajek" po filmie przeczytała książkę .
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
o nie ! , ja jestem fanem Tolkiena ( nie ortodoksyjnym nie przeszkadzają mi zmiany jakie zrobili ) lubie fantasy i SF a to co zrobił Peter Jackson to czapki z głów , można by polemizować co by było gdyby ktoś inny nakręcił / wyprodukował władcę pierścieni ale film był zachwycający nawet moja żona która nie lubi takich "bajek" po filmie przeczytała książkę .

To myślę że będziesz zadowolony Kolego :) także pozostaje mi tylko życzyć dużo wrażeń podczas seansu...
 

Caparzo

New member
Bez reklam
znalazłem taką listę komus polecałem , wiem że część juz była ale moze ktoś coś znajdzie dla siebie lub przypomni sobie że miał ogladać


dramaty idzie przeboleć ale te jakieś komedie romantyczne .... żona cię zmusza do takich filmów ?
ja bym się wstydził to oglądać :bober::hihi::hmm:
a tym bardziej polecać komuś hehe
 

boromirep

New member
polecałem kobiecie , dlatego nie ma np SF , ale te kom rom to te z górnej pólki i nie wstyd ale odwagą jest sie do tego przyznać że sie ogladało i się podobało jeszcze :)
 

eedviking

Banned
Filmy z Beneluxu, którym trzeba się przyjrzeć.
Zamach
[youtube]4W3Fgtpv448[/youtube]
Życie na sprzedaż
[youtube]MG3dzT26XFk[/youtube]
Lena
[youtube]Y3vXFwot5mY[/youtube]
Wrobiony
[youtube]uywehbum3gs[/youtube]
Ziarno zła
[youtube]3QGomfgUtJc[/youtube]
Głowa byka
[youtube]aZnPqAHd1_4[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
polecałem kobiecie , dlatego nie ma np SF , ale te kom rom to te z górnej pólki i nie wstyd ale odwagą jest sie do tego przyznać że sie ogladało i się podobało jeszcze :)
:) Ja też wyznam tajemnice:? Jest taki film: "Remember Me" ( Twój na zawsze) :cry: Trzy razy oglądałem. Nie wiem dla czego , z jakiego powodu , ale wlazł w serce. Bywa. Trzeba żyć dalej:p
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida obejrzałem Odd Thomas faktycznie film na jeden raz - choć z tej dziewczyny może przerodzić się rozsądna kobieta :)
Jutro leci Obrońcy skarbów mam nadzieję, że fajniejszy będzie to film..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Serial Gomorra: La serie (TV Series 2014 zaliczony.

Historia jest na faktach.Opowiada o włoskiej rodzinie związanej z przestępczością zorganizowaną....
https://www.youtube.com/watch?v=FsMnW43n3AI

Początek bardzo chwaliłem,jednak z czasem emocje trochę opadły,gdyż niektóre momenty trochę mi się dłużyły...Raczej to dlatego,ponieważ nie jestem przyzwyczajony do oglądania seriali,tylko filmów,gdzie sprawa rozwiązuje się w 1,5 czy 2 godziny...W przyszłości muszę to brać pod uwagę,ponieważ niektóre wątki w tym serialu długo się rozkręcały...Ostatnie odcinki jednak już bardzo dobre.Nie czytałem książki i nie wiem na ile jest ściśle powiązana z serialem,jednak końcowa scena pierwszego sezonu nieźle mnie zaskoczyła...:shock:
Następny sezon będzie dopiero w przyszłym roku,a już mam na niego niezłe ciśnienie :D
Także polecam :)
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Widział już ktoś ten dokumentalizowany horror o opętaniu ?
Ma sporo dobrych opinii...

[youtube]fhv2LereVBo[/youtube]

Braciak, to taki para dokument, fajnie zrobiony, coś innego, ciekawego , mnie i mojej brzydszej połowie się podobał. Henry jest w filmie ,nieźle miesza. W tle fajna muza (nastrojowa do filmu) leci :mrgreen:;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jeszcze muszę coś dodać o Christopherze Waltzie.Został "odkryty" dopiero niedawno.Miał kilka ról,którymi zauroczył widzów i stał się dzięki temu wielką gwiazdą.Po filmie "Wielkie oczy" zauważyłem jednak że gościu wykorzystuje w filmach praktycznie te same miny i gesty...Chciałem zobaczyć co inni sądzą o jego grze.Wchodzę na Filmweb i pierwszy temat od razu o tym :
Przeciętne role - Christoph Waltz - Forum - Filmweb
Mam nadzieję że w przyszłości zobaczę trochę bardziej odmienne role...

Braciak,ten horrorek obejrzę,w szczególności że Henio tam grasuje :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Daj spokój z tym gimbusowatym filmwebem, 7 komentarz podsumowuję wszystko ;)
Zawsze po seansie (nigdy przed) jak wchodzę na tą strone dla gimbusów to sobie pluje w twarz.
 
Do góry