Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

eedviking

Banned
Dobry akcyjniak z Kazachstanu.
Głównym bohaterem jest Arsen Erdenow, przed laty agent wywiadu wojskowego i żołnierz kazachstańskich służb specjalnych, świetnie wyszkolony komandos, który teraz dorabia do emerytury jako ochroniarz bogatego biznesmena.
Efekty specjalne, tempo akcji, montaż – wszystko jest na najwyższym, światowym poziomie, no może aktorstwo i scenariusz czasem kuleje.;)
[youtube]gqD3uBoiGDw[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Braciak,a jakie są Twoje najlepsze seriale.Te co wymieniłeś wcześniej ?

Zastanawiałem się jeszcze nad "Californication" :D;-)
 

eedviking

Banned
Forbrydelsen
Den som draeber
Braquo
Gomorra
Vikings
Rejseholdet
Gotham
Penny Dreadful
Wallander
Borgen
Lilyhammer
Les Revenants
Son of Anarchy
i jeszcze parę . :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja tak jak obiecałem Sylwkowi zakupiłem niezniszczalnych 3 na dvd i powiem Wam, że dla mnie chyba to najfajniejsza część tej serii... pod względem dźwiękowym film świetnie zrobiony więc jak na bluray jest jeszcze lepiej to już będzie tam masakra :) bo na dvd już nieźle wymiata...
Banderas dla mnie najlepszy był :)
Ale cytując Sylwka "nothing lasts forever" zastanawiam się czy następna część to będzie kontynuacją całej ekipy która była w tej części. Mam na myśli ekipę "młodych"
Ja chyba mam sentyment do Sylwka Arnolda bo jakby nie patrzeć człowiek wychował się na ich filmach , bo taki film niby nic specjalnego a ogląda się całkiem milo i szybko 2 godziny mija :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Do wersji "Extended" dorzuciłbyś punkt wyżej,tylko raczej nie ukazała się ona w PL ;)




Nie tylko dla Ciebie.Miał bardzo fajną komediową rolę :D

Ale i tak spoko jest film, a Banderas też wydaje mi się że aktorsko jest z nich najlepszy i potrafi takie role zagrać fajnie... i kobitka nieźle się tłukła :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zgoda ale mi chodzi o konkretnie tego typu rolę, bo generalnie to Gibson jest lepszy i w wielu rolach naprawdę fajnie zagrał..... Nawet nie będę się spierał...:)

Zależy o jakie role Ci chodzi...Gibson ma na swoim koncie sporo filmów sensacyjnych lub sensacyjno/komediowych.
Banderas coś tam pokazał w "Zabójcach" ,gdzie ganiał się z Sylwkiem.Poza tym grał role jakiś lovelasów.W "Cztery pokoje" również dobrze zagrał...:)
 

venom200

Member
A ja ostatnio zapodalem John Wick'a niby film banalny ale nad wyraz ciekawy Keanu świetna rola i co mi się rzuciło w oczy i mojej żonie to genialnie skrojony garnitur na miarę.
Sam film chyba lepszy jak Equalizer jak ktoś wspominał.
Oglądałem również film Sędzia świetna gra aktorska jak i fabuła naprawdę można polecić ten film.
Dziś miałem ochotę na coś w 3d i padło na Herculesa film fabuła ot taki średniak, ale efekty 3d jedne z.najlepszych jakie widziałem strzałki latały po pokoju jak opętane wiec tu ocenę mocno podniosły ujęcia 3d
W.kinie byłem na.nowym Hobbicie i cóż można powiedzieć fabuła mocno nie wyszukana, ale kinowe efekty dźwiękowe takie że kanał LFE to chyba otwarty szerokim gardłem był cały czas.
A.kto z was oglatał film z Tomem Hardym Locke, bo kurcze sam nie wiem co myśleć o tym filmie z.jednej strony nudny i monotonny aż do przesady a.z.drugiej nie ma.się ochoty go wyłączyć tylko człowiek z zainteresowaniem ogląda jak się to wszystko skończy.


Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
ostatnio zapodalem John Wick'a
Oglądałem również film Sędzia świetna gra aktorska jak i fabuła naprawdę można polecić ten film.

To dobre filmy ;-)

A.kto z was oglatał film z Tomem Hardym Locke, bo kurcze sam nie wiem co myśleć o tym filmie z.jednej strony nudny i monotonny aż do przesady a.z.drugiej nie ma.się ochoty go wyłączyć tylko człowiek z zainteresowaniem ogląda jak się to wszystko skończy.

Jak Tom Hardy jest w obsadzie,to nie pytaj się mnie czy widziałem :wink:

Właśnie dzięki niemu ten film,pomimo że niby "nudny" i akcja dzieje się tylko w samochodzie,chce się oglądać dalej...:wink:
 

eedviking

Banned
Locke to dobry film, opisywaliśmy dawno temu. ;)
Życie Adeli, no cóż, było/jest w C+. Osobiście zobaczyłem cz.I i mnie mało zaciekawił ten film.
Czekam za to aby zobaczyć film Mama, ale nie ten horror, tylko ten:
[youtube]d7rtSqI0ZeA[/youtube]
 
Do góry