Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Pakiety są dla nowych, a 11ego się przekonam jak to będzie w rzeczywistości. Na razie tv nie wykrywa apki pod nazwą MAX.
Pobrałem aplikację Max na TV. Mam pakiet premium.
Właśnie sprawdzam, oglądam Grę o Tron.
Jest Dolby Vision I Dolby Atmos.
Dodam, że subskrypcję mam od operatora TV kablowej Multimedia (teraz Vectra).
Uzupełnienie
Jakość UHD jak to mówią doopy nie urywa. Gra o Tron z płyty BD 4K to inna bajka. Ameryki nie odkryłem..., ale dobrze, że jest.
Do dodatkowego pakietu sport nie mam dostępu, trzeba dokupić. Jednak mam info, że w tej chwili nie mam takiej możliwości u mojego operatora.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mam Diunę w 4K,ale przy Tokyo Vice,trzeba połączyć się np. z US.
Widzę,że jest pakiet TVN,no i właśnie oglądam Gesslerową :grin:
Przy kanałach TV i Sport,widnieje info o możliwości ich wykupienia.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale musi się jeszcze dużo nauczyć o pizzy :grin:

Euforia też idzie w 4K przez US,jednak nie mają tam np. nowych Samych swoich.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Ale musi się jeszcze dużo nauczyć o pizzy
A żebyś wiedział ,że tak.
Kiedyś ,w jakimś programie ta pożal się Boże "kreatorka smaku" robiła ciasto na pizzę zamiast na wodzie to na mleku.Ja wiem .że jak ktoś się uprze to może do mąki nawet nasikać i też jakieś ciasto z tego będzie.
Ale nie róbmy jaj z pogrzebu. A najzabawniejsze jest to ,że u niej taki "przepis" na ciasto to tak zwana wariacja na temat.Ale gdyby coś takiego zrobił uczestnik programu ,w którym ona jest jurorem to zostałby zmieszany z błotem.
A w ogóle to wolę jej siostrę bliźniaczkę.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pobrałem aplikację Max na TV. Mam pakiet premium.
Właśnie sprawdzam, oglądam Grę o Tron.
Jest Dolby Vision I Dolby Atmos.
Dodam, że subskrypcję mam od operatora TV kablowej Multimedia (teraz Vectra).
Uzupełnienie
Jakość UHD jak to mówią doopy nie urywa. Gra o Tron z płyty BD 4K to inna bajka. Ameryki nie odkryłem..., ale dobrze, że jest.
Do dodatkowego pakietu sport nie mam dostępu, trzeba dokupić. Jednak mam info, że w tej chwili nie mam takiej możliwości u mojego operatora.
Ja również pobrałem aplikację bez problemu, też mam 4k o którym mam podobne zdanie jak i Ty, ale jest jak jest...
Wrzucili serial Skazana i jest już pierwszy odc. 4ego sezonu.
Na jesień ostatnisezon serialu Szadź.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Dostałem info na maila od operatora kablówki, że plan premium dostępny w promocji do końca września 2024r. Potem platforma Max w planie standard.
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pobrałem aplikację Max na TV. Mam pakiet premium.
Właśnie sprawdzam, oglądam Grę o Tron.
Jest Dolby Vision I Dolby Atmos.
Dodam, że subskrypcję mam od operatora TV kablowej Multimedia (teraz Vectra).
Uzupełnienie
Jakość UHD jak to mówią doopy nie urywa. Gra o Tron z płyty BD 4K to inna bajka. Ameryki nie odkryłem..., ale dobrze, że jest.
Do dodatkowego pakietu sport nie mam dostępu, trzeba dokupić. Jednak mam info, że w tej chwili nie mam takiej możliwości u mojego operatora.

Z ciekawości na czym zainstalowana aplikacja ? Na moim Philips oled 706 ( Android TV 11) brak dolby atmos :(
 
Do góry