Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
wylało się sporo hejtu na ten serial.
Dopiero co premierę miały pierwsze dwa odcinki a już hejt?
I nawet nie chodzi o to czy był zasłużony czy nie.
Ale ciekawe na jakiej podstawie serialowi się oberwało? Ktoś oglądał wcześniej, przed premierą?(Piramidy nie liczę ;) )
Czy może dostał po dupie tak profilaktycznie ,pro forma i na wszelki wypadek?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Dopiero co premierę miały pierwsze dwa odcinki a już hejt?
I nawet nie chodzi o to czy był zasłużony czy nie.
Dokładnie masz rację! Już przed premierą sponiewierali ten serial, bo scenarzystka nie oglądała oryginalnych SW. I do tego recenzje niby znawców kina. Porażka, oceniać to można raczej jak się obejrzy serial, film.
Tak jak napisałem, po dwóch pierwszych odcinkach, nie ma dramatu. Co będzie dalej zobaczymy.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dopiero co premierę miały pierwsze dwa odcinki a już hejt?
I nawet nie chodzi o to czy był zasłużony czy nie.
Ale ciekawe na jakiej podstawie serialowi się oberwało? Ktoś oglądał wcześniej, przed premierą?(Piramidy nie liczę ;) )
Czy może dostał po dupie tak profilaktycznie ,pro forma i na wszelki wypadek?
Bo wiesz to takie nasze narodowe, opierd.. coś lub kogoś, od razy czują się takie osoby o poziom wyżej, a nie lepiej poczekać obejrzeć jeszcze dwa, trzy odcinki i wtedy coś sensownego napisać. Może szału nie robi, ale można obejrzeć.. jest wiele gorszych seriali, według mnie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pakiety są dla nowych, a 11ego się przekonam jak to będzie w rzeczywistości. Na razie tv nie wykrywa apki pod nazwą MAX.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ciekawe,jak będzie wyglądać sprawa 4K ?
Teraz na HBO MAX (za 29,99 zł) zdarzają się pozycje w takiej rozdzielczości,a na tej rozpisce,4K jest dopiero w pakiecie za 49,99 zł.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A u mnie leci polski custom UHD ;)
MV5BYTZmYzBmMjYtYWY2Mi00ODczLTlkODctOTIyMGU2YzcyZTA5XkEyXkFqcGdeQXVyMjgyOTI1ODY@._V1_.jpg


Wrzucili na NF,ale nie wszędzie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Gdyby ktoś nie miał dostępu do C+, to na YT jest darmowy pierwszy odcinek serialu "Prosta sprawa", polecam sprawdzić. Ja już jestem na 4 i jest dobrze.

Jak ktoś znajdzie linka z kawałkiem pod koniec filmu, niech da znać

Dla mnie fajny serial i to jak zagrał gangstera gościu, którego nigdy bym nie posądził go, że jest w stanie tak dobrze zagrać.
 
Do góry