Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

venomas200

New member
Bez reklam
Witam po długiej przerwie
Ostatnio piorę sobie głowę wszystkimi odcieniami starej Japońskiej Godzilli.
Masakra co te japońce mają w głowach nieprawdopodobne a ta animacja i efekty to już szok
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
nie noc TY. dotychczas za darmo nie chcial, to i teraz pewnie tez nie. Chyba trzeba mu zaplacic, zeby sprobowal uzyc. ;)
Poza tym na Netfliksie nie ma Pociagu do Busan vol.2
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida to by mogło pomóc :) a wczoraj coś tam próbowałem zerknąć na chwilkę, ale niestety jak jest taka pogoda lipna to i słabo chodzi net, a dzisiaj mam znowu w planie odebrać płytkę w podwójnym wydaniu, więc będę miał co robić.. :) W ostatnim czasie filmy deczko mnie dobijają , bo lipa , albo troszkę lepiej niż lipa..
Nawet w niedzielę Przynęta , myślałem, że będzie lepiej, choć "Metju" :) jest w formie co cieszy.. Ale sam film, myślałem, że będzie lepiej..
Ale najważniejsze to załatwić kolejny sprzęcik na odsłuch.. :) Spokojnego dnia życzę.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida to by mogło pomóc :)

Już wszystko dogadane :-D
4e544a73df8cebe7e898e161b8ed383c.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nadrobiłem ostatnio, 2-3 filmy na Netflixie, no dramat.
Już nawet nie pamiętam tytułów, jeden z nich, to chociażby "Freaks" o superbohaterach.
Nie wiem kto to klepnął, ale wstydziłbym się upubliczniać takie gnioty.
Ocena 5.5 na IMDB, to jakiś żart.

No, ale ja nie o tym, zauważyłem na miniaturce "Moneyball" z Brat Pittem, nie wiem jakim cudem, ale umknęła mi ta pozycja wcześniej (2011r.) Po takich pozycjach człowiek odzyskuje wiarę w kino, świetnie się oglądało, a Pitt bezdyskusyjnie, gra rewelacyjnie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie podobnie, Bond nigdy nie zawodzi.. same , że tak powiem wejściówki w tych filmach to coś fajnego i na co zawsze czekam, co kolejnym razem wymyślą w tej materii.
 
Do góry