Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Well-known member
Bez reklam

Ale dziala! ;)
Wytlumacz Lolkowi, bo nie zakumal.

20200723-162507.jpg

20200723-163525.jpg


A to ogladales?
Lerman to nie Shia LaBeouf, ale Irlandia oryginalna.
[youtube]A92LUr7OxVs[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolo jak tak dalej będzie przekładał premierę tych filmów to nie dożyjemy ich, jak jeszcze będziemy w stanie je obejrzeć bez okularów z laską przy boku.. :bober:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Sąsiad mi mówił, że było coś w wiadomościach odnośnie kręcenia MI w Polsce i jegomość twierdził, że odbudują go.. mało tego w tych samych wiadomościach mówili, że jego renowacja jest nieopłacalna i przywrócenie tam "rozkładu jazdy" , więc pewnie znając życie przez kolejnych 10-20 lat nic by się nie działo, gdyby nie fakt, że chcą tam film nakręcić.
Pamiętam jak na obecnym miejscu gdzie stoi w Stolicy Arkadia - największe centrum handlowe, kiedyś nawet podobno w Europie i jak zieloni twierdzili, że nic tam nie może stanąć, bo jakiś gatunek owadów, ptaków czy czegoś tam jest i z tego powodu o centrum handlowym można zapomnieć.. do czasu, kiedy Ci sami zieloni dostali w tamtych czasach podobno 400 tyś złoty i jakoś już nic nie przeszkadzało.. tu jest pewnie podobnie, ktoś chce coś ugrać, bo mało jest im, że oni (producent filmu) to odbuduje za swoje pieniądze, których dzisiaj PKP (właściciel) nie wyłoży, bo nie mają takich pieniędzy, aby ten most doprowadzić do stanu używalności. Konserwator zabytków przez 100 lat nic nie robił, aby ten most był zabytkiem i wyglądał jak most, a nie jak coś co się zaraz może rozwalić, ale nagle jest to zabytek..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem najnowszą część "aniołków" i powiem, że jedyny plus jak dla mnie to fajne dwie dziewczyny. :) A złapałem w necie ofertę tego filmu na BR i cena 150 zl + kurier, to naprawdę trzeba mieć gest, aby kupić go w tej cenie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja filmy kupuję w RP :) Nie licząc tych, które u nas nie zostały wydane, a ja takowy chcę mieć.. W ostatnim czasie dwa takie filmy mi się zdarzyło kupić.

A tutaj troszkę taniej znalazłem..

https://bluedvd.pl/aniolki-charliego-steelbook-blu-ray.html

Ale i 15 euro plus wysyłka nie dałbym za ten film.. to jest taki film (dla mnie) na raz w tv sobie obejrzeć i to też myślę, że ni e wszyscy do końca wytrzymają.
 
Ostatnia edycja:
Do góry