Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj próbowałem obejrzeć Pamięć krwi, próbowałem, bo kilka razy oczy mi sie przymknęły.. :) za dwa tygodnie ma być Bloodshot, może ten film będzie lepszy..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bubcio musi być w siódmym niebie :D
Screenshot-20200802-224850.png
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Czemu???
Sorry ale stracilem watek. Od czasu "ucieczki z Tajlandii" nie sledze Twojego idola, ani zadnego z pozostalych.
Albania, to jedyny balkanski kraj, ktory kompletnie jest poza moimi zainteresowaniami, poza tym, ze czekam na druga serie Gangs of London. ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Czemu???
Sorry ale stracilem watek. Od czasu "ucieczki z Tajlandii" nie sledze Twojego idola, ani zadnego z pozostalych.
Albania, to jedyny balkanski kraj, ktory kompletnie jest poza moimi zainteresowaniami, poza tym, ze czekam na druga serie Gangs of London. ;)

To dlaczego widać Cię w 10:02 sek. ? :D
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Nie smuć się,już niedługo :D :
[youtube]aPwGvzhUkB0[/youtube]

Czekam cierpliwie.
Zreszta powrot do szkoly generalnie zapowiada sie ciekawie. 4 hity od Warnera, a i Arrow ma wydac Pitch Black w UHD.

[youtube]pABRhQpaOTI[/youtube]

No to jak znalazl, lektura szkolna ktorej nie bedziesz musial czytac, a przy okazji wirtualne wycieczki do muzeow, do ktorych w dobie Covidu, by Was nie zabrali. Zwlaszcza do Krakowa ;)
Tymczasem korenski tydzien.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Piramida.
Outsider.
Widzialem poki co tylko 2 odcinki ale zdecydowanie warto.
IMHO lepiej obejrzec pierwszy odcinek, niz trailer. Tak wiec jak juz przebijesz sie sie przez AP-101, mozesz rzucic okiem.

[youtube]eNDKWr3Xmjk[/youtube]
 
Do góry