Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Piramida.
Przestalem sledzic jakis czas temu. bo zalosc ogarnia.
Mialem nie komentowac, bo po co siac siare, ale wino bylo dzisiaj tak wyjatkowe, ze samo gada.
Pajak prosty chlopak, ale przynajmniej szczery i z charyzma. Tak mi sie kiedys wydawalo. Tymczasem nos mu rosnie z kazdym odcinkiem.
]


Ja przestaje sledzic, potem powracam i tak w kolko.
Teraz turcje narazie odpuscilem.

Jedni moze szukaja typowo podrozniczych kanalow, mnie tam sie podoba ze takie luzackie podejscie, jak sam bym zwiedzal. Aczkolwiek skoro mowisz ze takie wtopy zalicza ze skyfallami np. to zal.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Lolo.
Nic juz nie movie. Wogole nie bylo tematu. Kazdy ma swojego pajaczka. Widze ze ten kolega Piiramidy, to dopiero wyluzowany koles.
Tymczasem wieczor powtorek D.Cronenberga. Crash I eXistenZ 20 lat pozniej.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tymczasem wieczor powtorek D.Cronenberga. Crash I eXistenZ 20 lat pozniej.

Widzę,że już masz kolejny :wink:
Screenshot-20200710-124341.png
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
A kolejny nadchodzi

8322111_1.jpg


Kina u mnie otwieraja w przyszlym tygodniu. Niestety tez bada grac same powtorki, ale i tak bede chodzil :)

Ten Polo zdecydowanie fajniejszy od Pinokia. Raz ze autebtyk, a 2, to ze nie ma batona w dupie, Wprawdzie filmy idealnie nadaja sie do usypianiai, ale z ta prezencja, to dziewczyny musza go kochac.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Twardy jestem :) za jakiś rok/ dwa mają robić kanalizację w moich okolicach to może przy okazji i światłowód położą. :bober: Aczkolwiek filmów już zdecydowanie mniej oglądam.. Wczoraj coś z Van Dammem próbowałem, chyba ze 20 min dałem rady.. tragedia sam film i on sam.. widać, że lata nie ćwiczył chłop na odpowiednim poziomie.. on ledwo się porusza..
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Old Guard?
Piramida. No badz powazny. ;)
Tylko nie tak jak Twoj ziomeczek, co to pojechal do najurokliwszej europejkiej stolicy ( nad rzeka Rua sic! ;)) , zeby sie wybrac na plaze za miasto i "zamkniete" Bairo Allto. Noz sie w kieszeni otwiera.
Lizbona ma tyle fantastycznych miejscowek (!!!), a ten pacjent zakupy w sklepie pokazal.
Musisz mu wiecej na patronite'a sypac, albo pieska jakiegos zalatwic, to moze na jakies bilety zechce cos wydac ( Lisbon Card chyba pomimo Covidu, ciagle funkcjonuje ), a nie tylko na siuwaks i lampucery.
Kto wogole to subskrybuje ?!!
Do tiger-cyrku przy Junkceylon ( Soi 3) pajacowac, a nie kanal podrozniczy prowadzic. BTW przypomialo mie sie. naprzeciwko tego przybytku jest slynny Banzan Market, na ktorym delikwent pewnie byl setki razy jadac. tzn na zewnatrz, bo chyba nigdy nie jajrzal do srodku, w ktorym lwia czesc stanowi live sea food market (zas powyzej, na pieterze sa kuchnie, ktore przyrzadza Ci co przyniesiesz, na sposob jaki sobie zazyczysz), na ktorym ja osoiscie widzialem 2 gatunki zywych zab, czekajacych na amatorow, a on mowil, ze w zyciu nie widzial zaby do jedzenia i pol kraju zjezdzil zeby zobaczyc taka na patyku. :)
Dziesiatkow przypalow nie komentowalem ale ta Lizbona, to mi cisnienie podnosl i kazdy, kto byl choc raz w tym miescie, nawet na jeden dzien, czy weekend, rozumie dlaczego.
P.S. To nie hejt, to czarna rozpacz.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida to nie ma znaczenia gdzie piszą, chodzi tylko o fakt, że temu komuś się spodobał i tyle i nic więcej.. Tobie czy mi może się nie spodobać.. A jakby na filmweb napisali, że jest fajny, albo, że jest zły to coś zmienia ? Gro z tych osób oceniających, ocenia zapewne filmy oglądając na laptopie o ile nie na tablecie.. :) i do tego zapewne w marnej jakości, aby zaliczyć film i ocenić.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
" Misja Greyhoynd " można obejrzeć. Ale jakiś wybitny to on nie jest. Jest spoko na kino domowe. I trwa normalnie 1,5godz. Nic nie jest przedłużane na siłę.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida to nie ma znaczenia gdzie piszą, chodzi tylko o fakt, że temu komuś się spodobał i tyle i nic więcej.. Tobie czy mi może się nie spodobać.. A jakby na filmweb napisali, że jest fajny, albo, że jest zły to coś zmienia ? Gro z tych osób oceniających, ocenia zapewne filmy oglądając na laptopie o ile nie na tablecie.. :) i do tego zapewne w marnej jakości, aby zaliczyć film i ocenić.

Ja podsłuchałem na straganie,jak rozmawiało dwóch Panów i średnio im się podobał ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyli tak, jak kiedyś na giełdach rtv. Szło się z torbą VHS i wymieniało z ludźmi, jeden do drugiego podchodził i zerkał co tam ma nagrane i dogadywał wymianę. Często trzeba było streścić jakiś film i każdy był zadowolony, dziś jakieś imdb, fw, fora i ludzie nie mogą się dogadać :D
 
Do góry