Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja tam czasem jestem emocjonalny az nadto, dlatego nie moge ani grac ani ogladac horrorow. :)

Nie emocjonalny, a strachliwy ; )
Jedyny horror który autentycznie zrobił na mnie wrażenie, to Blair Witch Project i potem długo, długo nic. Fakt jest jednak taki, że pikawe ma się jedną i trzeba o nią dbać. Na szczęście, większość dzisiejszych horrorów, to komedie - czyli wyskoczył zza szafy i uciekł.
Ciężko dzisiaj o coś faktycznie klimatycznego. Chyba wszystkie te formuły zostały już wykorzystane.
Blair był przełomowy, pierwszy z efektem kręcenia "z ręki", to robiło wrażenie i potęgowało autentyczność.
Pamiętam, jak łatwo można było wówczas kogoś wkręcić, że to autentyk.

Jedyne czego faktycznie unikam, to tematów (relacji/audycji/dyskusji) nt. zjawisk paranormalnych.
Nie na moje nerwy ; )
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem film pt " The Operative ". Hmm. Troszkę polityki, wywiad, szpiedzy. Tacy prawdziwi na czasie. Czy polecam. Tak 5/10. Może jak ktoś nie będzie miał co oglądać to może sobie zarzucić.[emoji846] A może komuś przypasuje.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Genialna pozycja
To i ja oblukam.

Przy okazji, wyciekł film Piramidy jak był na prezentacji Gwiezdnych Wojen :D

Już od początku wpadły mi w oko :D
BigheartedTeemingDaddylonglegs-small.gif
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie bede kryl ze mi sie nawet podobal i razem z zona go obejzelismy :)
Taki zapychacz czasu, nic od niego nie oczekiwalem, latwo sie ogladalo.

Za bardzo hejtujecie chyba ten film xD

Lolo ja nie napisałem, że to jest film do bani :) Nie oglądałem, a ja nie mam zwyczaju krytykować filmu jak nie miałem okazji go zobaczyć w kinie czy w tv. Ba powiem więcej na pewno go obejrzę choćby po to aby sobie wyrobić o nim zdanie w stosunku do tego co czytałem o tym filmie w necie. Znajomi w większości przypadków, którzy byli na tym filmie, mówili, że jeśli idąc do kina nie ma się zbytnio wygórowanych oczekiwań to film jak najbardziej do obejrzenia .
Napisałem to bardziej prowokacyjnie....
W Polsce jest taka tendencja, że jeśli komuś udaje się biznes tak jak Lipińskiej to trzeba taką osobę zjechać na maksa, bo to jest takie "naturalnie narodowe" Za granicą potrafią pochwalić, a u nas jak zwykle .... I to jest w każdej branży ... Pierwszy z brzegu przykład - listwy i kondycjonery nasze rodzime np: Gigawatt, Acoustic Dream w Europie i nie tylko doceniane , przez wielu również i w Polsce, ale z kolei wielu innych przede wszystkim cenę widzi tych produktów i ocenia poprzez jej pryzmat, tak jakby to były produkty dla wszystkich...
Z filmami o tyle jest prościej, ze bilet kosztuje na tyle mało, że większość osób może sobie na niego pozwolić, a jak nie to zawsze jest inna opcja, ale nie ulega wątpliwości, że mamy problem, jeśli trzeba kogoś pochwalić za to, że biznes mu się udał w tym kraju, a nie jest to proste.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam

Tam takie oceny tego filmu, w kilku innych Państwach film został doceniony.. Aczkolwiek to nie oznacza, ze wszystkim podejdzie, ale jednego nie można odmówić Lipińskiej, że biznes jej dobrze się ma lekko pisząc.. książki są "rozrywane" ...

Na naszym bodajże Filmweb czytałem komentarz o filmie Wilk z WS, że film był slaby, bo Gość nie widział w tym filmie żadnego wilka.. Różni ludzie oceniają dany film, ja tam zbytnio bym uwagi do takich ocen nie przywiązywał..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bubcio mówi,że z Shia nie będzie lipy ;)
[youtube]yBhUWv5Hzqc[/youtube]

Skojarzyło mi się trochę z Harsh Times.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lolo ja nie napisałem, że to jest film do bani :) Nie oglądałem, a ja nie mam zwyczaju krytykować filmu jak nie miałem okazji go zobaczyć w kinie czy w tv. Ba powiem więcej na pewno go obejrzę choćby po to aby sobie wyrobić o nim zdanie w stosunku do tego co czytałem o tym filmie w necie. Znajomi w większości przypadków, którzy byli na tym filmie, mówili, że jeśli idąc do kina nie ma się zbytnio wygórowanych oczekiwań to film jak najbardziej do obejrzenia .

Do kina nie.. to nie jest film kinowy. Netflixa ogarnij zonce lub lepiej kochance wina nalej i film mozna obejzec. Ja bylem zadowolony :oops::oops:


Napisałem to bardziej prowokacyjnie....
W Polsce jest taka tendencja, że jeśli komuś udaje się biznes tak jak Lipińskiej to trzeba taką osobę zjechać na maksa, bo to jest takie "naturalnie narodowe" Za granicą potrafią pochwalić, a u nas jak zwykle .... I to jest w każdej branży ... Pierwszy z brzegu przykład - listwy i kondycjonery nasze rodzime np: Gigawatt, Acoustic Dream w Europie i nie tylko doceniane , przez wielu również i w Polsce, ale z kolei wielu innych przede wszystkim cenę widzi tych produktów i ocenia poprzez jej pryzmat, tak jakby to były produkty dla wszystkich...
Z filmami o tyle jest prościej, ze bilet kosztuje na tyle mało, że większość osób może sobie na niego pozwolić, a jak nie to zawsze jest inna opcja, ale nie ulega wątpliwości, że mamy problem, jeśli trzeba kogoś pochwalić za to, że biznes mu się udał w tym kraju, a nie jest to proste.

Jak dla mnie porownywanie jakichs AudioVoodo czary mary hokus pokus wynalazkow audio do biznesu... no sorry. Dla mnie to jest taki sam biznes jak sprzedawanie magicznych garnkow i poscieli z wielblada za 10 000zl. "biedni i glupi" ludzie biora kredyt i to kupujana pokazach.

Wiec porownanie o kant tylka rozbic....

Jakbys porownal firmy, ktore maja swoje "know how", technologie, wiedze, produkt tworzony i nie wstydza sie pokazac jak cos zrobione i z czego zrobione to calkiem inna bajka. Porownaj firmy Galeon, Eagle, Kimla - - - tutaj masz firmy, ktore podbijaja swiat swoja technologia, wiedza i nowoczesnoscia.


A ty porownujesz to do Listwy sieciowej kupionej od chinczyka za 30zl, w srodku filtr anty przepieciowy i jakis jeszcze inny za 5 zl i sprzedaja to za ponad tysiaka. Ale mi firma i wyroby.... to jest dla ciebie dumna Polska firma? <zal>. Niech pokaza co w tym takiego "know how" ze tyle kosztuje ze mam ich podziwiac bardziej od poscieli z wielblada...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Do kina nie.. to nie jest film kinowy. Netflixa ogarnij zonce lub lepiej kochance wina nalej i film mozna obejzec. Ja bylem zadowolony :oops::oops:




Jak dla mnie porownywanie jakichs AudioVoodo czary mary hokus pokus wynalazkow audio do biznesu... no sorry. Dla mnie to jest taki sam biznes jak sprzedawanie magicznych garnkow i poscieli z wielblada za 10 000zl. "biedni i glupi" ludzie biora kredyt i to kupujana pokazach.

Wiec porownanie o kant tylka rozbic....

Jakbys porownal firmy, ktore maja swoje "know how", technologie, wiedze, produkt tworzony i nie wstydza sie pokazac jak cos zrobione i z czego zrobione to calkiem inna bajka. Porownaj firmy Galeon, Eagle, Kimla - - - tutaj masz firmy, ktore podbijaja swiat swoja technologia, wiedza i nowoczesnoscia.


A ty porownujesz to do Listwy sieciowej kupionej od chinczyka za 30zl, w srodku filtr anty przepieciowy i jakis jeszcze inny za 5 zl i sprzedaja to za ponad tysiaka. Ale mi firma i wyroby.... to jest dla ciebie dumna Polska firma? <zal>. Niech pokaza co w tym takiego "know how" ze tyle kosztuje ze mam ich podziwiac bardziej od poscieli z wielblada...

Wszystko jest pokazane tylko trzeba chcieć poszukać i nie robione u Chińczyków, tylko te wymienione są robione w Polsce. Ale o takich sprawach ja tutaj nie dyskutuje , szkoda jak dla mnie czasu i zdrowia.
Może tylko tyle napiszę, że jeden kupuje dobrze kilku letniego denona , nie sprawdzając nic innego w porównywalnej cenie i jest mu z tym dobrze - patrz twoja osoba. A inny chce czegoś więcej z rożnych powodów, natomiast jednych jak i drugich człowiek na poziomie powinien umieć zrozumieć. Bo to jest kwestia indywidualna co kto kupuje i za ile i nikomu nie powinno się dopisywać epitetów z tego powodu.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Z nudów obejrzałem Force od Nature z Mel Gibsonem. Jak ktoś chce obejrzeć to niech to zrobi. Ja tego filmu nie polecam. Fabuła, masakra. Podkład muzyczny, do niczego. Jakby lata 80. W ogóle gra aktorska.... Ja jakoś wybitnie wymagający nie jestem. Ale tu słabiutko. Jest jeden plus. Burza i deszcz na kinie domowym petarda. I tj przez cały film. Jak ktoś chce sobie kolumny posprawdzać to jest ok.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem film pt. " Mustang". W sumie średni ale obejrzałem bez problemu cały. Temat koni i osadzonych. Jeśli komuś podpasuje tematyka to będzie ok.
 
Do góry