Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To Edziu polecał, tak samo polecał ten drugi z hardcorową sceną na końcu (gwałt na rodzinie), no i ten trzeci też polecał, ale to już było z koniem ;)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Ja tam uważam odwrotne, tj że nie warto było czekać, tylko iść do kina. :)
Poki co, poziom tegorocznych filmow jest raczej słaby więc taki QP prezentuje się na ich tle dosyć atrakcyjnie, choć wspomniane biedawno Hereditary IMHO lepiej ściska za jaja. Oczy2isxie jeśli widz dysponuje w domu zestawem KD.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja tam uważam odwrotne, tj że nie warto było czekać, tylko iść do kina. :)

Przecież ja byłem na tym wcześniej 2x w kinie.Nie czytałeś ? :D
A tak serio,to film,pomimo pewnych absurdów,oglądało się z emocjami.
Miał specyficzny klimat,dobrze zagraną rodzinkę (Emily najlepsza) z ciekawymi relacjami między jej członkami oraz niezłe zabiegi z ciszą/dźwiękami :wink:

wspomniane biedawno Hereditary IMHO lepiej ściska za jaja. Oczy2isxie jeśli widz dysponuje w domu zestawem KD.

Gdy bardziej mi się spodoba,to się nie pogniewam :D
Ale to jeszcze trochę...

Teraz pewnie wskoczy jakiś blockbuster - Rampage czy Ready Player One.
Widzę też nadchodzący Traffik i Operation Red Sea... ale do pl jeszcze droga ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Myślę,że nie będziesz za bardzo narzekał :wink:

A widziałeś już trailer Top Gun 2 ? :grin:
[youtube]8fi7G1s97wA[/youtube]

No to jak już latamy... kozak efekty specjalne :wink:
[youtube]3HEpih9nf-k[/youtube]

Ok to fajnie, bo sam film to pewnie słabiutki.. :)

A z Top Gun to ciekawy jestem czy tak na 100% będzie ta druga cz.
Dywizjon do obejrzenia..
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bubcio,ja żartowałem z tym DCP.Ale skoro już masz :grin:


36356707_10155669997196200_8629760354856992768_o-1293x2048.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wszystkim miłośnikom sportów motorowych polecam "Dirt":
https://www.imdb.com/title/tt5691084/
Trafiłem na Netflixie.

Obiektywnie film jest średni, przewidywalny, ale ja nie jestem obiektywny na tej płaszczyźnie i polecam. Śmiało można oglądać z dzieciakami.
Obejrzałem na projektorze i odpowiednio podkręciłem audio, jest ryk, jest kurz, brud i typowa fabuła - co nie jest akurat wadą w tym przypadku.

Jak ktoś nie jest fanem ryczących potworów, to śmiało można odpuścić.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Ja tez mam rekomendacje, po wczorajszym wieczornym seansie.
Sam nie mam lodki, ale lubie zeglowac. Zdaje sobie tez sprawe z tego, jak trudne do zrealizowania sa filmy o morzu, ze wzgledu na niedogodnosci podczas krecenia, kolysanie, male, mroczne przestrzenia, trudne VFX i wymagajace sporych nakladow, aby naturalnie wygladac CGI. Dlatego takie filmy zwyczajowo dostaja u mnie specjalne traktowanie. Ogladam je chetnie nie tylko ze wzgledu na ciekawosc warsztatowych rozwiazan, ale aby przypomniec sobie poczucie bezkresu i swobody, jaka daje morskie zeglowanie. Dlatego tez z duza przyjemnoscia obejrzalem wczoraj Adrift. Film ktory pewnie w pierwszej kolejnosci, po obejrzeniu trailera, skojarzy sie z All Is Lost (2013), ma zupelnie inne tempo niz dramat z Redfordem i zdecydowanie bardziej atrakcyjne zdjecia Roberta Rochardsona (taki E.Lubezki poprzedniej generacji, nakrecil mnostwo Waszych ulubionych filmow, sprawdzcie), wiec prawdopodobnie spodoba sie wiekszemu gronu widzow, chociaz w starciu z letnimi blockbusterami, szansy na znaczacy boxofice raczej chyba nie ma.

Jezeli nie znacie filmu All is Lost z Robertem Redfordem, o ktorym w spomnialem, tez polecam go sobie zobaczyc.

 
Ostatnia edycja:
Do góry