Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No to w niedzielę po obiadku... ;)
40471.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To daj znać jak obejrzysz... ja dzisiaj w końcu obejrzę Czarną Panterę, ale ciśnienia nie mam, bo w kinie oglądałem.
 

Dingo

Member
To daj znać jak obejrzysz... ja dzisiaj w końcu obejrzę Czarną Panterę, ale ciśnienia nie mam, bo w kinie oglądałem.


Ja też chętnie usłyszę wasze zdanie - zwłaszcza jeśli chodzi o ścieżkę dźwiękową.



Obejrzałem Rampage kilka dni temu. Film sam w sobie d*py nie urywa - ale nie spodziewałem się ambitnego kina siadając do seansu. Fanem Dwighta też nie jestem, bo talentu aktorskiego gość nie ma moim zdaniem. Film odhaczony i tyle. Na pewno nie trafi do mnie na BD ani nie zostawię sobie wersji cyfrowej. Jedynym plusem jest dobry dźwięk, ale.. W wersji którą oglądałem (dźwięk w Dolby Surround) dialogi były zdecydowanie za cicho nagrane. Podbicie kanału trochę pomogło ale daleko do ideału. Zastanawia mnie czy to mój słabszy central tak bardzo odstaje od reszty głośników w kinie czy to ścieżka filmu. W innych tytułach nie zauważyłem aż tak dużej różnicy w głośności kanału środkowego.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To daj znać jak obejrzysz... ja dzisiaj w końcu obejrzę Czarną Panterę, ale ciśnienia nie mam, bo w kinie oglądałem.

Ja też chętnie usłyszę wasze zdanie - zwłaszcza jeśli chodzi o ścieżkę dźwiękową.


Obejrzałem Rampage kilka dni temu. Film sam w sobie d*py nie urywa - ale nie spodziewałem się ambitnego kina siadając do seansu. Fanem Dwighta też nie jestem, bo talentu aktorskiego gość nie ma moim zdaniem. Film odhaczony i tyle. Na pewno nie trafi do mnie na BD ani nie zostawię sobie wersji cyfrowej. Jedynym plusem jest dobry dźwięk, ale.. W wersji którą oglądałem (dźwięk w Dolby Surround) dialogi były zdecydowanie za cicho nagrane. Podbicie kanału trochę pomogło ale daleko do ideału. Zastanawia mnie czy to mój słabszy central tak bardzo odstaje od reszty głośników w kinie czy to ścieżka filmu. W innych tytułach nie zauważyłem aż tak dużej różnicy w głośności kanału środkowego.
Wiedziałem mniej więcej czego się spodziewać,chociaż liczyłem na trochę więcej luzackiego klimatu... :wink:
Oglądałem oryginał UHD (poniżej tył mojej okładki) w Dolby Atmos i z Dolby Vision (mam już jedno i drugie) :D
91cDyvpLNmL.jpg

A tak serio,to dorwałem BD i uważam,że technicznie wypadło przyzwoicie ;)

Właśnie miałem zapytać czy z tym trailerem TopGun 2 to jakiś forumowy żart czy na poważnie. Przecież to zlepek scen z TopGun i Edge of Tomorrow!

Wkręcasz mnie :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja tez mam rekomendacje, po wczorajszym wieczornym seansie.

Fajną masz niunie na kompie ;)
Co do filmu, to obowiązkowo się obejrzy. Też lubie te klimaty.

Btw. Ten cały "Rampage", to typowe kino dla "talentu" Dwayne'a.
Takie tam "żarciki" i humorek z upy wzięty, dajta spokój.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A z tym filmem to nie wiadomo o co chodzi, jeśli mówimy o dystrybucji w RP. Niby na świecie wchodzi w lipcu, a u niektórych w sierpniu, a nasz Dystrybutor jeszcze nie ma wiedzy kiedy będzie ta pozycja u nas.. :) Malutkie Czechy już wszystko wiedzą, a niby duża Polska jak zwykle trzeba poczekać cierpliwie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Skąd my to znamy... Takie realia od lat w naszym afrykańskim kraju (nie obrażając mieszkańców tego kontynentu).

Niestety Krzychu jeśli chodzi pod względem filmów to Polska odstaje nawet od czechów - 3 razy mniejszego Państwa. Ja za diabła tego nie rozumiem, zapewne jest to związane z ilością kupowanych filmów u Nas i u Nich, ale nie zmienia to faktu, że jest to dosyć słabe - lekko mówiąc.

Bubufat nie mogę odczytać na kompie :-(
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem sobie kolejny raz Vabank i tak się zastanawiam... dlaczego teraz nie robimy takich filmów, tylko w większości przypadków takie g.....
 
Do góry