Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja przed chwilą obejrzałem najnowszego Underworlda … jeśli chodzi o obraz to spoko tak jak powinno być – choć są lepsze filmy pod tym względem… natomiast jeśli chodzi o dźwięk to tak jak to bywało we wcześniejszych Underowrld –ach… mogłoby być tak we wszystkich filmach, każdy strzał, każde uderzenie, ryknięcie „wilczka” , chlapnięcie krwi itp. Jest podane z odpowiednia dynamiką i głośniki surandowe odpowiednio to przekazują dla naszych uszu.. naprawdę wrażenia są fajne.. 3d – szału nie ma.. i to nie zmienne jest w Underworld…
Natomiast sam film jak dla mnie to przede wszystkim jest za krótki (to samo dotyczy wcześniejszej części) za mało jest efektów –przemian w”wilczki” to co w takim filmie powinno być bo jak już jest to jest to robione perfekcyjnie i naprawdę oczy cieszą tego typu efekty.. a w tej części jak na lekarstwo.. generalnie dużo gadania jest, a za mało akcji.. ja w takim filmie troszkę czego innego oczekuje.. nie mniej jednak ja lubię Underwordy więc mam nadzieję, że kolejna część będzie lepsza.. Selena jak zwykle dała radę i dalej uważam, że w nikt lepiej tej roli od niej by nie zagrał.. jest świetna.. i miło się na Miskę patrzy…:)


Armanig ja ten film obejrzę sobie w tv - też lubię tego typu filmy tak jak i np Joy :) bardzo dobry film..każdemu polecam bo pokazuje jak warto być do końca utwierdzonym w tym co się zaprojektowało i z jakim uporem dąży się do celu.. żeby osiągnąć sukces...
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armanig ja ten film obejrzę sobie w tv - też lubię tego typu filmy tak jak i np Joy :) bardzo dobry film..każdemu polecam bo pokazuje jak warto być do końca utwierdzonym w tym co się zaprojektowało i z jakim uporem dąży się do celu.. żeby osiągnąć sukces...

Koniecznie! Chociaż w przypadku historii McDonalda można mieć mieszane uczucia, z drugiej strony biznes to biznes, zresztą trzeba obejrzeć, żeby nie zdradzać, o ile ktoś nie zna historii.
Proponuje nie czytać i nie oglądać trailerów, ja już od dawna staram się unikać, człowiek nie wie czego się spodziewać i ogląda się dużo lepiej.
"Joy" natomiast rewelacja.
Widzę, że tu się akurat rozumiemy, bo to dokładnie ten sam sort.


Zaliczyłem też "Tunel"
Teo-neol (2016) - Filmweb

Jak ja lubię ostatnio te Koreańskie filmy.
Ten akurat strasznie się dłużył, ale to zupełnie inne podejście jak u amerykańców.
Co prawda widziałem lepsze, ale i tak miła odmiana.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Koniecznie! Chociaż w przypadku historii McDonalda można mieć mieszane uczucia, z drugiej strony biznes to biznes, zresztą trzeba obejrzeć, żeby nie zdradzać, o ile ktoś nie zna historii.
Proponuje nie czytać i nie oglądać trailerów, ja już od dawna staram się unikać, człowiek nie wie czego się spodziewać i ogląda się dużo lepiej.
"Joy" natomiast rewelacja.
Widzę, że tu się akurat rozumiemy, bo to dokładnie ten sam sort.


Zaliczyłem też "Tunel"
Teo-neol (2016) - Filmweb

Jak ja lubię ostatnio te Koreańskie filmy.
Ten akurat strasznie się dłużył, ale to zupełnie inne podejście jak u amerykańców.
Co prawda widziałem lepsze, ale i tak miła odmiana.

Armanig dla mnie Joy i ta historia z życia wzięta to mistrzostwo świata.. ja diabelnie lubię takich ludzi jak bohaterka w tym filmie gdzie pomimo tylu przeciwności życiowych potrafiła iść do przodu i postawić na swoim.. Dzięki takim ludziom ten świat się rozwija i idzie do przodu.. a nie jak co niektórzy ciągle tylko marudzą i całe życie na NIE.. i tylko władza i wszystkie inne czynniki są winne temu, że ktoś jest w tym, a nie w innym miejscu .... ale jeden z drugim nic nie zrobi żeby jemu i rodzinie było lepiej.. A ta dziewczyna z filmu - czy jej pomógł Prezydent USA, czy pomógł jej Rząd USA - nie - pomogła jej wiara, opór i determinacja w dążeniu do celu.. Oby takich ludzi było więcej i co ważne żeby takich ludzi było więcej w naszym kraju. Dziękować Bogu że są tacy ludzie bo w przeciwnym wypadku byśmy jeździli polonezami a szczytem marzeń byłby Golfik, a muzyki Armanig byś słuchał z Kasprzaka nie wspomnę jaką "biedę" miałbyś przy oglądaniu filmów :)

Pantonima -100% zgody pewnie i Ty i ja mieliśmy większe oczekiwania ale poziom jest ... :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kwestia gustu :) jak widzisz mi i Pantonimie pasuje aczkolwiek obaj myśleliśmy, że będzie lepiej.. ale ja oglądam i nie narzekam..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W cale nie prawda od jakiegoś miesiąca wszystkie nowości w C+ albo na HBO których nie mam na BR oglądałem raptem po 20-30 min :) HaHa .. nie dałem rady obejrzeć w całości.. a seriali to 2-3 na krzyż oglądam teraz czekam na Grę o tron.. w piątek zobaczę pierwszy odc. skazany na śmierć.. poprzednie sezony niby oglądałem.. może nie będzie źle.. A w przypadku Tabu naprawdę jest spoko .. patrząc na nasze dzieło w tvn to niebo, a ziemia.. już przestałem to oglądać.. szkoda czasu..
 

gerus6

Active member
Bez reklam
"W cale";) się nie czepiam, to nie są literówki, lolek za każdym razem pisze "w cale, kogo kolwiek, co kolwiek, czym kolwiek", a pisze dziennie więcej treści niż w przeciętnej gazecie ;)
Nauczyłem lolka pisać (ą, ę, ż, ź, ć, ó, ł) więc tych słów mam nadzieję też nauczę ;)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
"W cale";) się nie czepiam, to nie są literówki, lolek za każdym razem pisze "w cale, kogo kolwiek, co kolwiek, czym kolwiek", a pisze dziennie więcej treści niż w przeciętnej gazecie ;)
Nauczyłem lolka pisać (ą, ę, ż, ź, ć, ó, ł) więc tych słów mam nadzieję też nauczę ;)

Kolego lubię Cię ale właśnie z szybkości i z tego że dużo piszę przynajmniej w ostatnim czasie to zazwyczaj nie sprawdzam po tym jak coś napiszę i biorą się te błędy... najchętniej pisałbym bez polskich liter :) ale tak jak napisałeś nauczyłeś mnie tego - rozumiem trzeba mieć szacunek do ludzi i pisać polskie litery.. najgorzej jak z tableta piszę, a zdarza mi się to często .. sorki ale jak to mówię człowiek całe życie się uczy więc i na forum zbiegiem czasu będę psiał tak jak należy :) to wszystko z braku czasu.. a chcesz napisać - więc jest jak jest .. z góry przepraszam.. ja też widzę błędy u ludzi w różnych tematach ale nikomu nie wypominam bo sam jak widzisz robię błędy na forum.. nie wspomnę o tych co Caparzo napisał, że nie piszą polskich liter.. być może również to wynika z braku czasu..
mam nadzieję, że kiedyś troszkę zwolnię i będę miał więcej czasu na napisanie postów na tym forum.. a na razie już muszę lecieć do Prezesa i tak to jest i znowu bez sprawdzenia.. :-(... Pozdro.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
O fak... Jak lolek zwolni i będzie pisał prawdziwe posty
.. To inni bedą musieli mieć wolne żeby czytać te posty :D

Edit:
http://kobieta.onet.pl/uroda/fryzury/fryzura-anty-trump/7r4fmvl

Teraz jeszcze bardziej uważam, że ona jest pusta ...
To sie Donald przeraził i pewnie przestanie oglądć durne filmy :D żeby tylko ona się nie zdziwiła jak Karolak że nikt nie bedzie chciał jej do filmów brać przez własną głupote
 
Ostatnia edycja:
Do góry