Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem na czym polegał fenomen Dextera, bo nigdy mnie ten serial nie zatrzymał na dłużej.
Z tych nowszych (dla mnie), to "Californication" za konkretne podejście do tematu, bez zbędnego owijania w bawełne, czy też "Sześć stóp pod ziemią", ten już nieco starszy.
Nie wspominam tu naturalnie o takich hitach jak o Soprano, bo ten jak dla mnie jest absolutnym nr.1. Kreacje jaką stworzył Gandolfini, to mistrzostwo na miarę Oscara, a sam serial niczym nie ustępuje największym tego gatunku.
 

eedviking

Banned
Mnie się podobały: Synowie Anarchii ,The Walking Dead i Wikingowie.

Przymierzam się do oglądnięcia - Divergent , może jutro.


[youtube]/watch?v=Shg55IHBCT4[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Właśnie skończyłem oglądać Teoria wszystkiego (2013) - IMDb
Jest to opowieść o geniuszu komputerowym który próbuje rozwikłać zagadkę sensu ludzkiego życia...Wizualnie film bardzo ciekawie zrobiony i nie głupi...
Główną rolę gra Christoph Waltz :)
Trailer dla przypomnienia https://www.youtube.com/watch?v=HWgPnQi-XG4

Przymierzam się do oglądnięcia - Divergent , może jutro.

Również może jutro z ciekawości obejrzę.Jednak wychowałem się na oldschoolowych filmach akcji i te wszystkie "ładne dzieci" w produkcjach podobnych do "Igrzyska śmierci" trochę mnie śmieszą...
 

eedviking

Banned
Z dobrych filmów to polecam duńską produkcję: Nordvest, Piramida - wiesz gdzie znaleźć ten film. ;-)

[youtube]watch?v=9Q4g6TXuqDs[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
@eedviking znajomy polecił mi to.Wygląda jak azjatycka wersja filmu "Gorączka",no i gra Andy Lau :)
[youtube]DgmDygBIRJU[/youtube]
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Właśnie skończyłem oglądać Teoria wszystkiego (2013) - IMDb
Jest to opowieść o geniuszu komputerowym który próbuje rozwikłać zagadkę sensu ludzkiego życia...Wizualnie film bardzo ciekawie zrobiony i nie głupi...
Główną rolę gra Christoph Waltz :)
"Piramida", ja zawsze myślałem że jestem "kinomanem", ale... mi daleko i to bardzo daleko do cie:grin:. Wiesz ja już nie wchodzę do youtube , żeby nowości kinowe podglądać , wszystko mam tutaj. Szacun. Co do Waltz"a , genialny aktor i dwie genialny roli u Tarantino w "Django" i "Bękarty Wojny". Szczególnie w "Bękartach". Scena w której on mowie do "trójki włoskich reżyserów " w ich "ojczystym" języku jest bezcenna :grin::grin:.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Waltz w Bekartach Wojny przeszedł samego siebie, już kiedyś pisaliśmy o tym.
Mistrz drugiego planu.
Pisaliśmy pare dni temu, że De Niro nie ma odpowiednich ról. Ja myśle, że jednak coś tam miał ostatnio, z tą różnicą że z wiekiem stracił tą charyzme aktorską, mimike twarzy czy też siłe przebicia z której słynął. Mam nadzieje się mylić i z czasem chciałbym zobaczyć "Oscarową" rolę R.De Niro, ale Waltz jest tu doskonałym przykładem wszystkich wspomnianych cech. Na stare lata będzie brylował na ekranie, myślę że kariera tego Pana dopiero się rozkręca.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A jak? Obejrzalem z nimi wszystkie filmy tak samo jak z Kuba Wesolowskim.
Nie,no dobra zartowalem oczywiscie.Ze starej gwardii najbardziej lubie Kondrata i Fronczewskiego,z mlodej Wieckiewicza i Dorocinskiego.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tylko co mają wspólnego Mroczki (bo tyle o nich sądze, co Nowicki), do Pana Grądziela? Marian jak mało kto nadaje ton w każdej produkcji, charakterystyczny i konkretyny w swoich rolach. Podobnie jak kiedyś Wilhelmi.
 
Do góry