Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Szykuje się nam kolejny odświeżany temat...jprdl :)
Tym razem nowa Mumia The Mummy (2016) - IMDb
Reżyserią miał się zająć Andres Muschietti,który chciał aby film był mroczny i przerażający.Producenci jednak wymarzyli sobie przygodowe widowisko dla całej rodziny...
 

Henry

Active member
Bez reklam
Zważywszy, ze ten tytuł wyszedł na BD dopiero w 2012r , trzeba przyznać, ze jesteś niezwykle cierpliwy. Czy warto było czekać i powstrzymywać sie, przez te wszystkie lata, żeby dostać tak fatalna jakość
obrazu?
Są takie przypadki, gdzie detale techniczne schodzą na drugi plan. I dla mnie to jest właśnie taki przypadek, gdzie pewne niedoskonałości są przeze mnie akceptowalne ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Zapach Kobiety, to absolutna czołówka, a wspomniana scena z Ferrari fajnie wkomponowana w ramy filmu. A "Szybcy", no cóż. Już prędzej uwierze w teleportacje z "Powrótu do przyszłośći, jak w odrealnione akrobacje Diesla i jego ekipy.
Mnie jako fana motoryzacji, rażą te poczynania.
Mam wrażenie że film skierowany do młodszej klienteli, a nie prawdziwych fanów.
Bardziej mi utkwiło kilka początkowych minut z filmu "Drive", jak jak jakakolwiek scena z "Szybkich".
Kurde to DeLorean'em nie można podróżować w czasie? ! Armanig, teraz to przegiąłeś, zamordowałes coś, w co przez tyle lat wierzyłem ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Zaczyna robić się ciekawie :)
Jak zmieniłem TV z 40'' na 55'', to po dwóch dniach zauważyła, że coś innego wisi na ścianie :p
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Właśnie obejrzałem Błękitny wrak ( Blue Ruin )= dobre kino.

Można obejrzeć :)

Jak lubisz filmy o bezdomnych :) to przypomniało mi się coś innego.Główny bohater również jest nieobliczalny,jednak dodatkowo upośledzony psychicznie.Naturalizm oraz sposób w jaki pokazano jego zaspokojenie popędów może budzić i budzi obrzydzenie...(dlatego pewnie tak niska ocena...)

[youtube]0KnbqSf9eWE[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Oglądałem ostatnio fikołka w 4K...
Niestety tylko na telewizorze 1080p (podpiętym pod kompa bo stacjonarny blu-ray nie obsługuje takiej rozdziałki) ale jakość video była i tak o wiele lepsza...Trzeba będzie niedługo zmienić ten telewizor

General
Format : AVC
Video #1
ID : 1
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : Main@L5.1
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, ReFrames : 3 frames
Codec ID : avc1
Codec ID/Info : Advanced Video Coding
Duration : 21mn 35s
Bit rate mode : Variable
Bit rate : 20.0 Mbps
Maximum bit rate : 100.0 Mbps
Width : 4 096 pixels
Height : 2 160 pixels
Display aspect ratio : 1.896
Frame rate mode : Variable
Frame rate : 23.976 fps
Minimum frame rate : 23.976 fps
Maximum frame rate : 23.988 fps
Standard : NTSC
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.094
Stream size : 3.02 GiB (99%)
Language : English
Encoded date : UTC 2014-01-22 22:58:52
Tagged date : UTC 2014-01-22 22:58:52
Audio #2
ID : 1
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : Main@L5.1
Maximum bit rate : VBR
Stream size : 8 bits
Language : 3.02 GiB
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
10494814_731848246854304_5292567206285642774_n.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nawet nie wiedzialem, ze taki film istnieje :( a zpowiada sie dobrze. Obsada tez konkretna.

Zobacz bo warto, film nie jest zły. Arni dodał swoją rolą trochę powagi i wyszło całkiem ok.

Od siebie moge polecic inny film ktory ma klimat oldschoolowego kina akcji z lat 80/90.Jest tam rowniez charakterystyczna dla tego okresu walka koncowa dwoch panow ktorzy sie nie lubia,jak to bylo np. w filmie "Cobra" : )
[/url]

Chetnie obejrze, zobaczymy jak wypadnie w porównaniu do produkcji z Arnoldem.
Jak pamietam z ostatnich filmów Sylwka, to jakoś bez większych rewelacji.
 
Do góry