Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piątka mi osobiście się podobała,szóstka już mniej...


Ogólnie na ekranie te wyścigi z NFS 2014 już nie robią takiego wrażenia biorąc pod uwagę jak wyglądają dzisiejsze gry komputerowe...

Racja gry komputerowe poszly bardzo do przodu,tego typu film jak NFS to takie bajki dla chlopcow o ich marzeniach samochodowych, ale patrzac ile zarabiaja na siebie tego typu filmy jak wlasnie chocby szybcy i wsciekli to znaczy ze jest potrzeba takich filmow skoro sie dobrze sprzedaja..inaczej by nikt kolejnych czesci nie robil na sile..
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lolek wydaje mi sie ze to kwestia czasu,zobaczymy jak rozwinie sie technologia skanowania obiektow w przelomowej polskiej grze Get Even....Jezeli grafiki gry nie odroznisz od filmu,dodasz do tego dobra fabule i co najwazniejsze mozliwosc podejmowania wlasnych decyzji,to filmy moga spasc na drugi plan.Aktorow i ich gesty tez mozna zeskanowac a jak nie to zrobic nowych,komputerowych .Juz w animacji Shrek twarze i gesty naszych bohaterow byly na tyle dopracowane ze nie trzeba bylo ich sluchac zby zrozumiec o co im chodzi...
Oczywiscie to tylko moja przypuszczenia,poza tym granie w taka gre byloby mniej wygodne niz ogladanie filmu po ciezkim dniu pracy...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Co do animacji twarzy (nie mogę już edytować posta wyżej ).
[youtube]z86YsS-pVsQ[/youtube]

Ciekawie się zapowiada ten film...
[youtube]gwgfeR2pMuE[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek wydaje mi sie ze to kwestia czasu,zobaczymy jak rozwinie sie technologia skanowania obiektow w przelomowej polskiej grze Get Even....Jezeli grafiki gry nie odroznisz od filmu,dodasz do tego dobra fabule i co najwazniejsze mozliwosc podejmowania wlasnych decyzji,to filmy moga spasc na drugi plan.Aktorow i ich gesty tez mozna zeskanowac a jak nie to zrobic nowych,komputerowych .Juz w animacji Shrek twarze i gesty naszych bohaterow byly na tyle dopracowane ze nie trzeba bylo ich sluchac zby zrozumiec o co im chodzi...
Oczywiscie to tylko moja przypuszczenia,poza tym granie w taka gre byloby mniej wygodne niz ogladanie filmu po ciezkim dniu pracy...

To tez kwestia kto co lubi i to co napisales ze po przepracowanym dniu jednak wole usiasc i obejrzec dobry film niz grac, zreszta nie mam na to czasu, wiec nawet jakbym bardzo chcial to mysle ze doby by nie starczylo.. Jak dla mnie dobrego filmu nigdy nie zastapi gra ale pozyjemy zobaczymy..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja ostatnio przeprosiłem się z grami, owszem od najmłodszych lat jestem związany ze sceną grową, ale od paru lat chęci co raz mniej. Liczyłem że PS4 zmieni postać rzeczy, ale bardzo szybko się przekonałem, że premiera była falstartem, a gry hmm, po pierwszy zachwytach dotarło do mnie że nie jest to jakość na jaką czekałem. Mimo to postanowiłem po wielu latach się przeprosić z Pecetem, zbudowałem przyzwoitą maszynkę, odpaliłem obecne topowe gry i....usiadłem z wrażenia.
Siedze tak do dziś ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Oglądałem ostatnio komedię kryminalną która pojawiła się nie wiadomo skąd...coś jakby mieszanka filmu Przekręt i Ocean's Eleven.Ciekawa obsada i trochę zaniżona ocena...bo film całkiem całkiem,w dodatku zabawny.Był również motyw Warszawy...
Tym razem nie wrzucę trailera tylko jedną ze scenek :
[youtube]jrWU5lNoVoY[/youtube]
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ja z niecierpliwością czekam na nowy film Eda Nortona (co prawda dopiero drugi ;) ), jak uda mu się utrzymać klimat książki, to będzie naprawdę dobre kino i to z polskim akcentem- Janusz Kamiński za kamerą. Na chwilę obecną dostępna jest jedynie sekwencja tytułowa, a póki co polecam książkę "Motherless Brooklyn", na podstawie której powstaje film
"MOTHERLESS BROOKLYN" TITLE SEQUENCE PROPOSAL 2011 on Vimeo
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja z niecierpliwością czekam na nowy film Eda Nortona (co prawda dopiero drugi ;) ), jak uda mu się utrzymać klimat książki, to będzie naprawdę dobre kino i to z polskim akcentem- Janusz Kamiński za kamerą. Na chwilę obecną dostępna jest jedynie sekwencja tytułowa, a póki co polecam książkę "Motherless Brooklyn", na podstawie której powstaje film
"MOTHERLESS BROOKLYN" TITLE SEQUENCE PROPOSAL 2011 on Vimeo


W sumie to nic tam nie pokazali.
Jakiś czas temu oglądałem zwiastun innego filmu z Nortonem i zastanawiałem się czy go wrzucać...Jednak jak już jesteśmy przy tym aktorze to łapcie...
[youtube]7o5LH0p34O0[/youtube]
 

Henry

Active member
Bez reklam
krótki opis--Lionel Essrog cierpi na syndrom Tourette'a. Ma tiki, musi wszystkiego dotknąć, mimowolnie, automatycznie powtarza zasłyszane słowa i dźwięki bezpośrednio po ich usłyszeniu. Kiedy zostaje zamordowany jego przyjaciel, szef i mentor, Lionel bez jakiegokolwiek przygotowania detektywistycznego przystępuje do śledztwa. Zamierza rozwikłać zagadkę tej zbrodni..
Znając Nortona i jego talent, to szykuje się oscarowa rola, do tego klimat Brooklynu lat 50-tych
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z tym zespołem Tourette'a to może byś dobry film.W "Dzień świra" Kondrat miał nerwicę natręctw a to bardzo bliska choroba...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Uwielbiam Nortona, geniusz.
Trailer Birdmana też smakowicie sie zapowiada, kiedy premiera?

Edit: Premiera "In theaters October 17th, 2014."
Czyli lada moment, koniecznie trzeba oglądnąć.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak mi sie przypomniało, ostatnio w MM na małym rekonesansie ;) na jednym z tv, leciała animacja.
Wyglądała ślicznie i chetnie obejrzałbym to u siebie.
Urywek który zapamietałem wyglądał mniej więcej tak: gość z odkurzaczem usiłował wciągnąć uciekającą pare (pies też chciał dziabnąć), akcja działa sie w mieszkaniu, a wspomniana para wyglądałą jak ci z "Kochanie zmniejszyłem dzieciaki" ;)
Ktos kojarzy?'
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tak mi sie przypomniało, ostatnio w MM na małym rekonesansie ;) na jednym z tv, leciała animacja.
Wyglądała ślicznie i chetnie obejrzałbym to u siebie.
Urywek który zapamietałem wyglądał mniej więcej tak: gość z odkurzaczem usiłował wciągnąć uciekającą pare (pies też chciał dziabnąć), akcja działa sie w mieszkaniu, a wspomniana para wyglądałą jak ci z "Kochanie zmniejszyłem dzieciaki" ;)
Ktos kojarzy?'

"Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki" pamiętam :)

Nowa animacja Disney'a :
[youtube]z3biFxZIJOQ[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No.No. zwlaszcza w Alfred Nobss ;).
Co Ty Piramida piszesz, ze nie ma dobrych aktorek mlodego pokolenia wybijajacych sie w filmach. Czyli jak rozumiem grajacych czesto, z gwiazdami najwyzszego kalibru, w filmach o pokaznych budzetach ?!? A Mia Wasikowska, a Saoirce Rohnan (ta swietnie kontroluje akcenty, a to dopiero goowniara)?!!
Tylko mi nie pisze ze sie nie kwalifikuja , bo nawet w bialych laczkach sa nieteges.

No tak,zapomniałem o nich :)
Ostatnio nawet oglądałem film z Mią "Tracks".Jednak nie dotrwałem do końca...co nie zmienia faktu że jest dobrą aktorką.
 
Do góry