Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Caparzo

New member
Bez reklam
Co po co ? Ja lubie takie coś, nie tylko War plastic fantastic...

Right Axe ??
Zippo First..

Na tv4 leci Amityville, 30 min filmu mnie bardziej wciągnęło scenami niż 2 części obecności
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Co po co ? Ja lubie takie coś, nie tylko War plastic fantastic...

Right Axe ??
Zippo First..

Na tv4 leci Amityville, 30 min filmu mnie bardziej wciągnęło scenami niż 2 części obecności
No War Dogs to niestety jie Dogs of War. A ja nie mam az tyle czasu, zeby chodzic na jakies bzdety.
Jakbchce ib3jrzec cos smiesznego to wlaczam tv albo YT, a tam setki standupow gdzie przypada srednio 2 dowcipy na minute.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Jeżeli się to pocieszy, to gdy będe jużrobił kino domowe to się skusze na tą kurę pierdziawke, patrzyłem już na sufit gdzie idą profile...

nie wiem czemu w ogóle ja was słucham.. ale ja głupi jestem wrrrrrr, po co mi ta kura ?!

buba ja nic nie mówiłem o war dogs ... nie oglądam takich śmieci


EDIT

nie no amityville daje rade :D dawno nie widziałem takich mocnych scen :D
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Co po co ? Ja lubie takie coś, nie tylko War plastic fantastic...

Right Axe ??
Zippo First..

Na tv4 leci Amityville, 30 min filmu mnie bardziej wciągnęło scenami niż 2 części obecności

Faktycznie leci i faktycznie , 2 czesc obecnosci mniej porywajaca od czesci pierwszej choc rownie klimatyczna , a czy faktycznie gorsza od Amityville to nie wiem - obejrze to moze potwierdze jak to w mej ocenie wypada ;)

Film na faktach ? - najbardziej zaskakujace dla mnie w tego typu historiach jest to, ze ludzie z pelna swiadomoscia tego na co sa narazeni ,godza sie na to aby zamieszkac w takich nawiedzonych domach ..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No War Dogs to niestety jie Dogs of War. A ja nie mam az tyle czasu, zeby chodzic na jakies bzdety.
Jakbchce ib3jrzec cos smiesznego to wlaczam tv albo YT, a tam setki standupow gdzie przypada srednio 2 dowcipy na minute.

Pytałem,czy grałeś w "Watch Dogs",tylko jakiś dowcipniś przyciski mi pozamieniał a naciskałem z pamięci :mrgreen:
"War Dogs",to w domu można obejrzeć :wink:

Widzieliście Lolka wychodzącego do pracy ? :grin::wink:
joxx84kfhxqx.png
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Sausage Party oglądnięte. Nawet nie wiem jak to skomentować. Animacja na pewno nie dla dzieciaków, a i nie każdy dorosły da radę oglądnąć, wulgarne to i mega zboczenie, ale zabawne.
 

pantomima

Banned
Caparzo nie spodoba Ci sie to co powiem ..
Amityville nie ma startu do Obecnosci !
Caly czas ziewalem , obecnosc przynajmniej mnie zainteresowala, przyciagnela moja uwage a tutaj nudaaaaa :p
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
starość nie radość :D

więc jak z tym arrival ?
- Mlodosc nie wiecznosc.


Wskoczyles z postem, ktorego nie widzialem, odpowiadalem na pytanie Piramidy i w tym k9ntekscie odczytalem Twoja nastepujaca po nim odpowiedz, ciagle myslac , ze komentujes War Dog. Tego pierwszego postu z zapytaniem o Arrival wogole nie widzialem.
A co do filmu
No zebys nie byl rozczarowany. Czytaj uwaznie co napisalem wczesniej.
Film nie musi sie podobac wszystkim fanom Sci-Fi.

W razie czego, aby zazegnac potencjalne nieporozumienie

maly SPOILER


Wprawdzie nie da sie powiedziec, ze nie jest to film sci-fi, albo ze obcy, to para majacych zwabic przed ekran, mcguffinow, bo wlasciwie fabularnie wszystko kreci sie wokol obcych i widzimy ich wielokrotnie. Jednak dla przeslania filmu, sa oni zupelnie niewazni. To po prostu bardzo sprytny sposob sprzedania idei i wkrecenia kazdego fana sci-fi, czy kazdego widza, w intrygujaca historie, ktora poza momentami thrillu, i nastrojowych momentiw, jednoczesnie oferuje dosyc latwa do zdekodowania mysl ( wlasciwie wylozona pod koniec lopatologicznie, jak kawa na lawe, zupelnie inaczej niz w przypadku Enemy, w ktorym trzeba bylo sie naglowkowac i zaliczyc seans ponownie, w celu upewnienia sie ze majstersztyk nie ma dziury, czy tropu w innym kierunku i czy aby cos nam sie jie przysnilo), ktorej przyjecie dzieki sposobowi wkrecenia w fabule filmu, nie boli, ani nie wywoluje sprzeciwu, ze pod plaszczykiem thrillera sci-fi, ktos nam wciska naiwne cliche.
Nie sa to Gwiezdne wojny, zas szczatkowa akcja jest rozwleczona, jednak dla kogos, dla kogo historia ma drugorzedne znaczenie, zas wazna jest forma jej podania, nie powinien to byc powod do zawodu. Byc moze trailler moze dac mylne wrazenie odnosnie charakteru filmu, jednak oceny pokazuja, ze film przypadl do gustu wiekszosci widzow.
Ja z niecierpliwoscia czekam na nowego Blade Runnera, choc do niedawna bylem przeciwnikiem idei grzebania przy nim. Jesli tylko ten stary pierdziel RS i inni producenci nie namieszaja zbytnio, uwazami ze Villneuve jest wlasciwa osoba do nakrecenia jego sequela.
Jeszcze raz biegne w srode z zona do kina, co nie znaczy, ze Ty musisz byc, podobnie jak ja, rozentuzjazmowany po seansie.
 
Ostatnia edycja:

venomas200

New member
Bez reklam
Taka mała odskocznia. Mój najbliższy sąsiad tzn dom najbliżej mojego oddalony około 30 metrów to ksiądz i jego plebania. Nie byłoby w tym nic dziwnego że ta plebania wygląda bardzo podobnie do tego domu z filmu Amitivile. A na dodatek już kiedyś słyszałem opinie od różnych ludzi ze na plebanii straszy i są to opinie z przed epoki jak powstał pierwszy film o Amitivile. Może po prostu ten typ tak ma.
Obejrzałem w końcu do końca The Wailing i ostatnia godzina filmu trzyma poziom emocji kiedy powiem. Co prawda dużo można by dopowiedzieć do tego filmu ale pozycja b dobra
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja jak będę miał Oleda, to odświeże wszystkie filmy, ale to nie prędko, bo nic poniżej 80" mnie nie interesuje, choćby Albe dawali w pakiecie ;)

Chyba że druga opcja wejdzie w życie - tv padnie... a wtedy jest problem bo kupić 80 cali tv przy dzisiejszych cenach - to nie lada wyczyn.. ale Twój tv mniej naładowany jest tymi bzdetami co teraz wkładają więc jest szansa, że trochę pochodzi..

Piramida ja mam to szczęście że w pracy się przebieram w garnitur... z czego bardzo się cieszę.. ale jakaś różyczka by się przydała na korki - mógłbyś mi to załatwić tylko nie z allegro :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry