Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Uuuu. Lipa. Ale może u Czechów wyjdzie na blu z polskimi napisami. Czesto tak się dzieje. Jesli tak, to wezmę dwie sztuki jak bedziesz zainteresowany.

Kolego coś jest nie halo - w Czechach ten film od dvd po BR w 2d a skończywszy na 3d wychodzi w połowie stycznia 2017 roku , wiec może ta misia co z nią rozmawiałem nie wie o tym że BR wychodzi później.. choć u nas na dvd w listopadzie - nie kumam o co chodzi.. :) A i ten Gość co np bierze te filmy od dystrybutora z Czech nie ma jeszcze tego tytułu w zapowiedziach..

Odebrałem już Star Wars VII w 3d - całkiem przyzwoicie wygląda to wydanie.. dzisiaj może dodatki obejrzę.. a jutro film..
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Planować to sobie możesz. Jedynak sie kiepko chowa w tych czasach, musi mieć rodzeństwo. Jeżeli plan zagospodarowanie gdzie max wysokość budynku to np 9 metrów do tego dach dwuspadowy bo i nnych nie dają jak w kupie są takie domy, do tego jak.teren płaski to piwnicy nie zrobisz. Więc kombinuj dalej bo twoje plany się zmienią z chwilą projektu, kierownika budowy, planu zagospodarowania i warunków zabudowy hehe.
Zobacz moj projekt

Caparzo
Spokojnie, moi rodzice się wybudowali rok temu, a moja działka to 12 arów, które wydzielili mi że swojej działki. Działki mają idealne położenie i nie ma problemu z podpiwniczeniem czy wodami gruntowymi. Plan zagospodarowania to największe zło jakie istnieje w naszym kraju. Dla mnie to jest niezrozumiałe, że jakiś patałach ustala jak mniej więcej ma wyglądać mój dom. Moje pieniądze i chcę budować taki dom jak mi się podoba. Rozumiem rejony turystyczne np Zakopane gdzie faktycznie taki plan ma sens.

Patrzyłem na Twój projekt, jest fajny, ale my celuje w coś takiego.

DOM.PL™ - Projekt domu Dom przy Słonecznej 2 CE - DOM EB2-49 - gotowy projekt domu

Lolek
Obejrzałem wybrane fragmenty Star Wars 3D na swoim H6400 i nie spodziewałem się tak dużej różnicy. Nie wiem czy to przekątna robi taką robotę czy inne elementy tv odpowiadające za przetworzenie materiału.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Rożnica w wielkości ekranu robi już swoje, a do tego różnica w klasie tv też jest duża i to wszystko powoduje inne odczucia.. Ja dzisiaj wieczorem obejrzę, wczoraj obejrzałem dodatki..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To ten skubaniec z lewej tak zachwala a później często wychodzą chałki :wink:
Jednak mamy go już na celowniku :grin::mrgreen:

ThreeHead_Final.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Star Wars VII w 3d zaliczony na BR - na szybkiego jeśli chodzi o jakość to obraz jak i dźwiękowo jest przyzwoity poziom ale nie najwyższy.. 3d jest fajna głębia - kilka efektów - najlepszy oczywiście jest wystający statek - mega jest zrobiony - myślę że to pierwsza trójka z tych efektów które ja oglądałem w 3d.. podobny był efekt w I albo w II cz NSM - gdzie spajderciak na końcu filmu również świetnie wyszedł poza ekran.. tutaj tak samo mega zrobiony efekt 3d. choć wiadomo w kinie było to większe wrażenie ale.. :) Ciekawy jestem jak to będzie w VIII cz bez mojego Forda który jak dla mnie był mega postacią w tych wszystkich filmach... szkoda że uśmiercili Gościa ale wiek robi już swoje.. niestety..
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Potwierdzam jest bardzo solidnie. Marvel mógłby się uczyc. Oczywiście w ciemnych scenach jest gorzej, ale nie ma tragedii. Natomiast dotarły do mnie też Zolwie 2 w 3d. Miazga! Podobnie jak jedynka. Super 3d. Polecam. Z transportem z Czech (polskie napisy) wyszlo okolo 110 zeta.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jeśli chodzi o animacje,to widziałem "Gdzie jest Dory" i podzielam Twoje zdanie Raccoon,że trochę to nudnawe było :wink:
Oglądałem w 2D,jednak myślę,że w 3D może się znaleźć kilka ciekawszych ujęć :wink:
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ta bajka nudna jak flaki z olejem. Moje szkodniki, jeden usnął w pozycji siedzącej a starsza wolała kraine lodu żeby włączyć. Bajka zrobiona na siłę bez efektu wow.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Dzis obejrzalem w koncu Book of Life w 3d. Polecam pod każdym względem. Fabuła, obraz, dźwięk, 3d. Jest piknie na maksa. I nie Disneyowo.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
w tym tyg jest premiera ? pitbull też w tym tyg. do tego piątek wolny, w czwartek za konsolą trza polatać chyba ;) nie wiem sam
 
Do góry