Nowe telewizory SAMSUNG seria H

bartixpl

New member
Witam czeka mnie przesiadka z wysłużonego LE40C650, juz byłem gotowy kupować coś z serii F UE46F6650 lub UE46F6770 ale "nagle" pojawił się UE48H6400 co robić ? Dwa cale w prezencie od Samsunga (bo na wszystkie wymienione modele mam cene około 3000) Powiem że nie jestem jakimś mega maniakiem patrzenia na matryce ze wszystkich stron chociaż jak każdy lubię sprzęt sprawdzony i bez awaryjny /piszę z macbooka :) /. Czy nowe modele nie będą gorsze ? C650 oferuje smart TV ale widzę ze to jest namiastka do tego co obecnie jest 3D to fun raczej dla mojego syna. Czy warto ? Chcę zmienić Tv na większy ale nie chce później żałować, bo parukrotnie podczas lektury forum parę osób wspominało zenie ma już takich Tv jak kiedyś, w sklepie wszystkie wyglądają ok kolory na demo są ok. Co polec acie i jak seria H sprawuje się Wam ?
 

darus75

Member
Witam czeka mnie przesiadka z wysłużonego LE40C650, juz byłem gotowy kupować coś z serii F UE46F6650 lub UE46F6770 ale "nagle" pojawił się UE48H6400 co robić ? Dwa cale w prezencie od Samsunga (bo na wszystkie wymienione modele mam cene około 3000) Powiem że nie jestem jakimś mega maniakiem patrzenia na matryce ze wszystkich stron chociaż jak każdy lubię sprzęt sprawdzony i bez awaryjny /piszę z macbooka :) /. Czy nowe modele nie będą gorsze ? C650 oferuje smart TV ale widzę ze to jest namiastka do tego co obecnie jest 3D to fun raczej dla mojego syna. Czy warto ? Chcę zmienić Tv na większy ale nie chce później żałować, bo parukrotnie podczas lektury forum parę osób wspominało zenie ma już takich Tv jak kiedyś, w sklepie wszystkie wyglądają ok kolory na demo są ok. Co polec acie i jak seria H sprawuje się Wam ?

Też mam taki model LE40C650 i też chcę kupić większy ale nie jest to takie proste.
Kupiłem już UE46F7000 ale go oddałem po 4 dniach, obraz nie podobał mi się...
W sklepie musisz zażyczyć sobie podłączenia normalnej TV, pilota i sam pobawić się ustawieniami. Inaczej możesz się rozczarować....
 

przeeemek

New member
Da się wyszukać w smarcie aplikację jaka nas interesuje? Jakoś nie widzę takiej opcji. W serii f wchodzimy w samsung apps i tam można wyszukać wpisując nazwę. W serii H są posegregowane w najpopularniejsze, nowości i kategorie.
 

radier

Member
Bez reklam
Nacisnij guzik Search na nowym pilocie i wpisz nazwę szukanej apki (albo chociaż fragment). Działa bezbłędnie.

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
 

Jarek1233

New member
Witam, w moim 55f6500 niestety została zbita matryca. Z tv byłem zadowolony i zamierzałem kupić taki sam model. Jednak zauważyłem ten temat i zacząłem się zastanawiać czy warto dopłacić 300zł do 55h6400. Czytałem cały temat, wiem że różnica w procku jest, dzięki czemu wzrosła lekko wydajność. Co byście mi doradzili ? :)
 
Ue48h6700

Czy ktoś posiada model UE48H6700 sprzedawany jak na razie wyłącznie w sieci EuroRTVAGD?
Jak prezentuję się obraz, kąty widzenia i jakiego producenta jest matryca?
 

dj crazy

New member
Matryca samsunga od 6640 różni się stojakiem pilotem. Było walkowane stronę dwie wcześniej. O 6640 masz cały osobny wątek poczytaj sobie.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

Jarek1233

New member
Dopłacić.

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

A jakie argumenty za tym przemawiają ?

Rozmawiałem właśnie z konsultantem Samsunga. 55F6500 oraz 55H6400 posiadają te same procesory. Różnią się pilotem, nowym oprogramowaniem i tym że są na rok 2014. Matryce są takie same, ale F6400 nie ma tunera satelitarnego, więc chyba nie warto zamieniać tunera satelitarnego za nowszego pilota i oprogramowanie, a do tego jeszcze dopłacić ...
 
Ostatnia edycja:

Koqs77

New member
A jakie argumenty za tym przemawiają ?

Rozmawiałem właśnie z konsultantem Samsunga. 55F6500 oraz 55H6400 posiadają te same procesory. Różnią się pilotem, nowym oprogramowaniem i tym że są na rok 2014. Matryce są takie same, ale F6400 nie ma tunera satelitarnego, więc chyba nie warto zamieniać tunera satelitarnego za nowszego pilota i oprogramowanie, a do tego jeszcze dopłacić ...

Procesory w serii F dwurdzeniowe w serii H czterordzeniowe .
Nowy pilot - obsługa rewelacyjna i chociażby dla tego pilota warto dopłacić do serii H

Potrzebujesz tuner sat - z jakiego źródła tv korzystasz ?
 

Jarek1233

New member
Nie potrzebuje tunera sat, bo korzystam w DVB-T i patrząc na zabójcze ceny pakietów nc+, chyba przy tym zostanę :) Zdecydowałem się kupić 55H6400 bo znalazłem na alledrogo za 4300 z wysyłką, więc dopłacę tylko 150zł :)
 

Koqs77

New member
dobry wybór :)
sam zobaczysz , że nowy pilot jest rewelacyjny i tylko tego będziesz używać, drugiego pilota schowasz do szuflady ;)

Żeby korzystać z nc+ nie potrzebujesz tunera sat , bo dostajesz tuner z nc+ i podłączasz po hdmi. Tuner satelitarny DVB-S potrzebny jest jeżeli chciałbyś korzystać np. z telewizji na kartę prepaid np Smart HD z NC+ lub jakbyś miał jeszcze starą z C+
 

qbek78

New member
Bez reklam
Dla zainteresowanych recenzja 55HU7500 - Samsung UE55HU7500 (HU7500) Review . Tv fajny, lekko okrojony wyposażeniem względem hu8500 (pomijając oczywisty aspekt, że jest płaski). Tak mnie zastanawia czy wytworzenie matryc do UHD rzeczywiście jest tak kosztowne czy w cenie jest mega podatek od nowości.
 

mariocieszyn

New member
Panowie orientujecie się może czy pilot smart z modeli 2014 będzie działał z seria f8000 z 2013 podoba mi się i zastanawiam się nad wymianą.
Orientuje się może ktoś w jakich cenach będzie dostępny (o ile zadziała)
Pozdrawiam
 

qbek78

New member
Bez reklam
Ktoś już tu pisał, bo próbował na swoim f. Pilot działa ale bez tegorocznych, "żyroskopowych" funkcji, także pomachać sobie nie można.
 
Do góry