Nowe telewizory SAMSUNG seria H

qbek78

New member
Bez reklam
Domyślnie aplikacja youtube nie ustawia hd? W ogóle jest możliwość zmiany rozdzielczości w aplikacji?
 

F/X

New member
przez webbroswera możesz normalnie zmieniać rozdzielczość tak jak na PC

Dzięki za odpowiedź,

proszę powiedz mi jeszcze czy flash player w telewizorach samsunga jest aktualizowany wraz z kolejnymi update`ami czy może jest zainstalowana jedna konkretna wersja flasha, bez możliwości aktualizaji.
Z tego co wiem to webbrowser tv samsunga nie wspiera najnowszej wersji Adobe flash player.
 

F/X

New member
Domyślnie aplikacja youtube nie ustawia hd? W ogóle jest możliwość zmiany rozdzielczości w aplikacji?

Wg mojej wiedzy aplikacja youtube dostępna przez Smarttv odtwarza domyślnie w rozdzielczości 480p i nie ma możliwości jej zmiany. (sorry za dwa posty pod sobą)
 

tdx

New member
Bez reklam
spokojnie wszystko działa

222.jpg


natomiast aplikacja YT dynamicznie dostosowuje jakość do łącza....
 

tdx

New member
Bez reklam
Dzięki za odpowiedź,

proszę powiedz mi jeszcze czy flash player w telewizorach samsunga jest aktualizowany wraz z kolejnymi update`ami czy może jest zainstalowana jedna konkretna wersja flasha, bez możliwości aktualizaji.
Z tego co wiem to webbrowser tv samsunga nie wspiera najnowszej wersji Adobe flash player.

dla linuxa nie ma już nowszych wersji flasha niż 11.2 i nie będzie
 

dj crazy

New member
@tdx a da rade sprawdzić w jakiej rozdzielczości aktualnie YouTube odtwarza nam w danej chwili? Chodzi o apke yt

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

tdx

New member
Bez reklam
nie odpowiem bo nie wiem ja zawsze wolałem oglądać YT przez webbroswera, a i tak teraz wole vevo....

A obecnie korzystam z YT tak że wyszukuje co che na telefonie i dopinam TV jako ekran YT więc sie już wcale z tym nie bawie ;D
 

dj crazy

New member
Ja za cholerę nie mogę połączyć się telefonem z TV tu jest problem mam S3 ale nie mogę w żaden sposób.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

tdx

New member
Bez reklam
czemu? i po co nie trzeba parować tylko oba urządzenia powinny być w tej samej sieci żeby korzystać np z pilota i aplikacji sterujących
 

tdx

New member
Bez reklam
przecież nie piszę o SM tylko o parowaniu z TV i korzystaniu np z allshare czy dual view
 

tdx

New member
Bez reklam
No dobra tylko napisz o co chodzi czy nie działa SM czy np apka to sterowania tv czy np nie działa u ciebie yt remote...
 

przeeemek

New member
Dostałem odpowiedź z Samsunga na temat hbbtv przez satelitę.

Telewizor 48h6400 posiada tuner DVB-T i C do obsługi telewizji naziemnej, oraz kablowej cyfrowej.

Z tych sygnałów jest możliwość uzyskania dostępu do telewizji HbbTV.

Telewizor nie posiada tunera satelitarnego, więc do obsługi sygnału z NC+ wymagany jest zewnętrzny dekoder.
W takim wypadku wszystkie operacje na sygnale satelitarnym są wykonywane przez dekoder.
Proponuje więc Panu dwa rozwiązania:

Pierwsze, jeżeli zakupił Pan model UE48H6400, proszę zadzwonić do nadawcy NC+ i uzyskać informacje który ich dekoder obsługuje HbbTV i zakup danego dekodera.

Drugie, w sytuacji gdy jeszcze nie zakupił Pan TV, proponuję wybór modelu UE48H6500. Telewizor ten posiada tuner satelitarny. Więc jeżeli będzie nadawany sygnał HbbTV dla kanału satelitarnego, zostanie on obsłużony przez TV.
Czyli w moim tv się nie da :).
 
Do góry