Nowe Ps3 80gb

bankrootghost

New member
o który dysk pytasz ?

powiem szczerze, że nie jestem pewien na 100%, ale oryginalnie siedzi chyba Seagate
ja chciałem wsadzić ... Seagate'a.

??? nie wiedziałem, że musi być w jakiejś strukturze, podałem go bezpośrednio
 

Ps3user

New member
i co z tego, że wyszła wersja 80Gb jak i tak nie ma wlotów na karty i ma tylko 2 USB. Sam jestem posiadaczem PS3 60Gb, która ma 4 USB i wloty na karty i to naprawdę duży plus. A dysk zawsze można wymienić za marne 300zł :/
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ten duży plus to hub usb i już mam więcej portów oraz czytniczek kart pamięci - wszystko za totalne grosze.
Raczej o gierki z PS2 tu chodzi, dla kogoś to może być duży plus.

Pozdrawiam,
 

debeef

New member
Bez reklam
dlatego też nie pozbywam się PS2, jest parę gierek, które chcę skończyć...trzeba wykorzystać chwilę, kiedy nie ma wielkich hitów na ps3 (chodzi mi o teraz, a nie wogóle)
 

darok

New member
Konsola u mnie jest postawiona pionowo,czy ma to znaczenie na prace dysku laseru itd jakie jest zalecane ustawienie sprzętu czy nie ma żadnego znaczenia
 

dienekes' shade

New member
Proponuję poszperać w sieci (niestety nie posiadam już tego linku) w poszukiwaniu testu przeprowadzonego przez Polaków (a jakże). Znalazłem to kiedyś na jakimś amerykańskim forum. Nasi krajanie zbadali termografem rozkład temperatur przy wertykalnym i horyzontalnym ustawieniu konsoli. W temacie jest cały opis z fotkami. Takie naukowe podejście jest dość pzrekonujące :cool:

Wynika z nich jasno, że przy horyzontalnym ustawieniu temperatura jest lepiej odprowadzana od konsoli, co ma dość duże znaczenie dla żywotności podzespołów. Z kolei przy wertykalnym ustawieniu, temperatura generowana min. przez twardy dysk odprowadzana jest (heh) ku górze i otula napęd Blu Ray smażąc go skutecznie.

Może to zbieg okoliczności, ale najwięcej awarii napędów w ps3 miało miejsce właśnie w przypadku pionowego ustawienia konsoli (wg. tego, co czytałem). Heh, i tu mała auto kontra - u mnie padł czytnik, a konsola leżała sobie w komfortowych warunkach :p
 

bankrootghost

New member
Moim zdaniem:

nie ma zalecanego ustawienia (producent twierdzi, że obydwa ustawienia są możliwe.
Ustawienie ma wpływ na dysk i odtwarzacz Bluray.
W pionie warunki pracy są dla obu tych urządzeń trudniejsze.
 

saygon

New member
marcinoko napisał:
Nie, już nie ma. Teraz za 1549,- + Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction i Uncharted: Drake's Fortune(obie gry w platynie). Ja kupowałem w Saturn Targówek.

Pozdrawiam
_______
Teraz jest z ata sama cene w MM, ale w sumie jak sie lycz to wychodz ledwo 20 zl taniej niz ktos by kupil na psextereme + te gry. Wiec nei wiem co to za okazyja...
 

marcinoko

New member
okazja żadna, kolega pytał to dostał odpowiedź,...

ps. sam osobiście czekałem bardzo długo z zakupem, no i w końcu się zdecydowałem:D, no tak ale zaraz ktoś powie że za dwa miesiące będzie jeszcze tańsza, i tak w koło i lepiej poczekać... na PS4;).


Pozdrawiam
 

bonifacq

New member
Ps3

Wiec Dlaczego Jest Tak Mało Ps3 60gb Ktora Ma Kompatybilnosc Wsteczna, DLACZEGO Nie Da Sie Kupic Nowej 60gb To Jakies Chora Polityka Sony
 
Ostatnia edycja:
Do góry