Nowe Ps3 80gb

Mefju

New member
edi_2 napisał:
hej, nie rozumiem komentarzy typu...
...........

swoje ps3 kupilem w pl a nie pod londynem.

.......................................

Ja za swoje PS3 80GB zaplacilem w anglii przy okazji jak tam bylem 299funtow, z MGS4.. czyli ok 1250 pln... gwarancja przeciez jest europejska wiec obejmuje i polske. jedyna roznica to angielski kabel zasilania a polski pewnie kosztuje 5 pln. Szczerze w anglii troche taniej.


No oczywiście że w Anglii jest trochę taniej ale chodzi tu o to że ja chyba wolałbym kupić już sobie playstation 40 GB + jakaś tam gra za ten tysiąc z kawałkiem z załóżmy MM w Białymstoku gdzie mieszkam i dokupić sobie dysk ze 150 GB zamiast bawić się w zakupy internetowe , bo te koszty przesyłki , ewentualnie opcja że Cie oleją.:twisted:
 

k0val

New member
tu tak newsik

SCEE ogłosiło, że niebawem do sprzedaży trafią dwa nowe zestawy PlayStation 3.
Pierwszy w cenie 449 euro będzie zawierał konsolę PS3 z 80GB dyskiem twardym, dwa pady Dual Shock 3 oraz grę Gran Turismo 5 Prologue. Zestaw będzie dostępny od 10 września.
Drugi zestaw wyceniono na 399 euro, jego skład wejdzie: PS3 80GB + Dual Shock 3 + oraz film na Blu-Ray o tytule Jeszcze dalej niż północ. W Europie ten zestaw ma ukazać się 29 października.
 

jarczew77

New member
k0val napisał:
tu tak newsik

SCEE ogłosiło, że niebawem do sprzedaży trafią dwa nowe zestawy PlayStation 3.
Pierwszy w cenie 449 euro będzie zawierał konsolę PS3 z 80GB dyskiem twardym, dwa pady Dual Shock 3 oraz grę Gran Turismo 5 Prologue. Zestaw będzie dostępny od 10 września.
Drugi zestaw wyceniono na 399 euro, jego skład wejdzie: PS3 80GB + Dual Shock 3 + oraz film na Blu-Ray o tytule Jeszcze dalej niż północ. W Europie ten zestaw ma ukazać się 29 października.

to juz bylo wiadomo juz dawno na wczesniejszych stronach sa linki do tego :)
poczekamy co sony zrobi z sp3 160 gb czy pusci ja po cenie obecnej 80 ?? a jesli tak to 80 poleci ostro w dol a 40 to pewnie bedzie mozna wyrwac juz ponizej magicznej granicy 1000zl :)
ps2 a to co zrobili w saturnie teraz to szok !!! ps3 80gb ds3 +4 gry za 1499zl ?? same gry warte conajmniej 300zl SZOK
 

k0val

New member
jak sie okazuje ta cena w rtv agd 40 gigówki wynosi 1899 zł :D wczoraj byłem to się przypatrzyłem okazuje się że źle wam napisałem taka aż wysoka ale sie troche załamałem jak oni są zacofani.
 

mietek099

New member
Zakupiłem PS3 w Saturnie :grin: W szoku byłem przez tą promocję. Co do "rodzynów" to w Domarze mają zestaw 40GB + 2x Sixaxis + Uncharted + Pro Street w cenie 1999 :p Trochę tak jakoś dużo ;]
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Wczoraj dokonałem zakupu w Saturnie...

Cena 40GB bez gier 1300 PLN (-1 PLN), z jakąś gierką 1400, "gołej" 80GB 1499, z 4 grami też 1499. Długo nie musiałem wybierać. Do tego dołączyłem pilota za 89PLN. Tylko na razie nie mam telewizora (właśnie zamówiłem PS50451 do kompletu) - poprzedni tv miał "mały" wypadek (tak to jest, jak się wpuści 18 miesięczne dziecko do pokoju)...
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Ja kupiłem ps3 40gb za 1199 w mm i jak stwierdzę że za mało miejsca na twardym to wsadzę dysk 160gb za góra 150złych i będę mieć i tak taniej niż ps380gb. A jeśli chodzi o te domniemane 65nm w wersji 80gb to dodam że mój x360 w wersji 65nm żył praktycznie tyle samo co wersja 90nm, także dla mnie to nie argument za zakupem "nowej" ps3 80gb. Swoją drogą przy dzisiejszej cenie dysków, sony mogłoby wypuścić ps3 bez dysku za 1000 zł.
 

Jussi

New member
Bez reklam
Czyli teoretycznie poza dyskiem nie ma roznicy miedzy tymi konsolami?

Chcialem wlasnie dzisiaj kupic playasza, czekalem za ta wersja 80gb, ale poniewaz jest cena jednak wyzsza niz 40gb, a tak czy siak posiadam 120gb dysk 2,5" na USB (bo bede go mogl uzywac z konsola prawda?) to czy warto w ogole mi kupowac te wersje 80gb?

O co chodzi z tymi technologiami 65 a 90nm? Ta nowa 80 jest wykonana w 65 a 40 w 90nm? bo nigdzie o tym nie czytalem.

Co mi polecacie zrobic?
 

k0val

New member
Jussi napisał:
O co chodzi z tymi technologiami 65 a 90nm? Ta nowa 80 jest wykonana w 65 a 40 w 90nm? bo nigdzie o tym nie czytalem.
W wersji 40 gb procesor jest wykonany w technologi 90nm dzięki czemu pobór energii jest większy ale o jakieś 20w od 80 gb.

Są jeszcze pewne szczególiki których sony nie ujawnia miedzy innymi wymienia wersje 40Gb na 80Gb żeby nie postrzeżenie wycofać wersje awaryjną a dać coś mniej psującego się.Czytałem o tym na jednej z zagranicznych stron poświęconych ps3.
 

Jussi

New member
Bez reklam
Czyli co, jednak warto dolozyc te 200zl i kupic nowsza edycje konsoli? W Saturnie widzialem reklame, ze 80gb byla z 4 grami za 1499zl. Tyle ze Saturna w Lodzi nie mam :( i nie wiem czy podobna oferte znalazlbym u siebie. U mnie w MM i Electro chodzi nowa bez gier za 1500zl...

ps A Sierzant w ktorym MM kupil 40stke za >1200zl ?
 
Ostatnia edycja:

k0val

New member
Jussi napisał:
Czyli co, jednak warto dolozyc te 200zl i kupic nowsza edycje konsoli? W Saturnie widzialem reklame, ze 80gb byla z 4 grami za 1499zl. Tyle ze Saturna w Lodzi nie mam :( i nie wiem czy podobna oferte znalazlbym u siebie. U mnie w MM i Electro chodzi nowa bez gier za 1500zl...

ps A Sierzant w ktorym MM kupil 40stke za >1200zl ?

jak ci sie nie spieszy poczekaj jeszcze troche do wersji 160Gb wyjdzie za pół tora miesiąca jeśli nie wiesz o czym pisze poczytaj temat od początku

pozdrawiam
 

Jussi

New member
Bez reklam
Na dysku mi nie zalezy, wiec kupie chyba te 80gb... poprosilem kumpla w Wawie zeby mi kupil, o ile beda tam w Saturnie, bo w gazetce tylko gdanskiej ja reklamowali, w warszawskiej nie bylo :(
 

Jussi

New member
Bez reklam
W Wawie juz oczywiscie dawno wysprzedane :( Nie no do katowic nie bede jechal 400km, bo wiecej za benzyne zaplace niz oszczedze na tej promocji ;)

Nic... bede czekal na jakas kolejna, moze cos bedzie jeszcze niebawem w MM albo innym markecie...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ta wypowiedź powinna znaleźć się raczej w dziale HUMOR:
Otóż pare dni temu w katowickim MM była mega wyprzedaż, gdzie mozna było nabyć PS3 40GB za 1099zł. Wpadłem tam porzejazdem ok. godz. 15 z zamiarem rozejrzenia się, bez konkretnego celu.
Patrzę, a tu stoi spora góra PS340GB, a na górze duża kartka z napisem:
"Dopuszczalny zakup - jedna sztuka na klienta!"
Jak widac, nikt nie był specjalnie zainteresowany, a miał to być czarny koń wyprzedaży :) Moze dlatego, że lada dzień miała wejść wersja 80GB.
 

Bambolo82

Banned
Nowe PS3 schodzi jak cieple bułeczki. Sony oficjalnie nie obniżyło cen, ale w Polsce wygląda to trochę inaczej i mimo wszystko można teraz kupić okazyjnie gołe 40GB za 1200 zł albo 80 GB z kilko grami za 1499 zł, a zatem jest jakby taniej.

Ja w ramach zaciskania pasa kopiłem 40 GB za 1200 zł, a gry dokupiłem sobie używane po 50-100 zł. Poki Sony nie uruchomi na dobre HOME i swojego sklepu z filmami to 40 GB mi starczy. Za ok. 100 zł wsadzę sobie 160 GB jakby co za jakiś czas.
 
Ostatnia edycja:
Do góry