Nowe Ps3 80gb

dienekes' shade

New member
U mnie ledwie słyszalne - wersja 40 GB. Prędkość obrotowa zależy wiatraków od temperatury wewnątrz konsoli, więc przy długim giercowaniu w wyczerpujące dla plejki tytuły może być, okresowo, głośniej. Na starcie winno być bezgłośnie. Z tego, co czytałem, coolery są te same, choć z tym różnie może być...

Zalecam porównanie akustyczne ps3 i xboxa 360. Prędko zrewidujesz swą ocenę :p

Ps. Może "odwrócony ciąg" coś pomoże? Testował ktoś to w wersji 80GB?
 
Ostatnia edycja:

lst

New member
dienekes' shade, u mnie slychac szum zaraz po starcie ... i jak powiadam generalnie w ogole mi on nie przeszkadza ale jednak jest slyszalny i stad moja obawa czy nie lepiej wymienic odrazu niz za rok po utracie gwarancji plakac, ze cos sie popalilo....

konsola jests w otwartej przestrzeni, z tylu nawet nie dyma zar tylko cieple powietrze wiec zakladam, ze ten szum nie ma nic wspolnego z przemeczenimem konsoli.

poczekam jeszcze na jakas opinie uzytkownika wersji 80GB zanim udam sie na wymiane
 

dienekes' shade

New member
Ciężko jest, bez empirycznego odbioru, ocenić, czy to jeszcze norma, czy już usterka, niezależnie od wersji pojemnościowej :)

Konsolę masz nowiutką, wstrzymaj się z reklamacją. Dlaczego? Ciężko Ci będzie wykazać, że coś jest nie tak (no chyba, że ps3 pracuje jak Air Bus) i narazisz się na przetrzymanie sprzetu przez serwis - po 2 tygodniach oddadzą sprzet i powiedzą, że wszystko gra albo, że już naprawili.

Wiesz, ja już drugą Czarnulkę oddałem... Poczekaj na prawdziwą awarię :p Nie trać czasu.
 

lst

New member
chodiz o to, ze kupilem w saturnie i mam 7 dni na wymiane "od reki", bez postoju w serwisie . dlatego spieszy mi sie zeby uslyszec wasze opinie na ten temat

znajac zycie panikuje, ale wiecie jak to jest .. .jak sie wyda sporo kasy to chce sie miec pewnosc, ze wszystko hula jak nalezy. pisze o tym "problemie" tylkko dlatego, ze wyczytalem ze zeby uslyszec jakis dzwiek trzeba przylozyc ucho do torow ;) a u mnie szum jest slyszalny z odleglosci 3 metrow
 

mietek099

New member
Moim zdaniem trochę przesadzasz. Zapewne jest to spowodowane (jak sam sugerujesz) emocjami wynikającymi z zakupu. Jak naprawdę bardzo Ci to przeszkadza to idź do sklepu i poproś o wymianę. Z doświadczenia wiem, że lepiej powiedziec (tym bardziej w przypadku umownej wymiany od ręki w ciągu siedmiu dni od zakupu) o większym niż w rzeczywistości "hałasie" konsoli, który pojawia się po min. godzinnej sesji. Nie będzie im się chciało tego sprawdzac i wymienią odrazu (testowane z innym sprzętem w MM;]).
 

Carty

New member
Zaraz po włączeniu to nawet starsza wersja 60GB nie hałasuje, więc jak dla Ciebie za głośno to oddaj lub wymień, szczególnie że masz możliwość. Wentylator na duże obroty wchodzi tylko od czasu do czasu i wtedy go słychać.


A tak przy okazji, co by nie zakładać nowego tematu, orientuje się ktoś czy dysk wyjęty z jednej PS3 będzie działał w innej konsoli?? Nie chodzi mi o kwestie techniczne (montaż itp) tylko o całą zawartość.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Hmmm...to jak sprzęt wygląda nie ma dla mnie prawie żadnego znaczenia, jest to może piętnasta w kolejce rzecz na która zwracam uwagę. Mam taką znajomą która kłóciła się z mężem przy wyborze laptopa, bo ten o zdecydowanie najlepszych parametrach/cenie "miał nie ten kolor obudowy";). I oczywiście wybrali tego "ładnego". Jeśli chodzi o ps3 slim to im mniejszy rozmiar tym lepiej. Zalet miniaturyzacji sprzętu wymieniać chyba nie muszę?
 

Bambolo82

Banned
Miniaturyzacja PS3 byłaby czymś znakomitym. Uważam że tak duża obudowa jak teraz nie jest czymś estetycznym, zwłaszcza jak chleba leży, a nie stoi.

Na pewno będzie wcześniej czy później, bo tak już było z PSX oraz PS2.
 

Mefju

New member
No i PSP ;) Gdy zobaczyłem tą fotkę , to myślałem na początku , że tu coś się zdjęcie jakoś dziwnie rozciągnęło bo nie za ciekawie to wygląda xd
 

k0val

New member
Forest89 napisał:
Mnie się jednak podoba PS3 w takim rozmiarze jaki jest. Wygląda na porządny sprzęt a takie małe pudełeczko to niewiadomo od czego to. Śmiesznie wygląda. :p
Wydaje mi się że to nie jest zdjęcie jakiejś tajnej koncepcji sony ,tylko amatorska zabawa autora "newsa"(plotki) w jakimś programie do obróbki zdjęć aby pokazać mniej więcej informacje o której napisał i przyciągnąć uwagę czytelników.Myślę że styliści z Sony nie zaprojektowali by czegoś takiego w żadnym wypadku:grin:
 

bonifacq

New member
I Love Ps3

Kupiłem PS3 80gb i obraz powalił mnie na kolana,(TV SONY FULL HD) niesamowita przepasc miedzy ps2, sprzedawca powiedził mi ze Sony kiedys zrobi soft do 80gb i beda działały gry z ps2 nie wiem czy to prawda ale i tak jestem mega zadowolony z zakupu :)
 

batik2

New member
Ps3

... Zakupilem dzis konsole PS3 80GB z padem DUALSHOCK 3 w wersji PLATINIUM z 2 grami Uncharted i Resistance w media expert, Konsola przeceniona byla 1499 na 1299zl. Jak na razie wrazenia bardzo pozytyne konsola podlączona do LCD FULL HD na HDMI wiec jak dla mnie bomba, pozdrawiam
 
Do góry