Nowe oprogramowanie do TV Philips serii od 6**7 do 9**7.

mtcl1

New member
Witam,

Błąd z wyskakującym komunikatem "Program zaszyfrowany" (lub podobnie) naprawiono. Pojawiał się u mnie przy module cam Polsatu od ostatniej aktualizacji (150.087).

Pozdrawiam
 

emer

Member
Bez reklam
tez wgraałem od razu , ale nie przygladałem sie ...
Nie wiem jak teraz, ale włączone HDMN jest jak jest, tzn JEST a wyłączam cały czas ... Jednym słowem tak niestabilnego, żyjacego własnym życiem FW, mimo KONKRETNYCH ustawień, nie doswiadczyłem nigdy.
 
J

Judash

Guest
Sprawdziłem, czy jest nowy firmware, to informuje mnie, iż mam najnowsze choć jest z grudnia 2012. A aktualizacja OTA, to ten niebieski wskaźnik lata już 3h i nic.Coś nie tak? Dlaczego nie wyszukuje ostatniego firmware z 17-go lipca?
 

strzala

Member
A działa wam hbbtv bo coś u mnie nie działa jedno naprawili drugie zpier........

Sprawdziłem na TVP1 HD oraz TVP2 HD i hbbtv działa bez problemu(model 8007).
Poza tym z tego co zauważyłem na plus, to nastąpiła znaczna poprawa ruchu wskaźnika w smart tv. Jest już prawie idealnie. Poza tym youtube jakoś tak znacznie szybciej się ładuje, ale to może być zbieg okoliczności, że server smarta po prostu jest mniej obciążony(bo te aplikacje chyba są wczytywane z serwera?)
 

markus236

New member
Hbbtv działa miałem ustawione na norwegię bo na tym kraju lepiej epg działa ale tam nie ma hbbtv przestawiłem na polske hbbtv jest ale epg do bani......
 

accu

New member
Bez reklam
Jak zmienić kraj? U mnie epg też raz działa raz nie.

Witam uprzejmie,

Według mnie , najprościej to wejść do menu telewizora , wybrać opcję :Konfiguracja i dalej :Ustawienia telewizora i dalej : Ustawienia ogólne i dalej : Zainstaluj ponownie telewizor. Wybrać kraj : np Niemcy , czy Norwegię , czy Finlandię , czy Szwecję itp. Nie wybierać kraju :polska.
Nie mylić :Wyboru kraju z Wyborem języka , bo to zupełnie inna opcja.
Przed ponownym zainstalowaniem telewizora można sobie zapisać na kartce swoje ustawienia ,
które sobie wypracowałeś .:|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

markus236

New member
Tylko bul bo trzeba od nowa listę układać i na norwegi brak loga kanałów ale ja wrzucam wszystko programem chanellist
Nie rozumiem czemu im tak ciężko zrobić na polske epg no i na norwegi hbbtv nie działa :(
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
hbbtv co to własciwie jest mam to włączone EPG od nadawcy a nie z internetu to będzie działać czy nie? a na pilocie gdzie włączyć dodatkowe info hbbtv.
 
J

Judash

Guest
Tylko bul bo trzeba od nowa listę układać i na norwegi brak loga kanałów ale ja wrzucam wszystko programem chanellist
Nie rozumiem czemu im tak ciężko zrobić na polske epg no i na norwegi hbbtv nie działa :(
A może podzielisz się swoją listą programów?
 

jenson

Banned
Tylko bul bo trzeba od nowa listę układać i na norwegi brak loga kanałów ale ja wrzucam wszystko programem chanellist
Nie rozumiem czemu im tak ciężko zrobić na polske epg no i na norwegi hbbtv nie działa :(

i tak na tvp hbbtv to porażka, przynajmniej na tym tv, nie testowałem tego czegoś na innych tv, a tak poza tematem witamy pana prezydenta na forum ;)
 
Do góry