Nowe amplitunery Onkyo

miro.t

New member
Witam.
Ta cena rzeczywiście jest bardzo atrakcyjna. Bedzie ktoś może sciągał ten ampli ze stanów?? Bo z chęcią bym się dołączył do zamówienia.
Pozdrawiam.
 

Fatman_1

New member
Bez reklam

Pow3rman

New member
Ja się bardzo poważnie zastanawiam nad 605 z USA. Nie wiem niestety jak z częstotliwością prądu ale wydaje mi się, że padaka. Cena ze sklepu internetowego to $399 około $30 przesyłka i około $40-50 morska 3 miesiące do polski. Potem na miejscu transformator jakieś 200 zł (duży klocowaty, bo dużo watów - będzie sie grzał, bo 10 Hz różnicy, a może nawet zakłócał), tuner radiowy z parzystymi stacjami. Wychodzi troszkę poniżej 1600 zł. Do tego istnieje niewielkie (naprawdę bardzo niewielkie) ryzyko, że celnik dokona brawurowej akcji przeszukania przesyłki i koszty wzrosną o cło + 22 VAT. Na allegro 605 są u szemranych sprzedawców po 1800 zł, w sklepach internet poniżej 2000 zł. Gdyby ktoś elegancko zaproponował coś pośredniego (1900zł) z trzyletnią gwarancją od dystrybutora w Polsce to chyba byłoby bardzo atrakcyjnie.
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Chciałem jutro odsłuchać 875 niestety kiszka.
Pan w Q21 powiedział mi przez telefon, że i tak nie mają 875 u siebie a wogóle to mają remanent i żeby nie zawracać 4 lier do przyszłego tygodnia. Tak więc nie odsłucham :( i nie podzielę się z Wami :( :(

We wrześniowym niemieckim wydaniu stereoplay jest test porównawczy Onkyo 875 i Yamahy 1800.
http://www.stereoplay.de/inhalt_von_stereoplay_9_07.153458.htm

Die AV-Receiver-Hits 2007:
listenpunkt.gif
High End Surround 1: Onkyo TX SR 805, der Filmton-König für 1200 Euro. Yamaha RX V 1800, der Klang-Feingeist auch in Stereo. Beide mit dem neuen Anschluss HDMI 1.3a.


....oraz również test nowego Denona:

listenpunkt.gif
High-End-Surround 2: Denons mächtiges und zukunftssicheres Flaggschiff AVR 4308 zeigt schon jetzt, was die neuen Tonformate können.



Zachęcam do udania się do EMPIKU w celu przeczytania pełnego raportu z testu. Szczegółów celowo nie zdradzam.

Po ogłoszeniu "niskich" cen przez EIC zrobiłem dziś rozpoznanie co na to "prywatny import". Gostkowie z politowaniem żałowali sklepikarzy, że niska cena odbędzie sie kosztem ich marży (tych sklepikarzy). W zamian za to, żeby zarobić muszą więcej sprzedać. Tak im "uczenie" wyjaśnił dystrybutor.
Aktualne ceny do których "zeszli" prywatni importerzy to:
805 - 3300 pln
875 - 4430 pln

Zakupiłem w "prywatnym imporcie" wieżyczkę do sypialni: Denon D-F102.
Jeszcze stoi w pudłach. Może zrobię jakąś recenzję? Są zainteresowani ?
 

Tiber

New member
Fatman przecież to nie powieść sensacyjna z zaskakującym zakończeniem więc mógłbyś wrzucić pare informacji. Ja jestem wlasnie na kupnie nowego onkyo więc chłone wszystko co się da na ich temat. Niestety po niemiecku raczej rady nie dam:roll:

P.S. Pozdrawiam wszystkich bo to mój pierwszy post;)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Aktualne ceny do których "zeszli" prywatni importerzy to:
805 - 3300 pln
875 - 4430 pln

Nie opłaca się w takim razie w prywatnym imporcie :)

Recenzję wieżyczki Denona zapodawaj, przypmniemy wątek :)
 
Do góry