Nowe ampli H/K

ArSoN_AS

New member
no właśnie co z 4xx?Sam posiadaczem jestem 430 i myslę nad zmiana .750 jest troszkę ponad moje siły .więc czekam na.. 450? Aby była jasnść w 430 brakuje tylko HDIM pozatym jest b.dobrze.
 

garywr

New member
Blacku a jak długo musimy jeszcze poczekać? prawie już zdecydowałem się na avr 247 - planuję zakup za ok. 2 tyg, ale jeśli to kwestia miesiąca góra dwóch, to poczekam jeszcze :)
 

bogge

New member
Serii 7xx nie opylą jeszcze długo (jeśli mają aż tak duże zapasy w RP), powód prozaiczny, pomimo świetnej jakości, niestety ludkowie wolą już kupować ampli z nowymi dekoderami, nawet za cenę znacznie gorszego dźwięku. Poza tym seria 7xx troszkę jednak jak na polskie warunki kosztuje.

Jak ptaszki ćwierkają, 155 i 255 powinna pojawić się pod koniec Marca w sklepach, 355 pojawi się na początku Kwietnia. Oby. ;)

Pozdrawiam
 

grymcio

New member
nowe H/K

Mam pytanie czy aby skorzystać z nowych dekoderów HD w H/K trzeba mieć zestaw głośnikowy 7.1?:confused: W innym temacie przeczytałem że tak jest w Onkyo...
 

twarozek

New member
HK 255 za 2,5 tysiąca na polskie, czy mi się kursy pomyliły ? :eek: Pozamiatają rynek.

Jeszcze pytanie - to prawda (w specjalistycznym sklepie ostatnio tak mi powiedziano), że amplituner w 2.1 i 5.1 najlepiej podłączyć przez Coaxiala ew. optyka a w ostateczności przez HDMI, ponieważ HDMI jest głównie na potrzeby obrazu i dźwiek traci poprzez HDMI ? A z kolei w wypadku dekoderów HD już przez HDMI ?
I druga rzecz -> namawiali mnie do kupna Cambridge`a, ponieważ stwierdzili, że przy Harmanie to jak Mercedes do Renault, ba że najwyższe modele HK np. 745 sa i tak gorsze od najgorszego Cambridge`a, i że jest to firma która specjalizuje się stricte we wzmacniaczach, i wszystko w środku ma lepsze, jak się do tego ustosunkować ?
 
Ostatnia edycja:

byczy

New member
Chociaż dziś w sklepie posłuchałem CA... i zaczynam się zastanawiać ...

Ja posiadam CA540v3 i jestem super zadowolony z wyboru!! (dzieki blackninja za sprzet ;))
Jeden minus dla niego za to, ze dzwieku po HDMI nie przyjmuje....tylko jedynie przelancza obraz.
 

bogge

New member
To co, jedziemy do naszego wielkiego sąsiada zza wschodniej granicy na zakupy? ;) http://www.harmansound***/catalog/40-225-1.html

2836 PLN za 355, to naprawdę ciekawa propozycja :)


Pozdrawiam
 
Do góry