Nowe ampli H/K

bogge

New member
Hehe, też prawda, no ale zobaczymy - z ciekawości napisałem do nich czy mają fizycznie dostępny w sklepie, sam jestem ciekaw co odpowiedzą.

Pozdrawiam
 

gradiso

New member
Witam,
właściwie Harman ile daje gwarancji w Polsce na swoje wyroby?
W ich aukcji pisze:
"Sprzęt objęty jest oryginalną, 12 miesięczną gwarancją dystrybutora."
Jeżeli to import to gwarancja realizowana jest w kraju x lub przez nich, ale jest oryginalna chociaż nie wydana w Polsce. Słowa "oryginalna" i "dystrybutor" już zauważyłem, że kazdy interpretuje inaczej.

Pozdr
Darek
 

bogge

New member
Widocznie sklep sobie robi reklamę - no cóż, tak też można.... Ale jeśli tak, to ja zachowałbym się jak Kubuś Puchatek i obrażony nic bym u nich nie kupił ;)

Mój kontakt nie pozostał bez odpowiedzi, pracownik sklepu w rozmowie telefonicznej zapewnił, że amplituner pochodzi z oficjalnej sieci sprzedaży, od dystrybutora Harman Kardon w Polsce, czyli firmy Pana Ryszarda Bałysa. Fizycznie nie mają jeszcze amplitunerów, więc tutaj mały zgryz, ale jak mnie zapewniono w rozmowie telefonicznej, będą dziś, lub jutro. Co do AVR 355, to pracownik ma skontatkować się z dystrybutorem i zapytać o dostępność tego modelu.

Blackninja - czy możesz zweryfikować tą informację u dystrybutora, czy faktycznie 255-tki już są przekazywane do sprzedaży?

Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

gradiso

New member
Ostroznie podchodząc do tematu może okazać się że ten zwrot "dziś lub jutro" może potrwać trochę dłużej. A z drugiej strony czy to nie sprzeczne z reg. Allegro aby wystawiać na sprzedaż przedmioty których się fizycznie nie ma i wcale do końca nie jest pewne czy już będą? No ok jeżeli chodzi o przedmioty nowe i ogólnie dostępne, ale nowości?
Pisze że wysyłka w ciągu 24h, ale jest odnośnik z boku następującej treści:
"oferta ważna tylko jeśli towar jest w magazynie /w celu sprawdzenia dostępności, prosimy kontaktować się telefonicznie/"
I już wiadomo wszystko.
Daj znać jak coś się dowiesz o 355.

pozdr
Darek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Slawkus

New member
nowe av h/k

Witam

Przyłączam się do pytanie forumowicza piętro wyżej;)

mam też pytanie o ceny av 355 i 655, blackninja (przepraszam za poufałość) masz może jakieś info?
 

Ramzes765

New member
Bez reklam
Chlopaki jak chcecie ceny to sami napiszcie do blackninji na priv a nie w tym temacie!
Wchodzac tutaj widzac nowy post mam nadzieje znalezc jakies info odnosnie nowych modeli a nie lancuszek "mi tez mi tez". ;)
 

Slawkus

New member
Mam pytanie blackninja, przymierzam się do zakupu ampliturnera av, myślałem o h/k 355 a może (zależy od cen:grin: ) marantz sr 7002, jednakże wiem że h/k 645 czy zwłaszcza 745 miał b. dobre opinie, jak będą się kształtować ceny av 655? Znalazłem w necie info że ok. 1600 funtów (niestety za drogo:( ), jakie jest porównanie 7002 do 345 czy 645 (obecnej seri)?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Na 655 cenek jeszcze nie ma , przesadne nie będą, bo to sprzęt dla ludzi.
Jakościowo wygląda schodkowanie tak:
AVR745
AVR445,645
AVR147,247,347
AVR132
Marantz 7002 to amplituner pełną gębą ale wydaje mi się, że trzeba za to zapłacić.
 

MI6

New member
Brak info o nowych AVR 255, 355 na stronach HK

Nurtuje mnie jedno pytanie:
- dlaczego na oficjalnych stronach Harman'a nie ma ani słowa o nowych AVR'ach?
(mam na myśli www.harmankardon.com)
- nie widzę także informacji o będącym już od jakiegoś czasu w sprzedaży Cine Special (czyli AVR 350 i DVD 29)
Dziwi mnie to o tyle, że - jak już ktoś z Was wspominał - AVR'a 255 można już kupić na allegro, wszędzie piszą, że sprzęt wchodzi już do sprzedaży, a na webie producenta nic...
Czy ktoś to lutuje w garażu :p, czy ja jestem takim cienkim internautą, że nioe potrafię tego znaleźć.

M.
 
Ostatnia edycja:

AvataR

Banned
MI6 wiesz co mam ten sam problem, wiec chyba lutuja w garazu :p Bardzo mnie interesowal tyl tego ampli ale to juz zupelna jak na razie egzotyka :D Licze na Kikiego, Blackninje .... ze zrobia blyskiem test 255 i 355 na tym forum i bedzie mozna poczytac i poogladac :) Z gory prosba o ladne zdjecia panela tylnego :eek:k:
 
Do góry