Nowe ampli H/K

pawliszak

New member
No to mamy chyba już luty 2009! :) , albo jeszcze później w/g innych znawców tematu!:D
Trafiłem szukajką na AVR-755 za 11 999,00 zł i AVR-655 za 9 999,00 zł TU
 

armi

New member
Bez reklam
trochę siejesz zamęt.

info z tej strony po kliknięciu na produkt:[FONT=&quot]
Harman Kardon AVR 755
[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]Cena produktu jest wymyślona i podana wyłącznie do pozycjonowania strony. Dystrybutor polski nie podał jeszcze oficjalnej ceny na produkt, ani terminu wprowadzenia urządzenia do sprzedaży. Dane techniczne mogą ulec zmianie.
 

bogge

New member
krzysztofradio napisał:
Ech, tyle to czekać nie będę, biorę 355 :) choć 655 ma o 1 więcej wejść HDMI (4) i zdaje się ciutkę większą moc

355 całkowicie daje radę - na pewno napędzi solidne kolumny, więc nie masz się czego bać;) Owszem, przydałoby się więcej wejść HDMI, ale jak się nie ma co się lubi...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Tak, 355 to dla mnie ideal, chcialem poczekać wlasciwie jedynie z względu na więcej wejść HDMI, ale jak mniemam (śledząc nowości tej klasy) cena 655 może zaczynać się od 6k, więc jak za jedno wejście HDMI i większą moc (której i tak nie wykorzystam) to trochę dużo, ale poczekamy, zobaczymy.
 

loky

New member
Mniejsza o cyferki, chodzi mi o ichnie odpowiedniki naszych x55. Mają już modele stereo z nowym design ale wielokanałowych ani widu.

Nie cytujemy poprzednika
 

zi@mek

New member
Cos strasznie slabo szukales tych nowych modeli! sprawdz na stronie onecallcom albo przejdz sie do Bestbuy od dawna mozna kupic nowe modele a stare modele sa na swietnych promocjach!!
 

loky

New member
Ja widzę taką róznicę jak między czerwonym golfem II i czerwonym golfem III. Nawet jeśli w 254 siedzi dokładnie to samo co w 255, chcę ten nowszy bo słono za to płacę i poza dobrą elektroniką chcę mieć nowoczesny design.
 

mmkk

New member
loky napisał:
Co z tego że są x54, nie widzisz różnicy między 254 a 255 czy jak?

różnica między 254 i 255 polega na tym, że 254 jest przeznaczony na rynek amerykański :)

natomiast jest to ta sama generacja, czyli Twoje porównanie z VW Golfem nie jest słuszne...
 

armi

New member
Bez reklam
ale nie przetłumaczysz Mu tego .. bo On chce 255 ze stanów za pół ceny i ciężko się pogodzić że tam jest 254 i trochę się różni :)
 

loky

New member
Nie przetłumaczysz mi raczej tego, że H/K projektuje i wypuszcza nowy model na Europę a na swój rodzimy rynek zmienili kolor paneli, zwłaszcza że 3390 i 3490 mają już od jakiegoś czasu w sprzedaży. Pytanie było proste, kiedy x55 będą w USA. Nie pytałem jaki jest tam teraz odpowiednik tych modeli i czym się od "naszych" x55 różni.
armi, masz jakiś problem z tym gdzie robię zakupy i ile za nie płacę? Wyczułem nutę pogardy...
 

armi

New member
Bez reklam
Broń Boże nie mam nic przeciw zakupom w USA - sam się nad tym zastanawiam / zastanawiałem

Boję się tylko że nie doczekasz się avr 255 na rynku USA bo tam odpowiednikiem jest avr 254

Mogę się oczywiście mylić - jeśli Ci bardzo zależy na tym by H/K wypuścił avr 255 na rynku amerykańskim to mam nadzieję że będzie to w miarę szybko zakładając że w ogóle będzie :)

Dla mnie to koniec tego tematu - nie mam na tyle wiedzy by dalej polemizować - starałem się pomóc - tak jak pisałem wyżej mogę się mylić
 
Do góry