News

mietek099

New member
Ja jestem jak najbardziej za. W jedynkę grałem tylko parę razy ale dwójkę kończę właśnie po raz drugi. Świetnie się strzela co jak wiadomo jest najważniejszym czynnikiem FPS'a.
 

debeef

New member
Bez reklam
Ja długo nie mogłem się przekonać do Resistance Retribution, ale kiedy dałem jej szansę okazała się świetną pozycją, teraz chcę nadrobić zaległości z oboma Resistance'ami na ps3 więc i trójkę przywitam z otwartymi ramionami:)
 

jarwlos

New member
Na konto założone na brytyjskim PSN dostałem dzisiaj info od jakiegoś usera, ze Sony planuje od 01.12.2009 wprowadzic opłatę za granie online, ktoś coś wie w temacie?
 

Forest89

Active member
Bez reklam
jarwlos napisał:
Na konto założone na brytyjskim PSN dostałem dzisiaj info od jakiegoś usera, ze Sony planuje od 01.12.2009 wprowadzic opłatę za granie online, ktoś coś wie w temacie?
Grób sobie tym wykopią. Ich Online bez opłat jest kiepski a co dopiero, żeby za to płacić...
 

mietek099

New member
jarwlos napisał:
Na konto założone na brytyjskim PSN dostałem dzisiaj info od jakiegoś usera, ze Sony planuje od 01.12.2009 wprowadzic opłatę za granie online, ktoś coś wie w temacie?
Bzdura. Pierwsze słyszę a słyszałbym zapewne gdyby była to prawda ;] BTW ja nie narzekan na online Sony (tym bardziej, że jest darmowy). Nigdy nie miałem jakichś większych problemów z połączeniem czy samą grą. Może MS ma lepsze smaczki pod kątem komunikacji graczy itp., ale mi osobiście to nie przeszkadza. Ważne, że usługa online działa.
 

polx

New member
Sony zapowiedziało wydanie na jednej płycie Blu-Ray dla PS3 dwóch poprzednich części God of War w HD plus demo do GOD of WAR3.
Ten pomysł bardzo spodobał się Fumito Ueda, jednemu z ojców ICO i Shadow of the Colossus. Jak twierdzi, jest bardzo zainteresowany możliwością wydania podobnego zestawu jak God of War Collection. Shadow of the Colossus oraz ICO na jednej płycie w podbitej rozdzielczości i w 60fps na prawdę brzmi smakowicie. Czy dojdzie do skutku zależy już tylko od Team ICO i Sony.

ICO (HD) i SOTC (HD) - DLA MNIE REWELACJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
demo Last Guardian - bezcenne


info tu:
http://ps2hardcore.net/html/modules.php?name=News&new_topic=8
 
Ostatnia edycja:
Do góry