News

Carbon_

New member
Bez reklam
Panowie, proponuję się opanować !! Może dla kogoś newsem jest to, że "Online na PS3 jest za free", "na PS3 nie można grać w pirackie gry", czy wywody na temat "co posiada PS3 a czego nie ma X360", ale dla innych już nie koniecznie..

Dlatego zaproponowałem, aby swoje frustracje objawiające się potrzebą przekonywana innych, oraz zapewne siebie samego także, że dokonało się jedynego i słusznego wyboru i kupiło taką a nie inną konsolę, chociaż trochę starać się jednak ograniczać :rolleyes:
 
Ostatnia edycja:

Bambolo82

Banned
OK, faktycznie przegiąłem z propagandą PS3 w tym poście (jeżeli chodzi o konstatację którą konsole lepiej kupić). Przykro mi, bo się zagalopowawem w swoim uwielbieniu dla PS3. :-|

Ale news, że trwa wyprzedaż starych PS3 "FAT" i cena zjechała już w najtańszych sklepach internetowych do 1099 zł jest cennym news'em. Sam w takich szczęśliwych okolicznościach kupiłem wyprzedażowe PS3 40 GB rok temu i też za 1099 zł. A potem już wiemy jak było: drogi dolar/euro i PS3 za 1500-1600 zł.

Nigdzie tej wyprzedaży nie reklamują (zwyczajnie pozbywają się po cichu PS3 FAT, żeby zrobić miejsce na rewelacyjne, świąteczne bundle pack'i PS3 Slim z Uncharted 2 i GT5 :eek: ). Informację wyłowiłem sam, śledząć porównywarki Skapiec i Ceneo. Myśle, że warto zdawać sobie z okazji taniego nabycia PS3 FAT za ok. 1000-1100 zł, bo to ciągle PS3, a za bundle PS3 Slim pewnie trzeba będzie zabulić ok. 1400-1500 zł.

Także jeszcze raz przepraszam za nachalną propagandę PS3, jeśli to kogoś uraziło. A z drugiej strony podkreślam okazję taniego nabycia PS3 FAT!!! :eek:
 

mataman

New member
Bez reklam
Bambolo82 napisał:
Ale news, że trwa wyprzedaż starych PS3 "FAT" i cena zjechała już w najtańszych sklepach internetowych do 1099 zł jest cennym news'em.

No i na tym powinien sie zakonczyc ten post. Bo dalej to juz zaczyna sie propaganda.
 

ps_user

New member
Bez reklam
Z kolei Amy Hennig (Naughty Dog) odpowiadając na pytania czytelników blogu PlayStation (filmik w rozwinięciu). Jasno dała do zrozumienia, że

"możemy oczekiwać nadejścia Uncharted 3"
Dziękuję Amy za pozwolenie. Zacząłem już oczekiwać.:rolleyes:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Chyba już najwyższa pora postawić Ci coś dobrego (przecież nie będę szedł w zaparte jak Bambo :cool: )


piwoy.jpg


Pozdrawiam,
 
Do góry