News

premek111

Active member
Bez reklam
Czekaliście na grę opartą na przygodach Łowców Duchów? Jeśli tak i wciąż chcecie w nią zagrać, to będziecie musieli kupić konsolę Playstation 3. Sony ogłosiło dziś na łamach serwisu Computer and Video Games, że pozycja ta stała się tytułem na wyłączność dla japońskiego superkomputera. Wciąż nie wiadomo jednak czy jest to wyłączność czasowa czy też osoby nie posiadające PS3 będą musiały obejść się smakiem. Gdybyśmy mieli zgadywać, to postawilibyśmy na to pierwsze rozwiązanie. Z tego co wiemy gra była już prawie gotowa i miała trafić do sklepów w wersjach przeznaczonych na kilka różnych platform. Raczej nie wyrzucono ich więc do kosza. Póki co oficjalna wersja brzmi jednak: Chcesz zagrać w Ghostbusters? Kup Playstation 3


www.valhalla.pl
 

premek111

Active member
Bez reklam
Na stronie playstationlifestyle.net pojawiły się spekulacje na temat zbliżających się wielkimi krokami E3. Serwis ten przewiduję, iż Sony w Los Angeles ogłosi następujące nowinki. Jeśli te informacje się potwierdzą to lepiej, żeby Microsoft podczas E3 zapowiedział Halo 4, choć i to może nie wystarczyć.
- Sony pokaże światu Wiilota w wersji na PS3.
- Przywitamy nową wersje PSP
- Amerykański oddział SCE zaprezentuje nową grę z gatunku RPG.
- Doczekamy się zapowiedzi nowych gier korzystających z PlayStation Eye.
- Wyczekiwany przez wszystkich obniżka PlayStation 3.
- Heavy Rain, God of War III, MAG i Uncharted 2 poznamy daty premiery tych gier
- Team ICO zaprezentuje nową grę.
- Zapowiedź kolejnej gry z serii Twisted Metal oraz Time Splitters
- Kolejny Metal Gear Solid tylko dla PS3
- Nowy God of War na PSP.

www.neogo.pl
 

cyber78

Member
Bez reklam
Tak jak wcześniej zapowiadano, jest środowy update sklepów, generalnie na europejskim oraz amerykańskim pojawiły się wszystkie dema z prezentacji na E3.

Dodatkowo na US Store jest już FINAL FANTASY VII za 9.99$
Czekamy na Europę.
 

cyber78

Member
Bez reklam
Final Fantasy VII w Europie

Final Fantasy VII zawita dzisiaj w europejskim sklepie SONY, dwa dni po stanach , i kilka tygodni po Japonii.

Źródło: http://playstation.joystiq.com/2009/06/04/final-fantasy-vii-available-to-download-in-europe-today/

Sprawdziłem, update już jest i FF VII jest za 36zł, i teraz pytanie do fanów: nie grałem w żadną część FF, ale klimat japoński nie jest mi obcy i czekam na FF XIII, czy warto zagrać w FF7 mimo archaicznej grafiki?
Polecacie to początkującemu w świecie FF? Czekam na opinie.
 
Ostatnia edycja:
D

djrobus

Guest
Japońskie RPG są "specyficzne" i FFVII nie jest tu wyjątkiem. Ta gierka ma jednak w sobie to "coś", co podbiło graczy na całym świecie. To był okręt flagowy PSX i choćby z tego względu powinieneś spróbować w to zagrać.

Zasysam właśnie, chyba mają nieźle oblężony serwer, pokazuje 173 minuty:eek: . Plik raptem 1,3 GB, na co dzień taką wagę ściąga u mnie około 20-25 minut

P.S.
"Dziękuję" niewidzialnej ręce za wycinanie moich wpisów, dzięki czemu wypowiedź matamana może być dla kogoś mało zrozumiała. Brawo!:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

debeef

New member
Bez reklam
FF VII dla mnie jest godnym polecenia tytułem, który (kiedy chcemy zrobić wszystko) może zająć 300 h, co na grę na psp jest wartością obłędną. Grafika nie jest teraz z najwyższej półki, ale grywalność pokonuje do dziś większość tytułów. Gorąco polecam.
 

gadulinho

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
FC 2??? Musieliby mi poważnie doładować konto (w banku) żebym wrzucił to do swojej konsoli :rolleyes:

Uważam dokładnie tak samo. Miałem te gre pare dni. Na początku fajna, podoba Ci się, że możesz w dowolny sposób dostać się do celu (ukrywając się przed bandą miejscowych, przemieszcząjąc się przez dżunglę, lub jedziesz prostą drogąa, ale narażasz się na "walke"). Jednak z każdą kolejną godziną gry wku*** Cie wielkość planszy, ilość bandziorów po drodze, scenariusz itd. Jedyna chyba gra jakiej do tej pory nie przeszedłem na PS3 i najgorzej wydane pieniądze w historii grania :p
 

Mefju

New member
No cóż miał być hicior wyszedł nie wypał :p Podczas premiery FC2 autorzy pisali , że pracują nad 3 częścią , no zobaczymy...
 
Do góry