News

D

djrobus

Guest
Niech to demo FFXIII wreszcie stanie się dostępne w Store w Europie, bądź przynajmniej w USA!
 

cyber78

Member
Bez reklam
Dokładnie, SONY zaczęło pobierać opłatę od producentów za udostępnianie materiałów na PSStore : 8 centów za każdy ściągnięty GB, więc 5,09GB(tyle zajmuje demko)x 8centów= 0,40$ za każde pobranie.

A swoją drogą, skoro demko zajmuje ponad 5 GB, to jak oni upchną pełną wersję na X360? Może na rynku pojawią się pierwsze dwuwarstwowe dwustronne wydania DVD, chociaż 16GB to i tak mało.
 
D

djrobus

Guest
cyber78 napisał:
Dokładnie, SONY zaczęło pobierać opłatę od producentów za udostępnianie materiałów na PSStore


To co mają powiedzieć producenci gierki Siren, która waży ponad 8 GB i jest dostępna w PSStore?
Czegoś tu nie rozumiem...
 
D

djrobus

Guest
Masz rację, to pełna wersja do ściągnięcia za kasę, tylko kto tu zarabia, producent tej gierki, czy Sony?:mrgreen:
 

cyber78

Member
Bez reklam
djrobus napisał:
Masz rację, to pełna wersja do ściągnięcia za kasę, tylko kto tu zarabia, producent tej gierki, czy Sony?:mrgreen:
A to już zależy jaka umowa między SONY a producentem, może być tak że SONY kupiło grę za jakąś kasę a ile sprzeda i ile zarobi to ich; albo zamówiło wyprodukowanie tytułu (M$ zamówił tak DLC do GTA4 - dwa dodatki na wyłączność za 50mln$) i ile na tym zarobią to już ich sprawa; albo dzielą się zyskami.
 

Mefju

New member
Kilka njusów :
http://www.ps3info.pl/story-779-GTA-V--miejsce-akcji.html

Plotki na temat lokalizacji kolejnej części GTA ,
"Poszlaka #1 - Bilet lotniczy do San Andreas
Na stronie Rockstar Social Club znajdziemy bilet lotniczy linii AIRsol wystawiony na nazwisko Niko Bellic, którego trasa przelotu obejmuje z Liberty City do San Andreas. Co to oznaczać może? Że lokalizacją nowego GTA będzie San Andreas oraz, że w grze pojawi się Niko lecz raczej nie jak główny bohater."

Argument dobry , ale to raczej podpucha , z tego co pamiętam to Roman przed swoją śmiercią ( bo ja akurat wybrałem opcję zarobienia kasy a nie zabicia Dimitriego eh) , proponował dla Niko wyjazd do SA , ale skoro zginął to może nici z tego , poczekamy , zobaczymy:mrgreen:


Teraz coś na temat nowego Uncharteda :

http://www.ps3info.pl/story-781-Uncharted-2-jednak-z-trybem-multi.html

Jednak będzie multiplayer :eek:k:, mam nadzieję , że będzie to coś świeżego a nie tylko TDM , w którym wyglądamy jak wrogowie Nate'a i jedyne co możemy tam robić to strzelać.Ja tam bardziej liczę na singla.Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
D

djrobus

Guest
Z PSStore można już zassać demo Red Faction: Guerrilla

Po mało udanej drugiej części, nadzieje odżyły;)

Ale uwaga, mała rewolucja:
Zamiast widoku FPP mamy TPP
 
D

djrobus

Guest
mietek099 napisał:
Wow... to też chyba już wszyscy wiedzieli ;]

Czasami, jak widzę, jakie pytania są zadawane na tym forum, to stwierdzenie "wszyscy wiedzieli", używałbym z pewną dozą ostrożności:mrgreen:
 
Do góry