Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Ho ho ho, aż mi ciśnienie skoczyło ; )
Kolego Caparzo, każdy jeden projekt wychodził z mojej ręki, w mieszkaniu także.
Zawsze startuje od kartki, ołówka i rysowania swoich wizji, a rysuję od najmłodszych lat.
Nie miałbym satysfakcji zlecić wszystko firmie od architekta do wykonawców, wyjechać na 3 tyg. na wakacje, a następnie wrócić i cieszyć się efektem.
Chociaż tak to powinno wyglądać, mniej stresu.

Oczywiście pomoc wykonaniu była, nie tykam się pewnych rzeczy, bo zwyczajnie nie lubię, ale żeby zlecać od A do Z i nie przyłożyć do tego ręki, nie nie.
Lubię ciąć, wiercić, kleić, malować, kombinować i szukać nowych materiałów, wykorzystywać je do innych celów jak są przeznaczone, a które jednocześnie wyglądają jak te w sklepach po 500% drożej. Dla mnie liczy się efekt końcowy, przy zachowaniu minimalnych kosztów.

Myślę, że każdy z nas tutaj na forum wie o co chodzi ;)

:rolleyes: Ciekawie. Zaskakująco. Nieoczekiwanie.
:) Szacun. Gratulacje. Ucisk.
 
ja też wolę robić sam, bo wiem że będzie dopieszczone :). W ten sposób w nowym mieszkaniu zaoszczędziłem 25 tysi na robociźnie hehe, ale fakt zajęło mi to prawie 5 miesięcy i schudłem 12kg :D

U siebie miałem dokładnie to samo, schudłem ponad 10 kg, robiłem półtora roku, ale zaoszczędzonych pieniędzy nie liczyłem, ale myślę coś koło 50 tys. Teraz jest satysfakcja ;)
 
Przesiadka z yamahy 673 i jamo s606 :)))

107269820
 

Attachments

  • IMG_4945.jpg
    IMG_4945.jpg
    359,8 KB · Wyś: 91
  • IMG_4952.jpg
    IMG_4952.jpg
    434,6 KB · Wyś: 67
  • IMG_4951.jpg
    IMG_4951.jpg
    397,9 KB · Wyś: 65
  • IMG_4956.jpg
    IMG_4956.jpg
    338,9 KB · Wyś: 81
  • IMG_4919.jpg
    IMG_4919.jpg
    341,2 KB · Wyś: 71
adek , pieknosc te klipsche , sam sie przymierzam do nich , jak to gra z marantzem , jaki masz metraz , nie stoja zbyt blisko sciany z bass reflexem z tylu , pompuja bassem dobrze ?
 
Gra to zacnie, po przesiadce z jamo jestem w szoku, od rana jak tyko kurier mi je przywiozł siedze jak nawiedzony, metraz to ponad 25m, a od sciany stoja ok 35cm, ale ustawienie jeszcze w fazie testow
 
Ładnie, ładnie :) Gratulacje Kolego :eek:k:
Moja kolorystyka ;-) Klipsch ze swoimi membranami pasują idealnie.
Reference 280 to kawał kolumny. Marantz też zacny klocek.
Jeśli takie połączenie odpowiada to nic tylko delektować się dźwiękiem ;-)
 
Do góry