Na Skraju Jutra

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig wczoraj mi się udało obejrzeć rzutem na taśmę ten film ... I tak jeśli chodzi o obraz i dźwięk to jest nieźle ale szału nie ma... Z tego co w myślach mam Niepamięć jest pod względem technicznym lepiej zrobionym filmem, szczególnie mam tu na myśli audio, choć to nie oznacza że tu jest słabo jest fajnie ale jest wiele filmów lepiej zrobionych pod tym względem. Fajne są dodatki dużo się mówi o kręceniu scen i wysiłku jaki trzeba było ponieść od strony aktorów i nie tylko...
Ale powiem Ci że Hulk Incredible pod tym względem to przebija zarówno Niepamięć jak i Na skraju jutra ( choć może delikatnie z obrazem jednak w Niepamięć jest lepiej) ale audio w Hulku zabija oba te filmy. Generalnie film mi się podobał Tom pasuje do tego typu filmów i nieźle sobie z nimi radzi jak dla mnie.. Ale warto kupić ..
Teraz dla tych co ściągają filmy powiem dla przykładu że np. film Czarownica tylko w DTS w cale nie jest gorsza pod względem audio ( pomimo że tylko w DTS jest nagrana w) w stosunku do np. filmu Na skraju jutra który jest w DTS hd ma . Czy też Czarownica znacznie lepiej nagrana od Percy Jackson i morze potworów który to film również jest w DTS hd ma. Więc to że coś się ściąga i jest napisane tam że to jest DTS HD MA nie oznacza że to jest dokładnie to samo i tak dobrze zrobione jak w oryginale. Co wiele jest przypadków na to że lepszy kodek audio może być jednak słabiej film nagrany od teoretycznie słabszego kodeka audio..
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lolek,mi nie chodzi o to że dzwiek DTS w Czarownicy jest lepszy od niektorych filmow z DTS HD,tylko o to ze poza Polska sa wydania tego filmu z DTS HD w 2D jak i w 3D.Czy dzwiek podczas robienia obrazu plyty,traci na jakosci to juz zbedna dyskusja..: )
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek,mi nie chodzi o to że dzwiek DTS w Czarownicy jest lepszy od niektorych filmow z DTS HD,tylko o to ze poza Polska sa wydania tego filmu z DTS HD w 2D jak i w 3D.Czy dzwiek podczas robienia obrazu plyty,traci na jakosci to juz zbedna dyskusja..: )

Tak jak piszesz Kolego ;;;; :)
 

annf

New member
Nie wiem, dla mnie Cruise to już jest aktorem tylko tych apokaliptycznych ról. Nic świeżego, same odgrzewane kotlety.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Brakuje trochę Toma z takich produkcji jak "Jerrego Maguire", "Koktajl", "Firma", "Szybki jak błyskawica" czy chociażby "Top Gun", ale co by nie mówić, świetny aktor i myślę, że jeszcze pokaże nie jedno. Mam przynajmniej nadzieje, bo za dużo ostatni o "Rockach" Dieslach i temu podobnych.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A tak, zapomniałem. Wycofuje ;)
To akurat chętnie zobaczę i kto wie, może Rock tutaj pokaże to co lubię w filmach. Rock jest zaszufladkowany i to mi się nie podoba.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Statham to oprych. Dla niego nie widzę przyszłości, dożywotnie będzie wałkował jedno i to samo kino.
Jakoś mu nie wróże pierwszoligowych pozycji.
Wolę już w takich rolach Hardego, czy metro-Thora ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Szczerze,to Statham już mi się znudził po przedostatnim swoim filmie...a w gruncie rzeczy proste role "twardzieli" mogą być przeróżne....
On niestety cały czas gra to samo...
 

Artur Z.

New member
Brakuje trochę Toma z takich produkcji jak "Jerrego Maguire", "Koktajl", "Firma", "Szybki jak błyskawica" czy chociażby "Top Gun", ale co by nie mówić, świetny aktor i myślę, że jeszcze pokaże nie jedno. Mam przynajmniej nadzieje, bo za dużo ostatni o "Rockach" Dieslach i temu podobnych.

Z pewnością pokaże. Tom im starszy tym młodszy :) Swoją drogą zastanawiam się czy to nie efekt jakiś magicznych sztuczek scjentologów ;)
 

Trinitron

New member
Raczej magicznych sztuczek chirurgii plastycznej.

Ps. Gdzieś czytałem, że Tom może grać wyłącznie w filmach S-F, bo na inne nie godzą się scjentolodzy. Ciekawe ile w tym prawdy.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tam od razu świetny aktor...Armanigowi po prostu zawrócił w głowie ponieważ w jego filmach jest dużo kasy,laski,dobre samchody,eleganckie garnitury,motory i myśliwce :p:mrgreen::grin::wink:
 
Do góry