Na Skraju Jutra

liet

New member
To ja od siebie dodam, że film ten bazuje na dosyć ciekawej, lekkiej (~200 stron) noweli zatytułowanej "All you need is kill", której autorem jest Hiroshi Sakurazaka. Książka zbierała pochlebne recenzje. O ile producent filmu tego nie zepsuje (o co niestety nie trudno...), to film może być jednym z lepszych tytułów o tej tematyce w 2014 roku.
 

Ramlesa

New member
Nie wiem co chcecie od Niepamięci. Film sprawnie zrealizowany, dobrze zrobione wydanie pod względem audio i video. Nie jest to może klasyka ale całkiem przyzwoite kino napewno. Jak na skraju ... Zbliży się poziomem napewno zagości w moim zbiorze
 

WiTT

New member
Bez reklam
Poruszyłeś bardzo ważną kwestię (kiedyś juz o tym pisałem) - jakość wydania na BD/DVD, a co za tym idzie - warunki oraz na czym oglądamy. Oblivion + nasze zestawy KD to bardzo dobra prezentacja i udany seans.

Znam takich co w pracy na laptopie + słuchawki byle jakie oglądają filmy - wtedy odbiór takiego seansu może być zgoła inny ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak dla mnie "Oblivion" to najlepszy s-f z 2013r.W dodatku Cruise idealnie pasuje do takich filmów.Obraz z kamer F65 żyleta.Połączenie ścieżki dźwiękowej grupy M83 i scenerii w filmie dało bardzo fajny efekt :)
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Co się wam w tym filmie podobało to nie wiem, nuda.!!Te drony wydawały fajny tylko dżwięk jak skanowały obiekt..film jak film.Dobrze że są jeszcze transformersy, mega uczta dla oczu i ucha.
 

Ramlesa

New member
Powtórzę się. Gusta się ma, o gustach się nie dyskutuje.
I proszę nie zestawiaj tych 2 filmów. Transi są fajni ale temat wymęczony do granic możliwości. No chyba że się ma 12 lat ;)
 

spinacz66

New member
Bez reklam
No właśnie dla każdego co innego na mnie Niepamięć też nie zrobiło efektu wow w gatunku czekam na ten i go porównam w fabule czy coś wniesie do gatunku efekty odstawiam na dalszy plan bo nie one mówią o miodności produkcji a tu będzie fajnie bo można będzie porównać oprócz fabuły grę aktorską jednej osoby czyli Toma 2 filmach o tej samej tematyce ciekawe w którym wypadnie lepiej
 
Ostatnia edycja:

Ramlesa

New member
Rowniez mam podobne zdanie :) Ale transow tez lubie , choc nie mam 12 lat :)


Ja też lubię. I trochę się przekomarzam. Podobnie jak Elizjum - klimat jak z dystryktu9. Super pomysł z filmowaniem ziemi z ręki i elizjum z zachowaniem płynności i kolorów.
 
Ostatnia edycja:

Ramlesa

New member
Zgodzę się ze spieniaczem w jednym- będzie można porównać 2 filmy z Tomkiem z gatunku SF w krótkim odstępie czasu.
 

WiTT

New member
Bez reklam
A ja wreszcie obejrzałem :)
Nie to co Oblivion, nie ta bajka. Na Skraju Jutra to taka mieszanka z różnych filmów S-F jakie już wyszły. Ale fajnie zrealizowane. Tom ma chyba rękę do takich filmów, nieźle w nich wychodzi. Pokręciłbym nosem na samą końcówkę.. ale nie będę marudził :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja wreszcie obejrzałem :)
Nie to co Oblivion, nie ta bajka. Na Skraju Jutra to taka mieszanka z różnych filmów S-F jakie już wyszły. Ale fajnie zrealizowane. Tom ma chyba rękę do takich filmów, nieźle w nich wychodzi. Pokręciłbym nosem na samą końcówkę.. ale nie będę marudził :)

Ja dzisiaj też odebrałem ale jeszcze nie oglądałem ....
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ok tylko kilka dni może to potrwać ale napiszę co i jak..
Ps. odblokuj skrzynkę swoją dla mojej osoby bo czasem mam chęć coś na priva Ci napisać a nie mogę Ci wysłać. Pozdro.

Ja dla Ciebie zawsze mam odblokowaną skrzynkę, czasem mam tylko zapchaną :)
Staram się usuwać na bieżąco. Pisz śmiało, jak nie odpiszę, to znaczy, że nic nie dostałem.
 
Do góry