Na Skraju Jutra

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Z pewnością pokaże. Tom im starszy tym młodszy :) Swoją drogą zastanawiam się czy to nie efekt jakiś magicznych sztuczek scjentologów ;)

Jak dla mnie to już widać jego wiek patrząc np. na Top Gun , nawet na innym forum po premierze MI 4 ktoś napisał że TC to już jednak nie młodzieniaszek i widać latka... w sumie Ameryki nie odkrył ale to jaką ma kondycję to nie jeden 20-30 latek przy nim siada.. zresztą w dodatkach przy filmie właśnie na Na skraju jutra jest o tym mowa.. - właśnie młodszych aktorów wypowiadających się w tej kwestii.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Odpuszczę, wakacje się zbliżają, dzieciaki szaleją, sam rozumiesz :D
Pisz tam lepiej, jak remonty. Jest ok?

Mieszkam już od 2 miesięcy. Prawie wszystko jest zrobione:). Zostały jeszcze pewne drobiazgi. Sprzęt gra o niebo lepiej na tym metrażu i moim zdaniem lepiej się prezentuje, jeszcze mała wymiana mebli mnie czeka :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Inaczej powiem ja miałem możliwość kupienia filmu 2d za 50 zl a 2d/3d za 100 zł i obejrzałem 3d u kumpla co prawda na małym tv 46 cali, ale 3d w tym filmie nie jest to jakieś szaleństwo ( nie jest źle - ale wg mnie nie było warto dopłacić drugie tyle żeby kupić 3d) - chyba że mniejszy tv robi przekłamanie..
Ale Ty też inaczej podchodzisz do filmów jak ja.. Do tego masz tv 80 cali a przy tym rozmiarze to też 3d wygląda inaczej nawet jak jest powiedzmy średnio wykonane w danym filmie :)
A jak chcesz kupić jakieś wydanie specjalne bo lubisz takie to wtedy inny już jest inny temat :)
 

Mujzaramur

New member
Nie lubie Toma Criusa ale trzeba mu przyznać, że aktorem jest bardzo dobrym:) i w tym rodzaju występuje świetnie:) mi sie film podoba bardzo:) "Szeregowiec Ryan" w widowiskowym wydaniu Sci-Fi. Ciekawie wykorzystany patent z pętlą czasu i znakomity T. Cruise w roli zbawcy ludzkości:)
 
Do góry